2410
2553
عنوان

جفت قدامی یعنی چه؟؟

121032 بازدید | 28 پست
سلام دوستان. من در هفته 20 رفتم سونو گفت وزن جنین 320 گرم و جفت قدامی و بقیه چیزا طبیعی هست. قدامی یعنی چی؟ خطرناکه؟ در ضمن من هنوز حرکتاشو حس نمی کنم. خیلی ناراحتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مبارک باشه .سلامت باشه.ریحون جون من نیمه اسفند فارغ میشم......نینی منم هنوز بریجه.یعنی پاهاش از سرش پایین تره.برای زایمان طبیعی پاید سرش پایین بیاد .مال من هنوز نیومده.دکتر گفته هفته 38 میاد من الان 34 هستم.جس کردن تکونا تو آدما فرق داره.شاید چربی شکم خودت زیاده .شاید دست و پای نینیت سمت داخله.شاید چون نمیدونی چطوره حس نمکنی .شاید نینیت آرومه.نگران نباش به وقتش حسابی متوجه میشی
خانمی نگرانی نداره که .
من هم هفته بیست و دو بودکه رفتم سونو وزن نی نی رو پانصدگرم زده بود و جفت قدامی .
یعنی جفت جلوی شکم قرارداره
کلا سه نوع جفت بیشتر نداریم . یا خلفی یا قدامی یا سر راهی . که سرراهی خیلی خطرناکه .
خلفی یعنی جفت پشت بچه است رو به کمر . قدامی یعنی جلو شکم هست . هیچ چیزی هم نیست.
2714
در مورد تکون هاش هم فکر کنم حالا زود باشه که بخواهی تکون اونطوری شدید رو حس کنی . در حد همون ترکیدن حباب زیر پوست شاید احساسش کنی . از هفت ماه به بعد حرکات جنین داری برنامه و قابل احساس کردن هست .
عزیزم یکی از دلایلی که تا حالا تکوناش رو حس نکردی جفت قدامی هست
چون جفت قدامی جلوی رحمت هست و ضربه های جنین رو میگیره و نمی ذاره تو حسش کنی تو ماههای بالاتر که ضربه های شدیدتر شد راحت تر حس میشه
منم جفتم قدامی هست دکتر گفت هیچ مشکلی نداره
ولی دوست داشتم خلفی باشه که تکونا رو زودتر حس کنم
mer30 manam javabamo gereftam
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
فکر کنم بشه هندونه ربطی نداره
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706