2703
2553
عنوان

چند سوال در مورد دکتر خضری (طب سوزنی)

20187 بازدید | 22 پست
سلام
من امروز وقت دارم میخواستم ببینم خود دکتر سوزن میزنه؟باید بدون لباس باشیم؟؟برای خانمها هم خود آقای دکتر انجام میده؟
برام خیلی مهمه خواهش میکنم جواب بدین ؟قبلا از همکاریتون ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم رفتم بی نظیره اما بعد از یه مدت برات تکراری می شه هر روز مرغ و کباب و یه سری غذای تکراری و کمی هم عصبی می شی اما به سرعت وزنت کم میشه مثلا من قبل از بارداری تو 2 ماه 23 کبلو کم کردم و بعد از بارداری هم 35 تا اضافه شدم که توی 2 ماه با توجه به شیردهی 18 کیلو کم کردم البته خضری ها 3 تا برادرن که مطب هاشون جداست یکیشون تو شریعتی روبروی خیابون اسدی نرسیده به میدون قدسه یکیشون تو ولیعصر روبروی جام جم توی ک روانبور و یکیشون توی برج سفید . من دو تاشونو رفتم هم شریعتی هم ولیعصر ولی از شریعتی خیلی بیشتر راضی بودم .
من الان تقریبا ' ساله که می رم هر از کاهی هی می خورم به امید خضری

دکتر خضری که من می رم سوزن نمی زنه بلکه 2 یا 3 تا دونه به لاله گوشت می چسبونه
و چون او حسابرس است,سکوت و خنده و رضایت عین بندگی تقرب یافته و خود خدایی است
2456
سلام عزیزم
من یکماه پیش یک جلسه رفتم

یه اتاق داره که حدود 6-7تا تخت هست خانمها روش دراز میکشن و قسمت پائین تنه فقط لباس زیر دارید بالا تنه هم بلوزتون رو از روی شکم میکشید بالا آقای دکتر سوزنهارو میذاره وچند دقیقه بعد میاد اونارو در میاره
2714
نیک جون من هر دوشون رو یک جلسه رفتم روش دکتر خضری پاسداران اینه که بعد از اینکه به گوشت اون مهره هارو میچسبونه باید بری روی تخت 20دقیقه دراز بکشی و یه سری سوزن در قسمتهای چاق مثل شکم وران فرو میکنه
2706