2410
2553
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 464697 بازدید | 330 پست
سلام،من داستانمو میگم،راهنمای کنید،،اگر میشناسید کسی‌ رو،یا راهیو،

من پارسال تست پاپ اسمیر دادم،مدل پاپ ۳ بود،،چهار ساله ای یو ای می‌کنم،واسه بچه دار شدن،،اما هیچ،تا اینکه پارسال حامل شدم نتنسم برم برم بعد شش ماه کنترل

،بچه سقط شد،،و من نرفتم تا ۳ هفتهٔ پیش..تست دادم پیشرفت کرده،بدتر شده،نزدیک بشه سرطان،،اما سرطان نیست،،میگن باید یه تیکه برادرم، اندازهٔ ۴ میلی‌متر،میگن فریز تا ۳ میلی‌ رو از بین میبر ریسک نمی‌کنیم،

من ایران هم نیسم،کی‌ حمصهین تجربهی داشته،آیا اگر برادرم،ضرری برای حاملگی‌ نداره؟تورو خدا،،کمک،کجا سوالمو مطرح کنم،دارم میمییرم؟؟؟

عسل دیگه فایده نداره فکر کنم
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

asal جونم بهتره از پزشک بپرسی برو توی گوگل دکتر فریبا رضایی و سرچ کن ازش بپرس پزشک بدی نیست زودم جواب میده میتونی مستنداتتم واسش بفرستی به جواب بده با ایمیل بهت اطلاع میده
من مامان شدم....
2456
والا من خودمم نمیدونم دقیقا باید چه جوری استفاده کرد از یه نفر که طب سنتی بلد بود پرسیدم گفت شبا 1 شب در میان تا 1 هفته بعد دو شب در میان و بعد از هم یعنی از هفته سوم به بعد هر هفته 1 بار حتما باید از نوار بهداشتی استفاده کنین وگرنه عفونت میگیرین و اینکه کسایی که زخم دارن برای جلوگیری نباید از ک ا ن د و م استفاده کنن در هفته اول مطمئنم که نباید ن ز د ی ک ی کرد اما بعدشو نمیدونم و اینکه ترشحات خیلی زیلد میشه و بوی بدی هم داره
من مامان شدم....
سلام
میخواستم بدونم بعد از استفاده از عسل بازم ترشحات بیرون میاد
من استفاده کردم ترشحاتی مثل اب میومد
ایا طبیعیه
خواهش میکنم اونای که استفاده کردن کمکم کنن
باد با چراغ خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان روشن هستی
2714
سلام بچه ها.....بچه ها...من 3 ساله ازدواج کردم و از همون ابتدا زخم داشتم....هرچی دکتر و پماد و اینا خوب نشدم!الان یک هفته اس که عسل مصرف میکنم......بعد از دو سه روز لک بینی بهم اضافه شد.....حالا دقیقا مثله پریود خون میاد ازم!!!!!!!!!!!زیره دلم هم یه ذره درد دارم..نمیدونم واسه چیه؟به نظرتون واسه عسله یا ن ز د ی ک ی!؟!نگرانم....ای بابا.....ما خانومای بنده خدا چه قده باید درگیر باشیم اخه؟ترو خدا هر کی تجربه ای داره بگه!
CafeMom Tickers
Asal
نمیدونم اینو میبینی یا نه..حتما حتما هرکار بهت میگن بکن جون خودت مهمتره یا بچه دار شدن؟؟!!!
ضمنا اگر درمان نکنی و خدای نکرده سرطان بشه مجبور میشن کل رحم رو در بیارن..
چرا انقدر دیر رفتی دختر جان؟
سلام دوستان تزریق عسل عالیه برای زخم

من چند تا پیشنهاد بهتون می دهم :
1- من شنیدم عنبر نسار بهش می گن عطاری ها دارند ببخشید پی پی خر هست خیلی واسه عفونت و زخم عالیه دیدم کسایی که امتحان کردن و نتیجه گرفتن چند تا زغال و روی اسفند دود کنید چون خیلی بو داره.
2- واسه عفونتت اصلا گرمی نخور.... باید خنکی بیشتر بخوری
از این خیارسبزهای سالدی بزرگ که دیدی ..ههههه ... یه خیار سبز بزرگ و کلفت پیدا کن ... بشورش ... از وسط نصفش کن ... بذار تو شورتت ( امثل نوار بهداشتی).......... خنک میشی .... خارشت و عفونتت هم کم میشه ....
چون خنکه تمام حرارت و عفونت رو میشکه به خودش ...
اگه هندونه هم پیدا کردی یه قاچ هندونه ( همون پوست هندونه ) اونم بذاری خیلی خوبه
می تخم ( تخم شوید ) دم کن بخور
تفاله های می تخم همان تخم شوید می باشد : رو بذار بین یه پارچه ی نازک و نخی مثل گاز استریل بذار تو شورتت
یا اینکه اگه از این منقل های کوچیک اگه داری ... زغال درست کن .... تخم می تخم رو بریز روی ذغال و یه دامن زخیم هم بپوش روی منقل وایستا و پاهاتو از هم باز کن تا دود بخوره اونجات .....
چایت را بنوش نگران فردا نباش ، از گندمزار من و تو مشتی کاه می ماند ، برای بادها !
salam aya kasi majbor shode,,be elate moshkele pap esmire bad,,zakhm ro jarahi kone,,va dahaneye rahem ghesmatisho baardare
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
سلام

مامان من بعدازعیدلکه بینی داره رفتیم دکتردیدیم افتادگی رحم داره بازدکتربعدی که رفتیم گفت زخم و عفونت رحم داره

ولی ازمایش نمیتونندبگیرندبخاطراینکه زخم های رحمش خیلی زیاده به محض انداختن دستگاه دررحم خونریزی میکنه یه متخصص دیگه گفت بایدتیکه برداری بشه که مامانم حسابی میترسه چون ترسوندتش از بیماری

حالاتوروخدااگرکسی اطلاعاتی داره درباره ی اینکه ایامامانم رحمش باعسل خوب میشه چون من اینوخوندم مامانم خیلی امیدوارشده

توروخدااگرمیدونیدراهنمایی کنید

مامانم خیلی استرس داره و درضمن خیلیم ترسوهه

اگرنیلوفرجان یاخانومای دیگه عسل یاراه کاری بلدیدبگید

چون به هیچ وجه مامانم تیکه برداری نمیره و میترسه

من اینوهرثانیه میام نگاه میکنم تاببینم کی جواب سوال منومیده

ممنون

التماس دعا
2706