2726
رویای صورتی واسه ماهم همینطوره به زندگیمون شادی داده /منم باید نی نی بیارم که ماهم یه خونواده خوشبخت و کامل بشیم
هاپوهای نازم _(شینی و میشا جونم)_ اندازه دنیا دوستتون دارم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا نمیتونم درک کنم که یه عده از سگ بدشون میاد... اگر عشق و وفایی که این کوچولوها دارنو درک میکردن معنی نجابتو میفهمیدن چیه.... ماشالا چقدرم تعدادشون زیاده!!! ایششششششش!!!!!

الان یه تاپیک خوندم رفته روی اعصابم.... اه اه اه.... این مردم معلوم نیست توی فکرشون چی میگذره. به همسایشونم کار دارن دیگه!! همسایشون سگ داره توی خونه خودش این خانم میترسه باردار شه و سگ همسایشون که توی خونه خودشونه مریضی بیاره!!!!!!!

چقدر غر زدم....

من بزودی عکس ویکیو میذارم. قول میدم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2728
مامان مهرسا جون.
آره،منم عاشق هاسکی ام.
علیرغم قیافه ی اخمو و یه ریزه ترسناکشون خیییلی مهربون و دوستانه اند.
دوستم یه دونه هاسکی داره.انقدر دوستش دارم که نگو.
ای جون دلم،
دلم هواشو کرد...
ممنون پترا جون اره عشقه منه هر جا میشینم فوری توپشو میاره میگه بازی کنیم

منم هاسکی دوست دارم ژرمن شپرد هم دوست دارم ولی تو اپارتمان سخته نگهداریشون بزرگن البته اینجا تغریبا همه هاپو دارن برا همین نگهداری تو خونه اصلا موردی نداره من فقط برا خاطر بزرگیشون نگرفتم
2706