2703
2553
سلام
من تازه وارد هفته 35 شدم و اگه خدا بخواد میخوام با دکتر لباف تو بیمارستان بهمن زایمان کنم

ایشون موقع زایمان طبیعی میان بالای سر مادر ؟ سزارینشون چه جوریه بیشتر اصرار به سزارین دارن یا طبیعی؟
تو بیمارستان بهمن دستمزد جدا میگیرن؟
کلا چقدر هزینه طبیعی یا سزارین میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهام جون من پارسال بهمن ماه با خانم دکتر زایمان داشتم
البته من چون زایمان دومم بودم و اولی سزارین بود باید دومی را هم سزارین میشدم

از زایمانهای طبیعی با ایشون اطلاعی ندارم
فقط انقدر بگم که دکتر ماه بیمارستان عالی
پرسنل عالی
از هیچ چیز نترس و نگران چیزی نباش
برای هزینه هم از خودشون سوال کنی بهتره
بیمه تکمیلی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2456
من سال 89 با دکتر لباف زایمان طبیعی داشتم همه چی عالی بود
خود خانم دکتر هم با اینکه من 5.5 رفتم بیمارستان بهش زنگ زدند و گفت نمازم رو بخونم میام من ساعت 10دقیق به 8 زایمان کردم ایشون از ساعت 7 پیش من بودند کلی دعا و قران هم برام میخوندند و کلی باهام صحبت کردند عمل زیبایی هم برام انجام دادند که واقعا همه چیش عالی بود

سلام

من رفتم پيش خانم دكتر لباف چون خيلي تعريف شنيده بودم تو سايت

١٥ ارديبهشت يعني دو روز پيش رفتم پيش ايشون

و ايشون گفتن بچه قلب نداره با اينكه تو ٧ هفته صداي قلبشو شنيده بودم پيش يه دكتر ديگه

خلاصه ايشون گفتن شايد ايست قلبي كرده

حالا عيب نداره برو سونو دو سه روز ديگه

بعد شنبه بيا بيمارستان ببينيم چطور

من دلم طاقت مياورد و همون روز رفتم سونو و فهميدم بچه ٢ هفته س مرده

و اورژانسي بستري شدم و زير نظر دكتر افت دنيوي ختم بارداري كردم

حالا شما فكر كن به توصيه ايشون من يك هفته ديگه صبر ميكردم اونوقت ميشد سه هفته كه بچه تو بدنم مرده بود😐

خلاصه كه هر دكتري ميخواين برين حتمااااااا حتماااااا خودتون بسنتين و اكتفا به صحبت هاي كس ديگه نكنين

با نشكر

سلام من رفتم پيش خانم دكتر لباف چون خيلي تعريف شنيده بودم تو سايت ١٥ ارديبهشت يعني دو روز پيش رفتم ...

به نظر من کار دکتر لباف درست بوده. چون سونوها پر از خطان و تو هفته های اول تشخیص ندادن قلب ممکنه خطا داشته باشه. پس بهتره صبر بشه تا یقین حاصل بشه.

من این دکتر رو زیاد نمی شناسم و الان داشتم جستجو میکردم تا بیشتر بشناسم. ولی کار ایشون رو تایید میکنم

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2714