2410
2553
دوستان من اسمم فرنازه
و از اونجاییکه یدونه دخترم از اول یه ذره واسه خانوادم و شوهرم در همه جیزا ناز داشتم
و یه خواهر شوهر دارم که میکه این فرناز خیلی ناز داره و ناز داره خانم بعضی موقع ها صدامیکنه
از طرفی من جند هفته بیش فشارم اومده بود رو ٥ به دلیل اینکه انتی بیوتیکای قوی خورده بودم
و حالم خیلی بد بود طوریکه نمیتونستم از جام بلند شم
از طرفی هم تو یه ساختمونیم با خانواده همسر مادر شوهرم یه دقیقه اومد بایین ببینه من جی شدم
تو اون حال فقط صدای این خواهر شوهرمو شنیدم که حتی تو اتاقم هم نیومد منو ببینه فقط از تو اتاق مارال داد زد ای وای این ناز داره خانم دوباره مریض شده
من هیج وقت از این حرف این خوشم نیومده ولی جیزی نمیکفتم ولی این دفه بیرهن عثمون کردمش
بعد از این که خوب شدم به شوهر کفتم من از این حرف خوشم نمیاد و همش به من به حالن کنایه این حرفو میزنه
شوهرم هم دقیقا رفته صاف کذاشته کف دستشون کفته غلط میکنی به فرناز این حرفو بزنی
اخه هر دفه که مثلا مریض میشم یا میکم خستم از دست مارال و کار خونه و این جیزا میکه تو ناز داره خانمی
حالا من بد کردم این دفه قاطی کردم یا خوب کردم
نه خوب کردی نظر من اینه
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نباید بگه
http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201501 به این آدرس برید محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید براتون سفارش بزارم با مناسب ترین قیمت به دستتون برسه - آرایشی - بهداشتی اوریفلیم ,وایبر با این شماره 09127095638- آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28904
2720
خانواده شوهر منم با اینکه من ناز نمیکنم و مثه خر شرک کار میکنم بهم میگن چقدر ناز داری من هنوز کشفش نکردم اما اینا فهمید ن
بزن تو برجکش بگو تا ناز کش داری ناز کن نداری پاتو دراز کن
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
nirvana_m.m
1392/9/27 5:10 ب.ظ

خانواده شوهر منم با اینکه من ناز نمیکنم و مثه خر شرک کار میکنم بهم میگن چقدر ناز داری من هنوز کشفش نکردم اما اینا فهمید ن
بزن تو برجکش بگو تا ناز کش داری ناز کن نداری پاتو دراز کن

برای اینکه تمام روز آرامش داشته باشید روزتان را با گور پدر بعضیا آغاز کنید
2714
اگه جای من بودی جی میکردی؟ چند روز پیش یه عکس دسته جمعی گرفتیم من گفتم از این عکس خوشم نمیاد خیلی تپل و خیکی افتادم. خواهر شوهرم خیلی راحت برگشت گفت هستی دیگه!!!!!!!!!!!
خدایا تموم نی نی ها و پسر من رو در پناه خودت سالم حفظ کن.
ای ول امضا آلینا طلا
بهش بگو وقتی بغل دست تو عکس میگیریم اینجوری میشم
عالیه فوق العاده است
بگو خوشحالم که انقدر باهوشی
2706