2703
2553
سلام...من همسرم بعلت واریکوسل گرید 3 دوطرفه دوشنبه عمل واریکوسل داره...کسانی که تجربه دارند خواهش میکنم کمک کنند...عملش سنگینه؟مراقبت های قبل و بعد از عملش چجوریه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و بعد عمل هم سعی کن چیزهایی بهش بدی بخوره که شکمش راحت کار کنه و دچار یبوست نشه توی غذاهاش روغن زیتون بریز و انجیر خشک و چیزای که باعث میشه شکمش روون بشه بهش بده
2720
تاتا جون ممنونم عزیزم ....عمل شوهر منم دوطرفه ست....خیلی هردو استرس داریم...همسر شما یک هفته استراحتشون در چه حد بود؟یعنی خوابیده بودند؟قبل از عمل کار خواصی نباید انجام بده؟
یلدا جان شوهر من هم واریکوسل دوطرفه داشت که الان 3 ماه میشه عمل کرده یک هفته استراحت کرد بعد رفت سر کار دکتر بهش قرص داده بود که مصرف کرد و الان تازه آزمایش داده و هنوز جوابش حاضر نیست امیدوارم که خوب شده باشه آخه ما نی نی نداریم دکتر گفته بود به خاطر واریکوسل شوهرمه.عزیزم نه خودت و نه شوهرت نگران نباشید استرس هم نداشته باشید عمل خوب و راحتیه بیهوشی کامل به شوهرم دادند بعد هم که بهوش اومد شکر خدا حالش خوب بود و درد نداشت بعد از عمل چیزهای مقوی بهش بده عسل،بادوم فندوق گردو کنجد میکس کن بریزه توی عسل بخوره آب پرتقال و کلا چیزهایی که مقوی باشن موز رو یادم رفت بهت بگم در کل عمل خوبیه و اصلا جای نگرانی نداره توکلت به خدا باشه ان شاا... که خوب میشه و صاحب یه نی نی تپل و ناز میشی یلدا جان من هم نیاز به دعای شما دارم دوست خوبم اگه بازم سوالی داشتی خوشحال میشم که کمک کنم.
2714
یلدا جان همسر من هم واریکوسل دو طرفه البته درجه 2 داشت که سال گذشته عمل کرد . عمل خیلی راحت تر از اونی هست که فکر می کنی .یک هفته استراحت بعد از عمل کافیه . در طول این یک هفته هم لزوما نیاز نیست که همسرت بخوابه ..... میتونه بشینه و یا تو خونه قدم بزنه . بهتره از توالت فرنگی استفاده کنه و همان طور که باران گفت باید چیزهای مقوی بهش بدی . بعد از یک هفته میتونه بره سر کار ولی ممکنه کمی تو رانندگی مشکل داشته باشه که اگه موقع رانندگی مشکل داشت بهتره پشت فرمان ماشین نشینه . چیز سنگین هم اصلا نباید بلند کنه ( برای حداقل یک ماه )

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

انشاالله که عمل همسرت با موفقیت انجام میشه و تا چند ماه دیگه خبر نی نی دار شدنتون را به همه ما میدی .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

شوهرمن تابحال دوباداریکوسلش روعمل کرد چون ازنوع شدید وگرید3بود عمل اولش موفقیت امیز نبوددوباره عمل کرد خیلی عمل راحتیه فقط تاچندروز حدود 4-5روززیاد سرپانایستن چون ورم میاره بعدازعمل 87روزطول میکشه تادوباره اسپرم ساخته بشه بنابراین 3تا4ماه بعدازعمل باید ازمایش بدن اصلا نگران نباشد عمل مفیدیه البته من که هنوزم باردارنشدم اما نتیجه عمل همسرم خوب بود بعازعمل هم حسابی تقویتشون کنید
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
شوهرم یه هفته استراحت کامل داشت یعنی مدام توی رختخواب بود و استراحت میکرد 1 شبم بیمارستان خوابید و صبحش مرخص شد بعد عمل زیاد درد نداشت نگران هیچ چیز نباشید عمل زیاد سختی نیست من وقتی همسرم عمل کرد به همه گفتم سنگ مثانه داره و فقط خودم و خودش میدونستیم و در مورد آزمایش هم که بعد عمل داد تعدادش عالی شد و اما حرکتش زیاد تغییری نکرد و شنبه قرار آزمایش بده دوباره میام میگم چی شد.
از همه دوستهای گلم خیلی ممنونم....خوشحالم که باهاتون آشنا شدم و واقعا واقعا بهم قوت قلب دادید...همین الان شوهرم هم آوردم همه نوشته هاتونو خوند و یه لبخند زیبا تحویلم داد و رفت :)))
باران آسمون ما هممون محتاجیم به دعای هم....انشااله که هرچیزی که میخوای خدا هرچه زودتر بهت بده عزیزم. و از همه مهمتر یه نی نی سالم و ناز..ضمنا اسم کاربریت خیلی قشنگه
2706