2410
2553
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494738 بازدید | 3890 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
افسانه جون خوبه که راضی هستی

ولی این یک روزه و خاطره اش تا اخر عمر می مونه

من وقتی سرچ می کردم خیلی ها حتی بعضی ها که بیمارستان خصوصی رفته بودن و حتی بیشتر از 2 م خرج کرده بودن از بیمارستان و ....... ناراضی بودن و خاطره خوبی نداشتن

به نظر من کسایی که بیمه تکمیلی دارن بهترین گزینه هست صارم چه از نظر مالی چه موردهای دیگه
2714
سلام مامان های خوب و مهربون. من صارم زایمان کردم. از کلاس های ورزش بارداری و استخر هم اسفاده کردم که خیلی خوب بود. اون موقع (تابستون پارسال) هزینه اش جلسه ای 10 تومان بود. دکتر من خانوم دکتر کرم نیا بودن که خیلیییی دکتر خوبی هستن. من هم طبیعی با اپیدوال زایمان کردم که خیلییییییییییییییییی راضی بودم. هزینه هم شد 1600. البته من بیمه تکمیلی هم داشتم که با اون شد 600. توصیه می کنم حتما بعد از زایمانتون از لیزر هم برای بخیه هاتون استفاده کنین. در کاهش درد و خوب شدن بخیه ها تاثیر داره.
توی اتاق عمل استرس گذفته بودم اما انقده میگفتن ومیخندیدن که واقعا ترسم ریخت ووقتی دیدن استرس دارم بعد از بی حسی بهم داروی خواب اور زدن ومن وقتی پسرم به دنیا اومد از صدای گریه اش بیدار شدم به پرستار گفتم بیار ببینمش اونم برام اورد ومن دیدمش وبعد دوباره من خوابم برد ووقتی بیدارشدم منو بردن تو اتاقم وتا رسیدم تو اتاق پرستار یه امپول مسکن بهم زد وبهم گفت هروقت دیدی درد داریدکمه بالا سرتو بزن ما بیایم تند تند میومدن شیاف میزاشتن برام و به جون پسرم من کمترین دردی رو احساس نکردم وفرداش خودشون اومدن بالا سرمو وپرسیدن میخوای راه بری گفتم اره سوندو کشیدن وکمکم کردن تا از جام بلند شم من هم کاملا راضیممممممممممممممممم کل هزینه اش هم شد 50 هزارتومان پول جدا گونه ی دیگه ای ازم نگرفتن
افسانه جون سزارین مساله ای نیست

ولی من خودم هر جا واسه طبیعی رفتم تحویل نگرفتن . خیلی بهم بر می خورد .انگار زایمان طبیعی مال ادمهای بدبخت و ........باشه

همش کابوس زایمان می دیدم چون من انتخابم طبیعی بود

تنها جایی که همه چیز خوب بود صارم بود اونا خوشون پایه رو طبیعی می زارن

واقعا هم بعد از اینکه رفتم اونجا دیگه کابوس زایمان و.... ندیدم
2706