2726
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466290 بازدید | 1625 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام به همه دوستای گلم، ببخشید که مدت زیادی نبودم، هم سرم خیلیییییییی شلوغ بود و هست و هم تاپیکم رو گم کرده بودم !!! از همتون مرسی که این مدت به تاپیکتون سر زدین

++

آنوهه میکاپ 50تومنی گل آرا میکاپ ویژه هست، که بیشتر روی پوست کاری که انجام میده تفاوت داره، کی میخوای بری گل آرا؟؟ و اینکه مراسم خودته یا میخوای بری مهمونی یا عروسی که میکاپ میخوای؟؟
در مورد ترمیم هم آرایشگاه گل یوسف آباد کار مهسا رو تعریفش رو شنیدم و یکی از دوستام چند سال هست که اونجا میره

++

رعنا جون رفتی سالن پرنسس؟؟
آتیش پاره جون، اسمت خیلیییییییییییییی بانمکه، آرایشگاه آمیتس اگه اشتباه نکنم و آرایشگاه هما تعریفشون رو شنیدم اما کلا من در مورد آرایشگاههای غرب اطلاعاتم کامل نیست، امیدوارم دوستامون بیان و راهنماییت کنن گلم
سلام سودااااااا..به به چه عجببببببببببببببببببببببب.....کجا بودی دخمل؟
آره با مادرم رفتیم مادرم کار ابرو انجام داد پیش سمیرا...اره خوب بود مرسی..راستی رنگ ابروشون خوبه اونجا سودا جون و کوتاهی مو چطور؟
سلام

من برای ابرو میرم پیش نسرین لیلی تو جردنه خیلی عالیه ، من که خودم تا حالا چند جا رو امتحان کردم به نظرم خوب بوده ، آذین رفتن یوسف آباد بد نبود و خیلی خوب هم نبود با تعریفی که اینجا شده بود .
سودا جان عروسی پسر دایمه که مثل برادرمه خیلی به هم نزدیکیم
نمیدونم کدومش و بگیرم 25 یا 50؟؟؟؟؟؟؟؟//
خیلی با هم فرق دارن؟
من خودم خیلی خوب خودمو درت میکنم ارایش 25 تومنیش انگار خودت درست کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راهنماییم کن مرسی
سلام رعنا جون، آره راست میگی خیلی وقته که بهتون سر نزدم، واقعاً سرم شلوغ بود، الانم که نت قطع شده بود،
خوشحالم که از کارش خوشت اومد، دیدیی چقدر خوش اخلاقه؟؟ من که خیلییییییی ازش خوشم میاد
رنگ ابرو و کوتاهی من انجام ندادم رعنا جون، اما رنگ ابرو رو یه بار دیدم یه خانومی انجام داد خوب بود، کوتاهی رو نمیدونم
آنوهه جون من اگه جای تو بودم میکاپ 25 رو انتخاب میکردم البته اگه پوستت مشکل خاصی نداره، چون من چند باری پیش سمانه واسه میکاپ رفتم تمام مراحل میکاپ چشم رو خودش انجام میده، پوست رو میده به دستیارش، رژ گونه رو هم خودش انجام میده و بقیه کارا، من که همیشه راضی برگشتم همه هم کلییییییییی ازم تعریف کرن، البته من هیچ وقت میکاپ چشم رو با این که عاشقششششم مثل آرایشگاه درست نمیکنم
2706