2733
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466344 بازدید | 1625 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره هنوز عکس و فیلمش رو نگرفته بود که اینجوری شد...عکسها و فیلمش مونده دست عکاسیه...برادر شوهرم هم به عکاسیه گفته نمیخوام..البته میدونم مادر شوهرم از فضولیش هم که شده میره فیلم رو میگیره که یه بار ببینه...دختره رفته بوده عکاسی مثل اینکه برادر شوهر عوضیم بهش گفته بوده فیلم رو بهش نده اگر خواست یا اذیتش کن...گفته یه نسخه فیلم رو بخوام رو دی وی دی بهت بدم باید 50 هزار تومن بدی....مرتیکه عوضی

گفتم برو از دستش شکایت کن ...بگو اولا من الان با اون آقا نسبتی ندارم...دوما مگه یه حلقه دی وی دی با رایتش چدر میشه که باید 50 هزار تومن بدم....
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2728
امیدوارم که از این به بعد به اون آرامشی که میخواد برسه و همسر خوبی نصیبش بشه،

چون قبلا هم در موردش صحبت کرده بودی جدا ناراحت شدم اما خوب از این اتفاقا خیلی اطرافمون می افته

عشق سبز من دیگه باید برم، برات آرزوی بهترین ها رو دارم گلم
من تا حالا اینجا چند بار اومدم و سوال پرسیدم ولی کسی جوابم رو نداده :(

من سمت قیطریه هستم . برای رنگ مو و آرایش یه آرایشگاه خیلی خیلی عالی میخوام البته هم اخلاقشون خوب

باشه و هم منصف باشن. البته نزدیکمون هم باشه ایرادی نداره.

ولی الان رنگ مو و لایت برام خیلی خیلی مهمتره

ممـــــــــــــــــــنون

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
2738
سلام به همه دوستای خوششششگل خودم

++

مامان مهرگان عزیز، من شما رو کاملاً یادمه که دنبال آرایشگاه محدوده قیطریه می خواستی و باردار هم هستی :-*

احتمالاً دوستامون تو اون حوالی آرایشگاهی رو تجربه ندارن که بخوان بیان و پیشنهاد بدن گلم، شما ناراحت نشو

++

من خودم هم دنبال آرایشگاه برای لایت میگردم، دو تا از دوستام تو همین سایت آرایشگاه تهران رو معرفی و تایید کردن

سمت صاحبقرانیه ست، من خودم میخوام برم پیشش،

شما برای کی میخوای بری لایت ؟؟ و اینکه اصلا مسیرش برات مناسب هست ؟؟

2706