2726
سلام بچه ها من موی زاید می خوام لیزر کنم میگن بیمارستان رازی با بیمه مثل اینکه خیلی ارزونه آیا خوبه ؟ نظر بدید لطفا ؟ اگه نه بگین کجا برم هم خوب باشه هم خیلی گرون نگیره .......... مرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام. بچه ها من فردا دارم میرم بیمارستان رازی واسه لیزر زیر بغل و یه جای دیگه ...
نمیدونم قیمتش چه طوره، فقط میدونم هر شاتش هزار تومنه( شات درسته؟؟) حالا فردا دقیقشو میگم اگه بخواید

فقط یه چیزی... کسی میدونه میشه همه ی اون جا رو لیزر کرد یا نه؟ یعنی ناجور نیست اگه بخویم این کارو بکنیم دکتره نمیگه نکن و بخنده بهمون؟... ( من شوهرم خیلی بدش میاد آخه)

بعد اینکه شات رازی 1یه دایره س با قطر 1.8 سانتیمتر

کسی میدونه لیزر دقیقا چه طوری محاسبه میشه؟ یعنی همه ی پوستو میزنن؟ آخه من شنیدم یه جاهای خاصی رو میزنن نه همه ی سطحشو ...

امیدوارم این تاپیک رو فراموش نکرده باشید و بجوابید ...

ممنون!
سلام. بچه ها من فردا دارم میرم بیمارستان رازی واسه لیزر زیر بغل و یه جای دیگه ...
نمیدونم قیمتش چه طوره، فقط میدونم هر شاتش هزار تومنه( شات درسته؟؟) حالا فردا دقیقشو میگم اگه بخواید

فقط یه چیزی... کسی میدونه میشه همه ی اون جا رو لیزر کرد یا نه؟ یعنی ناجور نیست اگه بخویم این کارو بکنیم دکتره نمیگه نکن و بخنده بهمون؟... ( من شوهرم خیلی بدش میاد آخه)

بعد اینکه شات رازی 1یه دایره س با قطر 1.8 سانتیمتر

کسی میدونه لیزر دقیقا چه طوری محاسبه میشه؟ یعنی همه ی پوستو میزنن؟ آخه من شنیدم یه جاهای خاصی رو میزنن نه همه ی سطحشو ...

امیدوارم این تاپیک رو فراموش نکرده باشید و بجوابید ...

ممنون!