2726
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 465316 بازدید | 330 پست
سلام

مامان من بعدازعیدلکه بینی داره رفتیم دکتردیدیم افتادگی رحم داره بازدکتربعدی که رفتیم گفت زخم و عفونت رحم داره

ولی ازمایش نمیتونندبگیرندبخاطراینکه زخم های رحمش خیلی زیاده به محض انداختن دستگاه دررحم خونریزی میکنه یه متخصص دیگه گفت بایدتیکه برداری بشه که مامانم حسابی میترسه چون ترسوندتش از بیماری

حالاتوروخدااگرکسی اطلاعاتی داره درباره ی اینکه ایامامانم رحمش باعسل خوب میشه چون من اینوخوندم مامانم خیلی امیدوارشده

توروخدااگرمیدونیدراهنمایی کنید

مامانم خیلی استرس داره و درضمن خیلیم ترسوهه

اگرنیلوفرجان یاخانومای دیگه عسل یاراه کاری بلدیدبگید

چون به هیچ وجه مامانم تیکه برداری نمیره و میترسه

من اینوهرثانیه میام نگاه میکنم تاببینم کی جواب سوال منومیده

ممنون

التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی من یه چیزم یادم رفت بگم
اینکه اولین دکتری که مامانم رفت نگفت نمیشه ازمایش گرفت به مامانم گفت بخواب ازمایش بگیرم که مامانم میگه انگارصدای قیچی شنیدم

که خیلیم دردداشته مامانم اخرشم نتونسته بگیره

ازاون به بعدهردکتری میریم میگه زخمات خیلییییییییییی زیاده و ...

یکی بیادجواب بده خواهش میکنم
راستی من یه چیزم یادم رفت بگم
اینکه اولین دکتری که مامانم رفت نگفت نمیشه ازمایش گرفت به مامانم گفت بخواب ازمایش بگیرم که مامانم میگه انگارصدای قیچی شنیدم

که خیلیم دردداشته مامانم اخرشم نتونسته بگیره

ازاون به بعدهردکتری میریم میگه زخمات خیلییییییییییی زیاده و ...

یکی بیادجواب بده خواهش میکنم
2728
هستی جون منم همین مشکل رو دارم و داشتم که در تمام مدت خونریزی داشتم خیلی سختی کشیدم
بعد از حدود 25 بار مراجعه به پزشک زنان وسونوگرافی ها ی متعدد و آزمایشات مختلف که بگم دکترهای معروفی هم بودن رفتم
بالاخره با اینکه سن کمی هم دارم کورتاژتشخیصی شدم با بیهوشی که بعد از اون بافت رو از رحم میدن برای پاتولوژی و تا درصد زیادی مشکل مشخص میشه ولی عزیزم به نظرم بهترین راهه چون بیهوش میشی و یک صبح تا بعداظهر بیشتر بستری نیستی
ولی مشخص میشه که مسئله خاصی وجود نداره
در مورد عسل هم شنیدم که برای زخم خوبه ولی باید ثابت بشه که مادر شما حتما زخم داره یا نه
من همه قرصها رو امتحان کردم و آخر سر کورتاژ شدم که خیلی راضی بودم
پیش یه دکتر خیلی عالی که کارش رو خیلی خوب انجام میده
سلام

مرسی بچه ها

پونل جونم مامانم دکترهادیدند و گفتندکه زخم داره فقط اززخمش نمیتونندازمایش بگیرندچون به محض اینکه ازمایش میخوان بگیرندخونریزی شدیدمیکنه

ولی زخم داشتنشوداره

یکی از دکترهاگفت بدون ازمایش رحمشودربیارم ولی نمیشه اعتمادکردچون معلوم نیست دقیقابایددربیادیانه

حالامن میخوام بدونم عسل چطوری استفاده کنه عزیزم

ازبیهوشی هم بینهایت میترسه مامانم

مرسیییییییییییییی
سلام به دوستان منم 1ساله زخم دارم فریز هم کردم ولی دوباره برگشته الان 1هفته است بعد از خوندن این تایپیک با ترس ولرز واژینال عسل مصرف میکنم برای همه ی اونایی که زخم دارن دعا میکنم زودتر خوب بشن
2706