2703
2553
عنوان

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

873981 بازدید | 249 پست
سلام بچه ها جون. من الان در هفته 19 هستم. تو هفته 12 رفتم سونو NT و بیمارستان دی و بهم گفتن بچت به احتمال یقیقن پسره.ولی من همش به دکتره می گفتم نه دختره. آخه با توجه به روز تخمک گذاری و .... باید دختر باشه. البته هنوز سونوی تعیین جنسیت نرفتم. در ضمن گفت تعداد ضربان قلب150 در دقیقه هست.
من از یکی از اشناهامون که دکتر زیست شناسی هست پرسیدم و اونم گفت احتمالن پسره. چون ضربان قلب جنین بین 120 -160 هست که 120-140 مال دختره و 140-160 مال پسره. یعنی راست می گه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما چیزی می دونید در این مورد؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به سلامتیش فکر کن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مگه فرقی داره؟
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2714
دختر یا پسر هر کدوم مشکلات خودشونو دارن سالم باشن باید کلاهتو بندازی بالا
دکترم گفته که این نظریه علمی نیست...حرفهای خاله خان باجیه!
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
2706