2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494830 بازدید | 3890 پست
خوب منم میخواستم طبیعی باشه البته رفتم مشاوره بیمارستان گفت اکه بخوای وقتی 4 یا 5 سانت دهانه رحمت بار شد از راه کمر بیحسی میکنیم اما خوب چون من هیچ دردی نداشتم وپسرم با تاخیر یک هفته ای به دنیا اومد وقتی رفتم بیمارستان هیچ دردی نداشتم وقرار شد با تزریق امپول فشار دردام شروع بشه همون اول کیسه ابمو زدن وچون خدا رو شکرپسرم پی پی کرده بود رفتم برای عمل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام ناهید جون
من تازه تو صارم پرونده باز کردم 2ماهه حامله م. درباره دکترای اونجا هیچی نمیدونم. دیگرون همش میگن آخه چطوری میتونی بدون اطلع بری اونجا بهتره بری بهمن یا عرفان ولی من دوست دارم موقع زایمان شوهرم پیشم باشه.
اتفاقی دکتر مصدق شد دکترم که شانس من دیگه نمیخوادبیاد گفت برم پیش اویسی یا ایمانی فر نمیدونم چیکار کنم.
دکتر اویسی دکترخوبیه؟
میتونم با خیال راحت تو صارم زایمان طبیعی کنم؟
یکتا جان ، من بیمار اویسی بودم . فوق العاده است ولی متاسفانه تا آخر فروردین بیشتر توی صارم نیست. ایمانی فر رو نمی شناسم و مصدق هم چند ماهیه که اومده اونجا . با احترام به ناهید جان و بقیه بچه هایی که دکترشون خانم شاه حسینی بوده ، طبابت شاه حسینی در مورد خواهر من افتضاح بود و تا پای مرگ حتمی بردش( البته یه اتفاقی بود که پیش اومد و می دونم که عمدا نبوده ) . توی صارم من تعریف کرم نیا و نادری رو خیلی شنیدم . که ظاهرا کرم نیا برای زایمان طبیعی وقت میذاره و خیلی هم اهمیت میده . همین دکتر کرم نیا هم بود که متوجه خطای شاه حسینی در مورد خواهرم شد و جونش رو نجات داد.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52576&PageNumber=1 این هم لینک ماجرای خواهر من
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
مرسی شادی جون
ناهید جون از شما هم ممنونم
آخه چرا اویسی هم میخواد بره از شانس منه
نمیدونم سری بعدکرفتم از ایمانی وقت بگیرم یا از کرم نیا؟
راستی ناهید جون یا شادی جون
بیمارستانش خوبه؟ از بهمن و عرفان بهتره؟ حتما موقع زایمان دکتر خودمون میاد بالا سرمون؟ کارسزارینشون چطوره؟
ممنون که جواب میدین
2706