2410
2553
عنوان

از دست دادن جنین بعداز ای وی اف

22777 بازدید | 18 پست
سلام دوستان خیلی ناراحت وافسرده ام دوست دارم باهاتون حرف بزنم من 15ساله ازدواج کردم چهار بار ای وی اف کردم دفعه اخر شدم ولی 6هفتگی از دست دادمش بعد ازسه ماه رفتم بیمارستان گفتن اردیبهشت بیاچند روزه اعصاب خودمو شوهرمو داغون کردم خسته شدم اززندگی بهم بگید چکارکنم چطور با خودم کنار بیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
فرشته خواهر دوستم مثل تو بود اینقدر خسته شده بود تا اینکه ول کرد ای وی اف را و در کمال ناباوری باردار شد فقط نا امید نشو
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ناراحت نباش عزیزم .هر چه که ارامش داشته باشی برایت بهتر است.خداوند به موقع بهترین وزیباترین بچه ها را بهت میده فقط یک ذره صبر می خواد .مطمئن باش خدا مهربونه.از زندگیت لذت ببر .این زمانها دیگه بر نمی گرده .بچه بالاخره میاد.
2714
سلام فرشته جون ناراحت نباش میدونم حیلی سخته ولی هیچ وقت امیدتو از دست نده عزیزم به خدا توکل کن
کجا آی وی اف کردی موسسه رویان تو تهران خیلی خوبه درصد موفقیتش خیلی بالاست سعی کن همیشه غذاهای گرمی بخوری شاید رحمت سرده :همیشم سعی کن آرامش داشته باشی چون استرس مانع بارداری میشه
ایشااله خدا به حق امام حسین یه کوچولوی خوشگل بهت بده ناامید شیطونه
از همگی شما تشکر میکنم/ سحر جان موسسه رویان رفتم سعی میکنم روحیه خودمو از دست ندم به حرفها مردم هم اهمیت ندم/ یه سوال قرصها ی ال دی وعیبی نداره دوماه پشت سرهم بخورم بخاطره کیستی که داشتم/ مشکلم اینه که باید امپول هپارین استفاده کنم کسی تا حالا استفاده کرده؟
2706