2410
2553
من فردا وقت دکتر دارم ولی 2 روز این شکلی شدم یه دفعه انگار زیر شکمم یا بغل نافم سفت میشه شما هم اینجوری بودید ممنون میشم راهنماییم کنید
بله من هم بودم اینها یا بر اثر جابجا شدن جنینه مثلا پاشو صاف میکنه یه گوشه قلمبه میشه. بعضی وقتام خصوصا اگه دردی مث پریود هم باشه علامت انقباض رحمه. من خیلی زیاد این حالتو داشتم تا یکم راه میرقتم شکمم سفت سفت میشد که دکترم گفت هر کاری که باعث ایجاد این حالت میشه انجام ندم. تو ماههای آخر انقباض زود رس خوب نیستو سعی کن بیشتر استراحت کنی
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از هفته 29 اینطوری شدم البته وقتی جنین سفت میشد دلم هم درد میگرفت.دکتر با سونو تشخیص داد که آب کیسه کم شده.و جمع شدن جنین هم واسه همین بود.انشالا واسه شما همچین مشکلی نباشه اما از دکترت بخواه که سونو انجام بده.تا خیالت راحت باشه.
2456
من هم همین طور بودم اگه نی نی دختره طبیعیه میگن دخترا خودشونو سفت میکنن و انگار قلمبه میشن یه طرف.
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
2714
و احیانا کسی نیست مشکلی مانند مشکل من را داشته باشه؟
رفقا منم هفته 28 بارداری هستم..مدتیه حرکات جنینم دقیقا زیر ناف هست مخصوصا از نیم ساعت بعد از غذا خوردن...آیا این طبیعیه؟
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
عزیزم منم از هفته 28 این اتفاق برام می افتاد

اگر درد داری که حتما باید بری دکتر احتمال زیاد قرص ایزوکسرین بهت میده برای جلوگیری از انقباض چون باعث زایمان زودرس میشه اگر درد نداری خطرش کمتره من قرص مصرف میکردم چون کلا عمل سرکلاژ هم انجام داده بودم

هیچی نیست نگران نباش ولی حتما دکتر بورو و اگر دارو داد حتما مصرف کن
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
آمنه راست میگه اب باید زیاد بخوری خیلی دکتر من گفت تا روزی 15 لیوان
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
سلام . دوستان . منم دو ماه پیش توی هفته 31 زایمان زودرس داشتم . نی نیم 26 روز موند ، ولی دیگه نتونست دوام بیاره . حالا خیلی دلم دوباره نی نی می خواد . دکترم گفته باید این دفعه سرکلاژ کنی . ولی من نمی خوام . چون من فکر نمی کنم رحمم مشکل داشته باشه . آخه من تو دوران حاملگیم فشار روحی زیادی داشتم و یک هفته قبل از این اتفاق هم دو بار مهمون داشتم و خلاصه حسابی خودمو خسته کردم . تازه بچمم بریچ بود . من فکر می کنم این عوامل دست به دست هم دادند و باعث شدند که من کیسه آبم پاره بشه و زایمان زودرس داشته باشم .(آخه من از اول حاملگیم تا اون موقع که کیسه آبم پاره شد ، کوچکترین مشکلی نداشتم .)
حالا با خودم فکر می کنم بیام بی خیال این دکترا بشم و دوباره با امید به خدا حامله بشم و سرکلاژم نکنم . نظر شماها چیه ؟
راستی من دکترم اعظم السادات مهدویه . شما شناختی ازش دارید ؟
2706