2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم هفته 14 هستم مثل سلما جون هم دور نافم درد میکنه هم زیر شکمم سفت شده ، هر وقت هم یکم خودمو کشو قوس میدم بعدش حالت تهوعم زیاد میشه، شما ها صبحا که بیدار میشین خودتونو نمیکشین (اصطلاحا میگن قد کشیدن)؟ خطر نداره واسه بچه؟
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
2720
سلام منم هفته 14 هستم مثل سلما جون هم دور نافم درد میکنه هم زیر شکمم سفت شده ، هر وقت هم یکم خودمو کشو قوس میدم بعدش حالت تهوعم زیاد میشه، شما ها صبحا که بیدار میشین خودتونو نمیکشین (اصطلاحا میگن قد کشیدن)؟ خطر نداره واسه بچه؟
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
درد دور ناف مشکلی‌ نداره منم تو اون هفته‌ها داشتم.. اگر زیر دلتون سفت می‌شه برای یه مدت دراز بکشید و رلکس باشید، هفته‌های اول از این مشکل‌ها زیاد پیش میاد ولی‌ جای نگرانی‌ نداره فقط سعی‌ کنید تا پایان سه ماه اول بیشتر استراحت کنید..
جای مردان سیاست بنشانید درخت تا هوا تازه شود.. سهراب
همیشه بهار جان، من هم اوایل بارداری صبح‌ها بعضی‌ وقت‌ها هم شب‌ها تو خواب ناخواسته خودم رو می‌کشیدم و احساس می‌کردم به زیر دلم فشار میاد، ولی‌ مشکلی‌ نبود خودا رو شکر.. آخه این کشش که میگی‌ بعضی‌ وقت‌ها قابل کنترل نیست یه جورایی!
جای مردان سیاست بنشانید درخت تا هوا تازه شود.. سهراب
همیشه بهار عزیز و الی جون ممنون از راهنماییتون.
من تو کتاب خوندم کشیدن بدن ضرر نداره، خیلی کم اینکارو میکنم آخه بعضی وقتها فشار به شکمم میاد اما به آرومی باشه بنظرم مشکلی نداره
2714