2410
2553
عنوان

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 64209 بازدید | 214 پست
الی جون منم تا حدی با نظرت موافقم. اما خوب یه جاهایی هم تو مهمونی ها به نظرم کوچولو باشه خوب نیست! یک کم بزرگتر بشه بهتره!
در ضمن بچه ها من گفتم اشکیشو برام بخره چون ظاهرا همه اشکیشو می گیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سلامم دوستان
من حدود 6 سال پیش عمل کردم...البته به توصیه دکتر فقط یک سایز بزرگتر کردم چون همش می گفت بیشترش خیلی تو چشم میزنه...من گفتم شاید نمی تونه خیلی بزرگ رو خوب و متقارن دربیاره و یکم ترسیدم. به خاطر همین به حرفش گوش کردم و الان هم راضی ام.
تا اینکه پارسال حامله شدم و اون اوایل از ترس اینکه تو دوران شیردهی اتفاقی بیفته برام مثلا احتقان غیر عادی سینه یا هر چیز دیگه شبا خوابم نمی برد و خیلی نگران بودم.
ولی بعد از به دنیا اومدن نی نی ام تو همون بیمارستان از سینه ام آغوز اومد و بعدش هم جریان شیر برقرار شد. البته مشکلی که همه مامانا دارن که نوک سینه شون به دلیل حساسیت به مک زدن نینی زخم میشه رو منم داشتم ولی همش واسه چند روزه و بعدش درست میشه.
تا حدود 2 ماه فقط خودم به نینی شیر دادم و بعدش هم کمکی دادم.

به نظرم گذاشتن پروتز هایی که گفتین (اکسترنال) هم خوبه. برای مهمونی و ...یعنی یه راه بی دردسر و با کمترین هزینه. فقط مشکلش دائمی نبودنشه.

اما خوب برای اونایی که اهل ریسک هستن عمل جراحی خوبه.
این عمل هم مثل عمل های دیگه سخته. من سر زایمانم هم بیهوش شدم ولی اصلا اذیت نشدم. اما سر این عمل بعد بیهوشی خیلی اذیت شدم و کلا تا 4 روز خیلی درد و اذیت داره و بعدش خوب میشه.من 6 روز بعد رفتم سر کار.

کلا من موافقم که این روش برای یه زن حس اعتماد به نفس خوبی رو القا میکنه. حالا از هر نوعی که باشه (اکسترنال یا اینترنال یعنی بوسیله جراحی) درسته که نباید اعتماد به نفسمون رو از ظاهرمون بگیریم ولی خوب گاهی یه چیزایی باعث تجدید روحیه میشه.
2706