2703
2553
عنوان

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 64209 بازدید | 214 پست
بهار جون‌ e-maileto امروز دیدم رفته بود تو spam مرسی‌ گلم بابت این تاپیک مفیدت لاقل یه چاره‌ای واسه? این سینه های‌ کوچولو پیدا شد ؛)
هرچند شو شو رو نمی‌شه بااین چیزا گول زد ولی‌ خوب واسه? مهمونیا بد نیست.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آزاده جون من از اشکیش بیشتر خوشم اومد اما اون قسمت بالاش که باریک می شد می اومد بالا رو اگه نداشت بهتر بود به نظرم اما مثلثیش اینجوری نبود مثلا مثلثیش برای لباسهای دکلته فکر می کنم بهتر باشه
2714
تارا جون گفت حدود 2 هفته یا کمی زودتر. دو مدل داشتن که البته هر دو انگلیسی بودن اما یک مدلش خیلی گود نبود ( تقریبا صاف بود) که بیشتر برای کسایی بود که عمل کرده و سینشونو برداشته بودند که 200 تومان بود و مدل دیگش که گود بود 150 تومن
بچه ها سایز سینه سایقه ای به نظر من......خوشگلیه سینه به سایزش نیست.......منم سینه هام کوچیکه گاهی وقتا دوست داشتم یکم بزرگ تر بود ولی در کل راضی هستم.........من سینه هام نسبت به هیکلم کوچیکه............الان باردارم قبل از بارداری 166 قد..وزن 56 کیلو و سایز سینه 70 داشتم........................الان که باردارم شده 75......ولی در کل ارثی سینه ها کوچیک داریم.....به نظر منم به جز جراحی که عوارض داره راهی نداره..............راستش این پروتز ها هم گول زنکه.................ولی در کل سینه کوچیکم خوشگله.....................
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2706