2737
2734
پس قورت دادنش فایده نداره؟ یعنی هر چی تا حالا قورت دادم بی اثر بوده؟
من که فکر نمیکنم از پس جویدنش بربیام.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا جون منم مطمئنم که ماهی و میگو خیلی رو هوش تاثیر میگذاره و قطعا موثره حالا نمیدونم این قرصهای رروغن کبد ماهی هم تاثیر داره یا نه کسی میدونه؟؟؟
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
2728
ستاره جون سیب رو که می گن تو ماه هشتم بارداری باید سوره یوسف بهش خونده بشه بعد خورد
در مورد انار ،به ،گلابی و سیب کلا توصیه شده ولی برا قبل از بارداری باید ناشتا باشه و نیم ساعت قبل از صبحانه باشه
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
من که گیج شدم.....
به نظرتون من که الان تو ماه پنجم هستم کندر نخورم؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه تا حالا که همش حالت تهوع داشتم غذای عادیمم نمی تونستم بخورمممممممم
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
2738
وقتی وارد ماه چهارم شدید سه روز پشت هم ناشتا یه تکه کندر به اندازه نخود کوچیک بخورید جویدن یا قورت دادن فرقی نمیکنه................تو حاملگی قران بخونید من سر دخترم حداقل دو دور قران و ختم کردم الان دخترم تو مدرسه استعدادهای درخشان درس میخونه......................شنیدم خوندن سوره نور هر روز بچه رو فوق العاده زیبا و باهوش میکنه....................از سیب سفید و به هم غافل نشید....................امیدوارم ویار بهمون اجازه بده
خیلی خوبه ،دیگهههههههههههه....................
بازم میام نظرات جدید رو تو لیست قبلی می ذارم و تکمیلش می کنم تا یه لیست کامل داشته باشیم
ادامه بدین......
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
من پیش یک آرایشگر میرم خودش اصلا خوشگل نیست چون همسایمونه میگم قیافه ی شوهرش هم معمولی هم نیست ولی قدرت خدا رو بنازم بقدری بچه های زیبایی داره که همه برای اولین بار که بچشش و میینه مات و مبهوت میشه....... باورتون نمیشه شوهرم برای بار اول که بچه اش و دید وایستاد و همینطور چند لحظه مات و مبهوت به بچه نگاه میکرد خواهر شوهر و مادر شوهرم هم همینطور جالبه دو تا دوختر داره که هرکدم خوشگل از اون یکیه. یک روز به من گفت من اصلا غذا نمیخورم ولی به میوه و آب میوه زندم. آناناسو انبه و... خلاصه کلا میوه خوره بچه هاش هم عینه اروپایی ها هستن. به نظر من هم میوه خیلی موثره.
زنتیک

قرآن خوندن و رعایت در دوران بارداری خوندن سوره یوسف بر روی سیب ، معجزه قرآن رو در دوران بارداری روی چند بچه از دوست و اقوام دیدم مادرش سبزه و زیبایی خاصی نداره شدیدا تو دوران بارداری ریحانه بهشتی رو عمل می کرد چند دفعه قران رو دوره کرد بچش فوق العادست .... هم به جهت زیبایی و هم سلامتی ( در این دنیای پر از تقص زنتیکی که در اثر الودگیها و غذاهای مصنوعی و استرسها ایجاد میشه خوندن قران مانع مشکلاته .....)

رزیم غذایی سالم ، میوه جات و سبزیجات تازه ...
کنسروها ، مواد فریز شده ، نمک ، سوسیس کالباس و ........ مشکلات در ظاهر و سلامت احتمالا ایجاد می کنه

چه عواملی در رنگ مو ، پوست و چشم نوزاد اثر دارد؟ بسیاری از صفات جسمی و روحی کودک وراثتی می باشد اما استفاده بعضی از میوه ها ، سبزی ها و غذاها می تواند در بعضی از صفات کودک اثر گذارد . به گزارش ایونا ، رنگ پوست نوزاد ، بهترین معرف کبد و غدد داخلی مادر است . بنابراین برای این که فرزندانتان رنگ و روی خوبی داشته باشد و کبدش هم سلامت باشد در هنگام آبستنی به سراغ دوستان کبد بروید بهترین دوست کبد ، روغن زیتون است . غیر از روغن زیتون ، روغن ماهی ، کره ، روغنهای نباتی ، خیار ، کاهو ، کاسنی ، هویج زرشک ، عناب و نعنای دم کرده برای خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است . خوردن میوه و سبزی هایی که ویتامین ث دارند در رنگ طفل موثر است و آنان را زیبا می کند . رنگ خفه و تیره خوردن غذاهای مانده و فاسد ، مخصوصا گوشتی که تولید مسمومیت می نماید ، رنگ نوزاد را تیره و مایل به زرد می کند . پر خوری و علاقه به خوردن غذاهای یکنواخت رنگ کودک را تیره و خفه و مایل به زردی می نماید . استنشاق دود زغال ، سیگار کشیدن و حتی در اتاقهای پر جمعیت نیز در تیرگی رنگ نوزاد دخالت دارد . رنگ مو 1)برای آن که نوزاد موی مشکی داشته باشد : برای مشکی شدن موی سر نوزاد ویتامین د لازم است . بنابراین استفاده از حرارت آفتاب در حد متعادل و خوراکی های که ویتامین های آن را دارند می تواند در مشکی شدن موی اثر بگذارد و نیز استفاده از غذاهایی که دارای مواد گوگردی هستند . خوشبختانه گوگرد در اغلب غذاها مخصوصا پیاز ، سفیده تخم مرغ ، کلم ، خیار ، ترب به مقدار کافی موجود است ، افراط در خوردن شنبلیله نیز مو را مشکی می کند . 1) برای خرمایی شدن موی نوزاد : وقتی مادر ویتامین به قدر زیاد داشته باشد و از ویتامین آ به مقدار زیاد استفاده کند موی نوزادش خرمایی می شود . خوردن روغن ماهی هنگام حاملگی به این موضوع کمک می کند . 3)برای این که نوزاد سرخ مو شود : وقتی آفتاب به سر و بدن مادر نرسد و مصرف ویتامین ها علی الخصوص ویتامین د کم باشد موی نوزاد سرخ خواهد شد پوست این اطفال چربی کمتری دارد . 2) بور شدن موی سر نوزاد : وقتی به علل زیر ویتامین د به جنین نرسد موی او بور می شود - مادر زیاد استحمام نماید - مادر به قدر کافی از نور آفتاب استفاده نکند - نطفه کمی علیل بوده یا متعلق به یک مرد الکلی باشد و یا آمیزش به هنگام مستی پدر باشد و یا مادر الکلی باشد . - نطفه متعلق به یک مرد پیر بوده یا اساسا نیروی جنسی کافی نباشد . http://fa.parsiteb.com/news.php?nid
زنان باردار اگر می خواهند بچه ای زیبا داشته باشند باید هلو میل کنند هلو به دلیل داشتن ویتامین C,Aدر درمان عوارض ناشی از کمبود این ویتامین Cنقش موثری دارد . به دلیل فعالیت آنتی اکسیدانی ویتامی موجود در هلو،این میوه می تواند در درمان انواع سرطان ها و التهاب مجاری تنفسی موثر باشد . هلو به صورت پخته در درمان التهاب حاد معده مفید است . هلو زود هضم است و از معده و روده سریع عبور می کند. هلو تشنگی و بوی بد دهان را از بین می برد. هلو به دلیل داشتن ویتامین C,Aدر درمان عوارض ناشی از کمبود این ویتامین Cنقش موثری دارد . به دلیل فعالیت آنتی اکسیدانی ویتامی موجود در هلو،این میوه می تواند در درمان انواع سرطان ها و التهاب مجاری تنفسی موثر باشد . استفاده از هلو در افرادی که دچار بیماری لثه هستند نیز می تواند مفید باشد زیرا که نرمی لثه از عوارض کمبود ویتامین Cاست . هلو یکی از میوه های پرپتاسیم محسوب می شود و میوه ای مناسب برای بیماران مبتلا به فشار خون بالا به شمار می آید . همچنین به دلیل داشتن فیبر باعث کاهش کلسترول و قند خون می شود. پوست درخت هلو و ریشه آن حاوی فلوروتین است که نوعی آنتی بیوتیک محسوب می شود و روی باکتری های گرم مثبت و منفی اثر دارد. آب هلو را با شکر،صبح ناشتا میل کنید که جهت از بین بردن صفرا مفید است . گل و برگ هلو ملین بوده و ادرار را زیاد می کند. جوشانده گل هلو پوست را نرم و بوی بد آن را از بین می برد. زنان باردار اگر می خواهند بچه ای زیبا داشته باشند باید هلو میل کنند. خوردن هلو سموم را از بدن دفع می کند همچنین برای کم کردن وزن بهتر است هلو بخورید. ارزش تغذیه ای یک عدد هلو : یک عدد هلوی متوسط تازه (حدود 100 گرم ) = 42 کالری 14 گرم هلوی خشک = 31 کالری 100گرم هلوی تازه دارای 5/1 گرم فیبر خوراکی و 11/0 گرم کربوهیدرات است به همین دلیل یک میلین نیز محسوب می شود . هلو 5 میلی گرم کلسیم و 196 میلی گرم پتاسیم دارد ، سدیم و چربی ندارد و مقدار اندکی ویتامینc,A در آن موجود است . منبع :روزنامه سلامت __________________
2706