2733
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466351 بازدید | 1625 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

miba جان ، من از کرم پودر mac استفاده می کنم. عالیه خیلی. قیمتش گرونه چون پارسال خریدم الان یادم نیست ولی یادمه گرون بود. خوب البته واقعا عالیه. پنکیک هم من My (مخصوص گریم 5000 تومان ) و فلورمار (برای پوستای چرب 5000 تومان)خیلی هم کیفیت هاشون خوبه. من واقعا راضیم. البته مارکای دیگه هم هست ولی برای مصرف روزانه اینا خوبن.
چند روز پیش هم یه کرم پودر خریدم اسمش اینه :charm color خیلی خوبه و کاملا رو پوست میشینه. 250000(بیست و پنج هزار تومان) به حروف نوشتم گفتم شاید ؟ نمایش داده بشه ! من که خیلی راضی بودم ازش. کرم پودر YSL هم واقعا معرکه است 50000 (پنجاه هزار تومان) که البته هر جایی نداره . فروشگاه سنگ توی خیابان وزرا داره حتما.

سودا جون کرم پودر رو در پست بالایی توضیح دادم عزیزم. ریمل هم لانکوم خیلی عالیه که البته گرونه. من خودم ، "مکس فکتور" دارم که خیلی عالیه. رژ هم به نظرم سلیقه ایه. من رژ های " گاش" و " نیوه آ" دارم. به نظرم گاش خیلی عالیه هم رنگاش و هم کیفیت و ماندگاری رژش. البته رژ های من جامد هستن . بستگی به خودت داره مایع می خوای یا جامد.
2731
2738
مریم جون ممنون از توضیح کاملت، بنظرت بین ایوسن و استی لودر کدوم بهتره ؟؟؟

ریمل لنکوم رو هم یکی از دوستام داره خیلیییییییییییی عالیه البته از ایران نگرفته، نمیدونم اینجا اصلش پیدا میشه با

نه، قیمتش رو میدونی ایتجا چنده ؟؟
Nancy عزیز خواهش می کنم، آرایشگاه هما یکی از دوستام برای عروسیش اونجا رفته بود، خیلیییییییییییی راضی

بود البته من خودم ندیدمش، اما از هما تعریف شنیدم
بانو عزیز اگه اشتباه نکنم گل آرا واسه عقد 150 میگیره، اگه بگی عقد هستی هم که باید تو آرایشگاه لباس

بپوشی !!!! یه کاری هم میتونی بکنی برو سی سه بونیتا کار میکاپش رو ببین، از 100 به بالاست کار شنیونش هم

48000 اینزوری همون در میاد اما خوب کار بونیتا شیک تره، البته سلیقه ایه برو ببین، میتونی بگی بله برونمه!!!!
sevada جون خب تو عقدشون بعضیا لباس عروس نمیپوشن مگه؟

سی سه بونیتا کار گریمش خوبه؟یعنی از عقد گل آرا تمیزتر در میاره؟

تاجمو چکارکنم؟

ببخشید عزیزم سوال بیربط به تاپیک میپرسم...

2706