2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494840 بازدید | 3890 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمه سلام

من وقتی بی حس شدم خیلی خوب تونستم کمک کنم چون دردی احساس نمی کردم و زایمانم 3 ساعت و خورده ای جلو افتاد

3.4 تا بخیه بود که من لیزر نکردم و حدود 10 روزه خوب شد می گم من اصلا تو جا نخوابیدم

لیزر نه کمک می کنه به اینکه زودتر خوب بشه بخیه ها

دوستم کرد که راضی بود

دکترم هم از بخیه هام راضی بود
2728
مورد دیگه اینکه بعضی خانمها فکر می کنند برای اپیدورال باید یک مقدار از درد رو بکشن /البته اینجوری اطلاعات دادن تو مقاله ای پزشکی و ..../بعد بی حس بشن

ولی دکتر من گفت از اول اگر بخوای بی حس می کنیم حتی اگه دهانه رحم یک سانت باز شده باشه
چرا باید یکم از دردو بکشیم ناهید جون؟ یعنی اینطوری علمی تره؟ یعنی تو اروپا هم اینطوریه؟ توکه اصلا درد نکشیدی برای خودت یا ویانا جیگر مشکلی پیش نیومد؟ هیچی هیچی؟
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
صدف جون من درد قبل از زایمان نکشیدم و تا حالا هم مشکلی نبوده

می گن ممکنه زایمان طولانی بشه برای من که نشد تازه وقتی درد نداشتم حسلبی می تونستم کمک کنم و چند ساعت زودتر زایمان کردم

سلام

من تصمیمم رو عوض کردم یعنی به جای سزارین میخوام طبیعی زایمان کنم ولی خیلییییییییییی میترسم اگه میشه به سوالاتم جواب بدید.

1. من تا حالا کلاسای بارداری نرفتم و ورزش خاصی هم انجام ندادم ناهید جون و بقیه مامانایی که زایمان راحتی داشتند و تجربه دارند آیا بعد این ورزش میتونه تاثیر داشته باشه (من الان نو هفته 34 هستم)؟

2. اینکه میگن زایمان طبیعی ظاهر اندام مربوطه رو عوض میکنه درسته؟

3. ممکنه نینی موقع زایمان طبیعی به سرش فشار بیاد و اذیت شه؟
2706