2703
2553
عنوان

غذا دادن به نینی 4 ماهه و نیمه

101544 بازدید | 75 پست
من الان 3 روزه دارم به دخترمحریره بادوم میدم ولی مزش اصلا دوست نداره نمیدونم چه جوری بهش بدممممممممممممم
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
سلام عزیزم
معمولا سن 6 ماه برای شروع غذای کمکی پیشنهاد میشه......و شروع ترجیحا با لعاب برنج و بعد فرنی است و بعد حریره
در مورد مزه هم با شیر خودت مخلوط کن شاید بپسنده
با تــوام حــوا… تـــو مــگر سیــب را پــوسـت کنـده خـورده بــودی کــه دنیــا اینــــگونـه پــوسـت مــا را مـی کنــد…..؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دکتر بچه من گفت فقط از شش ماه به بعد بعدش هم گفت بادام خیلی سنگیه از 9 ماهگی شروع کن. تو چطوری به بچه 4 ماهه حریره بادام می دی؟؟؟؟ هیچ فکر کردی چقدر داری به معده بچه فشار میاری؟؟؟؟ تازه دکترا می گن برای بچه بالای 6 ماه اول باید فرنی و لعاب برنج رو شروع کنی تازه توی فرنی هم نیابد شیر پاستوریزه بریزی با شیر خشک باید درست کنی. برای غذا دادن به بچه ات خیلی عجله داری!! گناه داره اذیت میشه.
دوست عزیز شاید مزه بادام رو نمیپسنده اگه میخوای کمکی بدی اول فرنی بده و لعاب برنج اون هم بدون افزودنی که عادت کنه به شیرینش کن نه شور
من خودم اصلا شیر هم نمیریختم توش با همون اب و ارد برنج میزاشتم هنوزم دخترم دوست داره و میخوره
عزیزم من الان نی نیم 5و نیم ماهشه با ترس دارم لعاب برنج می دم اونم بدون شکر روزی یه وعده دو قاشق مرباخوری
بادوم سنگینه.
اگه مشکل سرکار رفتن نداشتم پایان شش ماهگی غذا می دادم
در ضمن من جایی خوندم که اگه بچه غذا رو تو دهنش نگه داره و قورت بده وقت غذا دادنشه الان نی نی شما می گی دوست نداره. یعنی وقتش نیست بازم با دکتر صحبت کن
خیلی زوده. بچه الان احتیاجی به غذا نداره. اگر هم بخوای شروع کنی اول فرنی و بعد که عادت به غذا خوردن پیدا کرد حریره. ضمنا اوایل فقط روزی یک قاشق تا بچه به طعمش عادت کنه. به شرطی که اصلا معده اش تحمل غذا داشته باشه. علایم این که بچه آماده شروع غذای کمکیه اینه که 1. سرشو کاملا ثابت نگه داره (کاملا گردن بگیره) 2. به غذا خوردن اطرافیان توجه نشون بده 3. شیر دیگه کاملا سیرش نکنه و شبها زود به زود برا شیر خوردن بیدار بشه 4. توان بلعیدن داشته باشه
2714
سلام دوست عزیز پسر من الان 4 ماه و 23 روزش هست و چند روز دیگه پنج ماه رو هم تموم میکنه و وارد شیش ماه میشه من از یک هفته پیش غذای کمکی پسرم رو رسما شروع کردم ابتدا با فرنی آرد برنج ،همه میگفتن لعاب برنج اما فک میکنم چنان خاصیتی نداشته باشه اگر مخواید به بچه بادوم بدین بهتره شیره ی بادوم رو بریزین توی فرنی حتی میتونین شیر بادوم رو هم تنهایی بهش بدین
NaZaNiiN نازینین بده دوستان دارند دلسوزی میکنند منم بچه اولم بود نمیدونستم میخواستم زود شروع کنم ولی دوستای عزیز راهنماییم کردند و بهم گفتند این کارو با معده بچم نکنم و الان خوشحالم که غذای بچمو زود شروع نکردم خوب اینها هم دارند میگند بهش حالا خودش صلاح دونست میده اگه ندونست نمیده فکر خودشو میکنه
دلم بوی هیزم میخواهد نانی تازه و گرم و کمی سادگی ......
2706