2410
2553
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494738 بازدید | 3890 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلناز جون من هم مثل شما بودم و خیلی کابوس می دیدم ولی وقتی رفتم اونجا ابی بود رو اتیش

به نظر من برو چون می ارزه مخصوصا که برای طبیعی زایمان کردن اونجا بهترین گزینه هست

بعدشم شما تا دردت بگیره و زایمان کنی به سلامتی کلی طول می کشه چند ساعت طول می کشه وقت داری بری
سلام کسی تو صارم سزارین نشده من نمی تونم طبیعی زایمان کنم از سزارین می ترسم دنبال یه دکتر خوب هستم که کار سزارینش خوب باشه اخه شنیدم بعضیها می گن بعد از سزارین درد نداشتن می شه یه دکتر خوب معرفی کنید بهترین دکتر صارم کیه
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
2720
پیش هر دکتری هم می رفتم می گفت بیا برای سزارین و ......

هیج جا تحویل نمی گرفتم

ولی صارم خودش طبیعی بدون درد رو تبلیغ می کنه

کادر مهربون و همه شون لبخند به لب

یک مجسمه هم داره که فرشته بارداره تو لابیه اون به من خیلی ارامش می داد رئیس بیمارستان دکتر صارمی می گفت همه مادرهای باردار برای من مثل این فرشته هستند و ..............
پیش هر دکتری هم می رفتم می گفت بیا برای سزارین و ......

ممنون گلناز جونم همچنین شما

صدیقه جون یکی از دوستام به اسم خانم طلا تو ممانای تیر ماهی هست تیر88 با خانم دکتر نادری سزارین کرده می تونی ازش بپرسی
2714
سلام دوستان

یک مورد دیگه اینکه بعد از زایمان می تونید جای بخیه ها رو چه طبیعی چه سزارین لیزر کنید البته نه این لیزرهای شایع

پارسال که می گفتن فقط تو دو تا بیمارستان این امکان رو دارن صارم و اتیه
اون روز به خواست خودم 3 بار مواد بی حسی گرفتم تا یک تیر می کشید می گفتم دردم داره شروع می شه و تیم بیهوشی می ومد و دردم بهتر می شد

تا جایی که بار سوم دز خیلی پایین مرفین گرفتم که کاملا بی حس شدممممم
گلناز جون منم بهت تبریک می گم

به نظرم یک بار برو بیمارستان خودت از نزدیک ببین و با دکتر نادری یا شاه حسینی صحبت کن حتی تلفنی

اونوقت تصمیم بگیر که بری اونجا یا نه

هتل صارم خیلی عالیه

به من خیلی ارامش داد و اصلا از زایمان و بیمارستان نمی ترسیدم و تا مدتها هم زنگ می زدم بیمارستان بخش نوزادان و ....... همه سوالاتم رو می پرسیدم

اونا هم با حوصله جواب می دادن و حتی نمی پرسیدن که اینجا زایمان کردم یا نه
2706