2737
2734
عنوان

یه باتجربه بکه من ججورى لاغر بشم اخه تازه زایمان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 25 پست
مرسى روزا سعى میکنم بنظرتون اکه غذا نخورم شیرم کم میشه حتى اکه مایعات بخورم
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا مامان ایدونه نمیخورم
داره کریه میکنه من برم شما اکه راهی بلدید بکید مرسى
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
2731
نگران نباش به موقعش لاغر میشی انقدر عجله نداشته نباش الان باید به فکر تغذیه صحیح باشی که نه شیرت کم بشه نه بدن خودت بیمار بشه ببین عزیزم اگه بخوای رزیم الکی و افراطی بگیری از هر دو جا میخوری هم شیرت غنی نیست هم خودت دچار کمبود انواع ویتامین ها و املاح میشی حد اقل تا 6 ماهگی صبر کن به خودتم تلقین نکن
یا الله
من که ورزش میکردم دائم روزی یه ساعت رو تردمیل شیرمم بد نشد والا از همون یه ماهگی دخترم
قرص آهن حتما بگیر با دکترت مشورت کن آهن و زینک بخور خیلی لازمه من تا شیش ماه خودم
خوشبختی راه است نه مقصد ....
یاس جون بجه ات شب بیدارى نداره؟تا کى درست میشن ؟میکن بعد جهل روز درست میشن درسته؟
2738
مامان ایدونهبهم کفته تا سه ماه بخور من کفتم شاید خیلى مهم نباشه