2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مرمر جون ایشالا خدا به شما هم یه نینی سالم و خوشگله ی چشم رنگی بده

دوست جونیا خربزه حتما بخورید جوجوتون خوش اخلاق میشه

اما تو خوردن هیچ کدومشون زیاده روی نکنید

من قبل از بارداری تا اواسط بارداریم روزی حدود 15 تا دونه کشکش سبز میخوردم
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015042612394715456 دخمل خوشگل من،لایک نداره عایا؟؟!!!!!!!
ممنونم یسنای عزیز به خاطر گزارش کاری که دادی :)...
راستش کشمش اولین باره که شنیدم! واسه ی رنگی شدن چشم رازیانه و بادیان رو خیلی شنیدم، البته نمیدونم موثر هست یا نه...
واقعیت این هست که من بیشتر سفیدی بچه ام برام مهمه... زیاد برام مهم نیست چشاش چه رنگی باشه ، چشم و لبش چه حالتی باشه و غیره... چرا که ترکیب اجزاء صورت من و همسرم هردو خوب هست... ولی این سفیدی هست که زیبایی صورت رو دو چندان میکنه...
الان حامله نیستم ولی از کمتر از یک ماه دیگه نمیخوام جلوگیری کنم. البته الان حدودا یک ماهی هم هست که همسرم صبح ها ساعتی قبل از صبحانه گلابی میخوره...
خانواده همسرم همگی پوست سبزه ای دارن. ولی یک نسل قبل تر از خودشون سفید پوست هم داشتند...
من خودم تقریبا سفیدم (تقریبا!) ... برادرم سفید و مادرم خیلی سفید هست ولی پدرم سبزه ...
حالا چقدر احتمال داره بچه ام سفید باشه؟
من بیشتر دنبال احادیث هستم، که تا اینجا در مورد تاثیر گلابی و سیب و به و خربزه روی زیبایی جنین چند حدیث دیدم. اگه بشه به جعلی نبودن این احادیث اعتماد کرد، صددرصد گفته های امامان مون الکی نیست! و واقعیت داره... ولی نمی دونم چرا مشکوکم که از کجا معلوم من درآوری نباشه اینا...
2706