2703
2553
البته بگم اینو یکى از بچه ها گذاشته بود من کپیش کردم

سلام دوستان.
من اینو از تو سایت پیدا کردم.
اما نمیدونم چقد صحت داره.
کامل از طرف خود نویسنده میزارم.

(((( بچه ها من دیروز توی یه سایت خارجی یه مقاله واسه تعیین جنسیت و یه آزمایش خونگی 4 دقیقه ای خوندم که اعضای سایتش میگفتن درسته چون آزمایششو انجام داده بودن و چون سنوی تعیین جنسیت هم داده بودن گفته بودن که کاملا جواب آزمایشه درسته .من خودم هم انجامش دادم فکر کنم جوابش تا 70 درصد درست باشه .
آزمایشش خیلی آسونه کافیه هفته ی 8 رو رد کرده باشید یعنی نی نی تقریبا 2 ماهه باشه .

مواد مورد نیاز :
یک لیوان یکبار مصرف شیشه ای که بتونید از بیرون داخلشو ببینید
مقداری نمک تا 1 سانتی متر ته لیوان رو پر کنه .

روش آزمایش:
با مقداری نمک حدودا با 1 سانتی متر ارتفاع ته لیوان را پر کنید . لیوان و نمک باید کاملا خشک باشند .
نمونه ی ادرار صبحگاهی و غلیظ خود را تا نصف لیوان باید پر کنید .
لیوان را جای مناسبی قرار دهید تا تکان نخورد و 4 دقیقه صبر کنید.
لیوان باید جایی قرار بگیرد که تکون نخورد و تسلط داشته باشید و خوب زیر نور کافی ببینیدش.

نتیجه :
1. اگر رنگ ادرار کمی تغییر کرد و ادرار کدر و تارشد و هاله های ابر مانند سطح ادرار و وسط آنرا پوشاند و دانه های حباب بین آنها بود نی نی شما شاه پسر ه .

2. اگر ادرار رنگش تغییر چندانی نکرد و ادرار شیشه ای و شفاف شد و دانه های رشته مانند از سمت نمک و پایین ادرار به سمت سطح میومدن ولی توی سطح ادرار ناپدید میشدن نی نی نازتون دخمله .

در مورد این تست سرچ کردم اگه بارداریتون کمتر از دوماهه باید تست با ادار اول صبح باشه اگه بیشتر از دو ماهه هر زمان میتونین انجامش بدید

امیدوارم از نتیجه لذت ببرید .))
حالا شما ببینین درسته؟؟؟؟؟؟؟عایا؟؟؟؟
خیلى دوست دارم مامان یه فرشته کوچولو شم خدایا کمکم کن
چه جالب
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
هههههه من اگه بودم صبر می کردم ماه چهارم می رفتم سونو
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2706