2733
2734
عنوان

مشکل درسی دختر9سالم

3630 بازدید | 39 پست
دخترم نیمه دوم 83به دنیا اومده والان کلاس سومه .ولی هنوز دیکته و رو خوانیش ضعیفه .خیلی هم درس میخونه .ازساعت 4تا9شب .ولی نتیجه نمیگیره .دقت و تمرکزش پایینه .البته مشکل کم کاری تیروئید هم داره که تحت نظر متخصصه .دیگه نمیدونم چیکارکنم .اعتماد به نفسش رو از دست داده .لطفا"اگر پیشنهادی دارید بهم بگید .متشکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نوروفیدبک یه روش درمانی بی عارضس که دو تا الکترود به سر بچه وصل میکنن و اون با دیدن فیلم و تصاویر سعی میکنه امواج مغزشو کنترل کنه تا امتیاز بگیره و اینجوری بعد یه مدت این مهارتو کاملا یاد میگره
چرا عزیزم این قرص عوارض خاص خودشو داره و بدتر از همه اینه که فقط چند ساعت اثر میکنه و اگر یادتون بره به موقع مصرفش کنین مشکل برمیگرده سرجاش و این قصه تا آخر عمر ادامه داره
البته وقتی قرص مصرف میکنه عالیه من قبلا تو تایپیکای همین جا دیدم مامانا خیلی راضی بودن مخصوصا اونایی که بچه بیش فعال داشتن
2738
کدوم متخصص باید ببرمش .مغزو اعصاب /روانپزشک یا روانشناس ؟
دخترم تا5سالگی خیلی باهوش بود ولی از اون سن شروع به چاق شدن کرد .همون موقع از دکتر ش که متخصص اطفال بود خواستم براش ازمایش تیروئید بنویسه . بااینکه تا پایان کلاس اول 3بار ازمایس تیروئید ازش گرفت ولی تشخیص کم کاری نداد .تا دفعه اخرگفت کم کاری تیروئید داره ببریدش متخصص غدد .
امیدوار بودم با مصرف تیروکسین خوب بشه .ولی نشد و همچنان مشکلات قبلی رو داره البته کمی بهتر شده .میترسم به مغزش اسیب رسیده باشه .نمیدونم چی کار کنم ...
البته جایی که من میرفتم جلسه ای حساب میکرد خیلی بهمون فشار نیومد. قهرمانان المپیک و ورزش کارا و ................ که سالمن هم برای افزایش تمرکز از این روش استفاده میکنن. منم هر وقت پولدار شم خودمم میخوام برم شوشو هم
2706