2410
2553
عنوان

چگونگی استفاده از کندور

57313 بازدید | 30 پست
با سلام به همه دوستای عزیز آیا کسی میدونه کندور رو چطوری باید استفاده کنم آخه خیلی تلخه (کندور :همون که برای باهوش شدون بچه استفاده می کنند)
امیر رضا جون عشقم ..نفسم ....دست مامانو بگیر...
حسنا جون پسر من تازه رفته توی 5 ماه

برای تقویت هوشش چی میتونم بخورم یا به خودش بدم البته احتمالا توی صفحه های قبل توضیح دادی ولی واقعیتش اینکه من نمیتونم بگردم همین اتلانم پسرم توی بغلمه و میخواد که پاشم راه برم من شانسی اینجارو پیدا کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
یه سوال. از حسنا خانم و بقیه: کندور رو که میمکیم بعد از نیم ساعت که دیگه تلخیشو از دست میده حالا باقیش رو قورت بدیم که مثل آدامسه یا بندازیم دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست
2714
سلام ریتا جون نه فکر کنم از وقتی که حامله بشی باید جند ماه اول مصرف کنی که مفیده ورو بجه اثر میزاره من که بار اول

حامله شدم کندر خریدم و بودر کردم با شکر قاطی کردم و با دستکاه بودر کردمش وهر روز صبح 2 قاشق کوجیک با اب

میخوردم خیلی هم حالمو بهم میزد فقط جند ماه اول اینکارو کردم دیکه ول کردم
با سلام، حسنا جان یه سوال داشتم. شما که اعتقاد داری هر چیزی که ائمه فرمودند 100 در صد درست هست، می شه نظرت رو در مورد این روایت پیامبر اکرم بگی:

مواردی که فراموشی می آورد:
1-خوردن سیب ترش، گشنیز، پنیر و پس مانده موش
2- خواندن نوشته های روی قبر
3- راه رفتن میان دو زن
4- افکندن شپش
5- حجامت در گودی پس سر
6- ادرار در آب راکد

منابع: من لا ینظره الفقیه، خصال شیخ صدوق، مکارم الاخلاق، دعوی، بحارلانوار

این مطالب رو من از یه برنامه از شبکه قرآن دیدم. ویدئو اون رو هم دارم. اگه خواستی برات میل می کنم.
خوشحال می شم نظرت رو بدونم چون واقعا گیج شدم. اگه منابع این روایت درست نباشه باید به صدا سیما شکایت کنیم. این وظیفه هر مسلمانی هست.
با سلام، حسنا جان یه سوال داشتم. شما که اعتقاد داری هر چیزی که ائمه فرمودند 100 در صد درست هست، می شه نظرت رو در مورد این روایت پیامبر اکرم بگی:

مواردی که فراموشی می آورد:
1-خوردن سیب ترش، گشنیز، پنیر و پس مانده موش
2- خواندن نوشته های روی قبر
3- راه رفتن میان دو زن
4- افکندن شپش
5- حجامت در گودی پس سر
6- ادرار در آب راکد

منابع: من لا ینظره الفقیه، خصال شیخ صدوق، مکارم الاخلاق، دعوی، بحارلانوار

این مطالب رو من از یه برنامه از شبکه قرآن دیدم. ویدئو اون رو هم دارم. اگه خواستی برات میل می کنم.
خوشحال می شم نظرت رو بدونم چون واقعا گیج شدم. اگه منابع این روایت درست نباشه باید به صدا سیما شکایت کنیم. این وظیفه هر مسلمانی هست.
2706