2703
2553
من بیمه تامین اجتماعی ام. قصد باداری دارم . ولی پیش هر دکتری می رم می بینم برای زایمان بیمه قبول نمی کنن. به فکر این بیمارستان ها افتادم. تا از بیمه ام هم استفاده کنم.
من فقط میلاد رو می شناسم. خوبه؟ هر چی زنگ می زنم (صبح زود که نوبت می دن)اشغاله.
شما جای دیگه ای که بهتر باشه رو می شناسین؟
اگه کسی می دونه کمک کنه.ممنون می شم از راهنماییتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام خانمی من نی نی ندارم ولی دارم تحقیق می کنم
اگه فقط با بیمه تامین اجتماعی می خوای هزینه کنی برای زایمان ، بیمارستان میلاد اولویتت باشه...تمیزه .. ولی هدایت قدیمیه و زیاد ازش تعریف نشنیدم ..
اگر هم بیمه تکمیلی داری برو ببین بیمارستان های طرف قرار دادت کجاهان !!! می تونی خصوصی هم زایمان کنی..به شرطی که 6 ماه از تاریخ تکمیلی تا زییمانت گذشته باشه
اگه کمک خواستی من در خدمتم ... من یه کوچولو اطلاعات دارم
مامان فطمه جان ببخشید من یه سوال دارم من خواهرم منزلش اطراف میدان راه آهنه بیمه تکمیلی دی هم داره به نظرت کدوم بیمارستان خوبه که دیگه هیچ هزینه ای براش نداشته باشه
هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند ......شاید امروز روز من باشد....بی شک
هستی جان بیمه تکمیلی ما البرزه و من رفتم داخل سایت بیمه و البرز و بیمارستانای طرف قراردادشو دیدم ... تو هم برو اون جوری پیگیری کن بببین کجاها قرارداد دارن ... بعد تا سقف بیمه شون رو همون بیمه تکمیلی تقبل می کنه و مثل اینکه یه مبلغی هم خود تامین اجتماعی میده ... با معرفی نامه از بیمه تکمیلیش می تونه بیمارستانای طرف قرارداد زایمان داشته باشه که اکثرا هم خصوصی هستن... اگه هم بخواد بیمارستانای دولتی تامین اجتماعی زایمان کنه اونم اسم بیمارستاناش تو سایت مثلا بیمارستان میلاد هست ... البته برای زایمان بهتره یه بیمارستان خوب بره دیگه مسافت الان مهم نیست با ماشین سه سوت می رسه به بیمارستان دیگه ... اگه می خاد مجانی در بیاد بره میلاد کارش به نسبت هزینه عالیه
خانمی من همه بیمه ها و همه بیمارستانارو نمی دونم ... بعد هم بستگی به دکترت داره ، بعضی دکترا دستمزد جدا می گیرن باید ازش بپرسی... در مورد هزینه هم کاری نداره یه زنگ بزن بیمارستانت سوالتو بپرس معمولا راحت راهنمایی می کنن...بیمارستان لاله خصوصیه و تامین اجتماعی قبول نمی کنه مگر اینکه با بیمه طلایی فرهنگیانت قرارداد داشته باشه .. بپرس گلم
2706