2737
2734
عنوان

کلاس رقص برای بچه ها

34283 بازدید | 26 پست
سلام دوستان دختر من 2 سال و پنج ماهشه و بدم نمیاد بفرستمش کلاس رقص البته بیشتر از جنبه حرکات ورزشی و روحیه شادی که تو این کلاسها هست چون کلاسای یوگا رو پرسیدم میگن قبل از سه سال نمیپذیرن حالا اگه کسی کلاس رقص خوب یا یوگا برای بچه ها میشناسه لطفا معرفی کنه لااقل اطلاعاتش رو داشته باشم نهایت چند ماه دیگه میبرمش یک دنیا ممنون از توجهتون
آمنه جان بهترین رقصی که میتونی برای دخترت استفاده کنی تا هم آموزش اساسی ببینه هم در آینده هنری باشه که بتونه ازش استفاده کنه رقص باله هست . دختر من از 2و سالگی میره الان 1 ساله کار میکنه و خیلی راضیم خیلیم دوست داره از این دنیا جدا میشه میشه یه پرنده که پرواز میکنه..البته باید روی موسیقی هایی که گوش میکنه هم کار کنی...اگر تهران زندگی میکنی میتونی از کلاسهای رقص استاد حامد نصر آبادیان استفاده کنی...بهترین مدرس باله بین المللی هستن. اگر دوست داشتی بگو آدرس یا تلفن بدم بهت عزیزم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای من خیییییییییییلی دوست دارم دخترم رقص باله رو یاد بگیره.ما تبریز هستیم و اینجا متاسفانه کلاسش نیست :(
خوش به حالتون.واقعاااااااااا بهترین رقص برای نی نی هامون همین باله ست
آدمها هم مانند عکسها میمونن با بزرگ کردنشون دچار افت کیفیت میشن
تقویم 90 برای بچه ها در طرحهای مختلف 4 فصل دیواری/پوستری/12 ماهه دیواری
به تازگی هم تقویم رومیزی کوذک رو قرار دادم ملاحظه بفرمایید.

http://taghvim1390.persianblog.ir

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=68282&PageNumber=2
الهم عجل لولیک الفرج
سلام به همه ببخشید خیلی دیر اومدم. خطم قطع بود. کلاس باله زیر نظر آقای نصر آبادیتن هست..در آموزشگاه هنگام واقع در شهرک غرب . بلوار پونک باختری.خیابان فخار مقدم.بالاتر از مسجد.نبش کوچه بها. پلاک 49 . تلفن : 22085311-2 و 09380023139 البته من شیراز زندگی میکنم اما کلاسهای دخترم زیر نظر ایشون و مربی بسیار کارآزموده نماینده ایشون انجام میشه. نمیدونم کلاس باله کجا برگزار میشه چون میدونید که در کشور ما مجوز قانونی نداره متاسفانه اما اگر تماس بگیرید یا حضورا با آقای نصرآبادیان صحبت کنید راهنماییتون میکنند.در ضمن ایشون مدرس مدرسه باله ارمنستان هم هستند و کارشون در ایران تکه. بهترین ورزش و کاری که برای کودکان ما آینده و امروز روشنی داره باله هست و یوگا. امیدوارم همه استفاده کنند و لذت ببرن. تمرینات باله ورزشهای تمرکزی و کششی داره که شبیه به یوگاس. بچه ها واقعا لذت میبرن. دختر من 3 سالشه اما نمیدونید چقدر زیبا کاراشو انجام میده بدنش چقدر نرم و آمادست و چه علاقه وافری به این رقص و موسیقی کلاسیک داره. موفق باشید همه .
2738
2706