2737
2734
من تازه وارد هفته 27 شدم الان بیشتر از یه ماه که هر روز خون دماغ میشم،و هر چی‌ می‌گذره حجمش بیشتر می‌شه،به دکترم گفتم گفت مواد مغذی بیشتر بخور و بینیتو چرب نگهدار،من تغذیه خوبی‌ دارم ولی‌ این مشکلم حل نشده ،راستش اینجا تنهام و هیچ یک از فامیلم پیشم نیست خیلی‌ نگران هستم آیا کسی‌ مثل من بوده؟یا اطلاعاتی‌ در این مورد داره؟خوشحال میشم من رو راهنمائی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از لطف همگی‌ به خاطره وقتی‌ که گذاشتید ممنونم،از خدا می‌خوام که همیشه شاد و پیروز باشید،امیدوارم که این تاپیک برای دیگر دوستان هم مفید باشه،باز هم اگر کسی‌ اطلاعاتی‌ داره خواهش می‌کنم حتما بیان کنید
2738
منم هفته 20 بارداری هستم و خون دماغ میشم دکترم گفت متخصص گوش و حلق و بینی برو و یه آزمایش واسم نوشت.... ولی همه میگن طبیعیه. قبل از بارداری هم خیلی سابقه خون دماغ داشتم. شاید آزمایشو انجام بدم ولی متخصص گوش و حلق و بینی نمیرم چون می دونم طبیعیه
خدایا شکرت 😍🙏
2706