2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494833 بازدید | 3890 پست
خانمی ایشالله به سلامتی زایمان می کنی نگران نباش

من هم ورزش خاصی نمی کردم فقط گاهی پیاده روی

ظاهر اندام من که عوض نشده و شکمم دو هفته اول کاملا از بین رفت /////// البته بماند که بعد از 5.6 ماه اینقدر می خوردم که شیرم زیاد بشه هم شکم اووردم هم شیرم زیاد نشدددددددد

نه عزیزم علم هم ثابت کرده این طوری نمی شه

طبیعی بدون درد بکن که خیالت اسوده باشه و دیگه از درد هم نترسی

بستگی به دکترت داره و بیمارستان بعضی جاها به خاطر راحتی خودشون سزارین رو ترجیح می دن و می گن اگجه مثلا بچه اینطر شد یا اونطور مقصر خودتی و ........

ولی علم ثابت کرده که اینطوری نیست و تو همه چی خطر هست که در صدش هم کمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون از راهنماییهای خوبت دوستم .. می شه لطفا یه کم از دکترت بگی؟؟ من یه بار پیش دکتر نادری رفتم خیلی راضی نبودم الان 2 ساله پیش صفارزاده میرم .. خیلی خیلی راضی ام ازش اما خیلییییییییییییییییی دوست دارم بیمارستانم صارم باشه.
من دکترم عرفان است ولی اونجا اجازه نمی دن همراه داشته باشی و اتاقهای خصوصیش هم خیلی خیلی کوچک است یعنی همراه با پرستار باهم تو اتاق جا نمی شن. من خیلی دلم می خواد یکی از دوستام که ماما است باهام باشه. حالا به نظر شما دکترم می تونه با صارم قرارداد ببنده برم اونجا؟ یا من هفته 35 ام منو بعنوان بیمار جدید قبول میکنند؟

راستی کسی تازگی اونجا نبوده که بدونیم کل هزینه اش چقدر می شه؟
مهسا جون دکترم خیلی مهربون و صبوره و هر کاری از دستش بر بیاد انجام می ده مثلا یک بار که نگران بود و اخر وقت خودش منو برد اتاق سونو و با اینکه کسی نبود خودش منو سونو کرد و هزینه ای هم نگرفت و اجازه داد فیلم هم گرفتیم

و با اینکه طبیعی بودم و روز جمعه رفتم سریع خودش رو رسوند بالا سرم و تا پایان زایمان بیشتر وقت باهام بود

تو سزارینم موفقه و مریضاش راضی بودن ازش تا جایی که من می دونم سارا جان

مامان مرجان عزیز من هم از اول بارداریم اونجا نبودم و مساله ای نیست و تو نستم زود ارتباط بر قرار کنم با دکترم همون روز اول موبایلش رو بهم داد و ..........

قرار داد رو نمی دونم باید از دکترت بپرسی ولی هر وقت بری اونجا فرقی نمی کنه هوات رو دارن
مامان مرجان عزیز من مامای خصوصی خانم عباسیان رو پیشنهاد میکنم که زایمان منو انجام دادن گلم بسیار بسیار ازشون راضی بودم و بسیار دوست داشتنی هستن . با بیمارستان صارم هم کار میکنن گلم اگر دوست داشتی تا دیر نشده یه جلسه مشاوره برو پیششون با ایشون آشنا بشو . خیلی ماهن و خیلی به کارشون مسلط هستن . اگر اطلاعات بیشتری از ایشون میخواستی تاپیک " مامای خصوصی برای زایمان طبیعی با تیم جراحی آماده باش " بخون گلم بازم سوالی داشتی خوشحال میشم کمکی بکنم . زایمان خوبی رو برات آرزو دارم امیدوارم بهترین انتخاب رو بکنی
2706