2726
سلام مامان های عزیز من در هفته 25بارداری ام امروز متوجه شدم که بیرون مقعدم گوشت اضافی دراوردم که گاهی خیلی کم ازش خون میاد به نظر شما چیه و چکار کنم؟در ضمن من اصلا یبوست و بواسیر ندارم
سلام رها جون. راستش من خیلی وقته که این زائده رو دارم. نمیدونم هم چی هست؟ دوستان لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیار ما بذاره. با تشکر. منم بواسیر ندارم. یبوست نمیشم و خون ریزی هم از این قسمت ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هموروئیده که در 60 درصد خانومای حامله به وجود میاد همورویید فقط در صورت یبوست ایجاد نمیشه هر گونه فشاری میتونه باعث اون بشه که در حاملگی فشار رحم که سنگین شده باعثش میشه
خانومای عزیز

این گوشت اضافه که ذکر کردین در واقع بخشی از پوست اسفنکتر مقعده که بزرگ شده به اصطلاح skin tag است که در اثر وجود یه زخم شanal fisure ایجاد میشه یعنی یه واکنش دفاعی بدنه
اگه هموروئید بود و مدت طولانی بیرون میموند مشکل ساز میشد و نمیتونستید دردش رو تحمل کنید
هموروئید در واقع عروق مقعده که خون توش محبوس میشه و مراحل مختلف درگیری داره که خارج از بحث اینجاست

ولی بد نیست یه جراح شمارو ببینه

سلام دوستان من درهفته 22 بارداری هستم توی این دوران بارداری یه تیکه گوشت خیلی کوچیک در ناحیه مقعدم به وجود اومد ه که خیلی داره منو اذیت میکنه یبوست هم دارم بعضی اوقات خونریزی هم میکنه به دکترم راستش خجالت کشیدم بگم به نظرتون چیه چیز خطرناکیه ؟؟ خواهشا راهنماییم کنید
2706