2703
2553
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466061 بازدید | 1625 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام الناز جونم، آرایشگاه خوبی بود، من پیش نگار ابرو برداشتم، کارش رو پسندیدم پارسال رفتم 10 تومن گرفت

پیش سپیده هم کات انجام دادم اونم خوب بود، 20 تومن

.
.
.
نه الناز هنوز لایت نکردم، باورت میشه فرصت ندارم اینقدر که سرم شلوغه، وقت کنم اول برم ابروهام رو مرتب کنم

لایت فعلا وقت ندارم
سلام ،‌ به من بگین بالاخره کجا برم . پس فردا (پنجشنبه) عروسی برادر شوهرمه برای میکاپ کجا برم بین گلها و گل آرا موندم میخوام آرایش ویژه اش را بگیرم و آرایشم حتما لایت باشه . خیلی از هر دوشون اینجا تعریف شده ولی من واقعا نمیدونم بالاخره کدومش را برم . یک کم بهم راهنمائی بدین که بتونم بالاخره تصمیم بگیرم
2714
سمیا جون اگه تو یه حد باشه و قیمتاش هم یکی باشه همون نزدیک خونه برم بهتره، برام راحت تره

++

مینا جون در مورد آرایشگاه گل آرا اگه سلیقع میکاپ شما با من یکی باشه من تایید میکنم، من تو گل آرا میکاپ و شنیون

غلیظ دیدم که اصلاااااااا خوشم نیومده، میکاپ شیک هم دیدم،

میکاپم هم ساده بود رنگ سایه ام رو خودم بر اساس رنگ هماهنگ با لباسم و تایید سمانه انتخاب کردم ،

ازم پرسید که میخوام انتهای چشمم خط بکشه یا محو کار کنه و من محو انتخاب کردم...

در ضمن من برای سالگرد ازدواجم هم که پیش سمانه رفتم خیلییییی راضی بودم و همه هم مثل سابق تعریف

میکردن، ویژه هم نگرفته بودم میکاپ کل صورت گرفتم و 25000 تومن شد با کارای دیگه ای که تو آرایشگاه

انجام دادم 50 دادم

++

در هر صورت هر جا که رفتی زیبا ترییییییییین بشی، البته بعد از عروس ;)))))
مرسی سودا جون جواب دادی میدونم کار هر دو خیلی خوبه،‌ یکی از دوستان گفت که تازگی گلها را رفته و خیلی راضی بوده برای همین هم من دو دل شدم هر دو جا هم هفته پیش رفتم ولی کاری نداشتن که ببینم همون عکسهای بود که تو سالن زده بودن

سالن گل آرا هم پر عکس هست اماخوب میکاپ آرتیست هاشون کاملا از روی عکس هم مشخص هست که سبک

کارشون با هم فرق داره، اگه از سبک کارشون خوشت اومده میخوای همون گلها رو انتخاب کن
مریم جان اگر تصمیم گرفتم برم گلها برم پیش کی برای میکاپ - بعد گلها هم مثل گل آرا شلوغه آخه گل آرا میگفت فردا خیلی شلوغه من هم حوصله شلوغی ندارم

گلها هم لایت کار میکنه چون من میخوام آرایشم حتما لایت باشه و شیک
2706