2410
2553
عنوان

این خانوم تو سایتای فروش کلاه برداری می کنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 12444 بازدید | 150 پست
خوب نباید به هر کسی اعتماد کرد این سایت که جای خود داره.... از طریق نت هم فقط سایتایی که نماد اعتماد الکترونیک (که شبیه مار و آبی هست) دارن تحت نظر پلیس فتا هستن و پیگیری میشن فقط از سایتای دارای نماد خریداری کنین... وگرنه هرکی امد 4 تا عکس گذاشت سریع پول واریز نکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها منم واسه خرید زودپز واسه خانمی تو سایت روبه نو 170 ریختم الان چند ماهه گوشیش خاموشه از دس دادنه پوله اینقد آدمو اذیت نمیکنه که حس بدی که بعدش به ادم دست میده آدم ناراحت میکنه
گاهی ....ستاره هدیه کن به مشت پوچ شبها
2456
حتما پی گیری کنین این کثافتا آبرویه هرچی فروشنده خوب و مورد اعتماد تو سایت هست رو هم میبرن
طلاااااهای دست دوم که با نووووو هیچ فرقی ندارن ...خودت بیا ببین میفهمی.با فقط گرمی 5 هزار تومن بیشتر از قیمت روز طلا.........http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065440&PageNumber=1] [smiley]l/l_45.gif[/smiley]برای خرید زعفرون درجه 1 صادراتی بیا اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=782486 شماره تماس 09153622055 ......شماره ت ل گ ر ا م09153622055
2714
دوستان همونجور که نیکی جونم گفت اسماتونو به لیست اضافه کنید! هرچقدر که اسامی بیشتر بشه قضیه شکایت هم جدی تر میشه! قطره قطره جمع گردد وانگهی خِرشو میگیرن! این تاپیک همیشه آپ باشه لطفا !
و مکرو و مکر الله والله خیر الماکرین   
دوستای عزیز به خصوص شیده جان..مرسی از حمایتتون و هم دردیتون اول یه کف مرتب می خوام...چون امروز بلاخره رفتم پلیس فتا تو کوچه فرهاد 2 نرسیده به سه راه طالقانی...پسر شش ماهمو گذاشتم پیش مادر همسری...ولی به اونا نگفتم کجا میرم گفتم میرم کار بیمه ای دارم خداییش هم داشتم اولا اگه میرین با حجاب درست حسابی برین...بازرسی بدنی میشین...و تلفنتونم دم در می گیرن...باید برین طبقه سه ..واحد شکایات....اگه بدونین تا طبقه 3 چیا دیدم..اولین بارم بود می رفتم دادسرا...چه پسرای جوون خوشتیپی دستبند به دست دیدم ...و یه دختر خانمی هم جزو دستگیر شده ها بود...خواستم بپرسم شما مریم پارسا که نیستین ترسیدم ببنده به فحشم... خلاصه با پرینت حساب و کارت ملی به دست رفتیم واحد شکایات....اول کارت ملی رو چک می کنن و کپی برابر اصل می کنن...بعد باید شکایتتو بنویسی و با مدارک بدی بهشون....من تا نوبتم شد ..شد ساعت 1 ظهر که گفتن دیگه پرونده تشکیل نمیشه...رفتم سمت مدیریت شکایات و براشون توضیح دادم جریان چیه...گفت همه خانوما تک تک باید بیان شکایت کنن..من کپی مدارکمو دادم ..گفت اگه بتونم تشکیل پرونده میدم ولی دیر اومدی...صبح چهارشنبه اینجا باش به امید خدا کارت یه ربع بیشتر نیست و گفت این موردا خیلی راحت پیدا میشن چون جوجه کلا بردارن و معمولا رد پا از خودشون زیاد می زارن.... حالا تصمیم دارم چهارشنبه با وجود ترافیک کاری بیمه ای که دارم دوباره برم فتا و شکایتمو رسمی اعلام کنم..... اگه شما ها و تشویقاتتون نبود بی خیال می شدم..فقط 20 تومن هزینه رفت و امدم شدم..که می خوام همه رو از حلقوم این جوجه کلا بردار بکشم بیرون.... تشویق ...دست ...کف...از خودم راضیم و یه خرده سوزشم کم شده....بابا منظورم سوزش دل بود.....قربونتون ...فعلا بای
2706