عنوان

مشهدیا بیاین اینجا با هم بیشتر اشنا بشیم و حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 87870 بازدید | 8428 پست
من العان شاکیم ولی نمیدونم از کی بگم از خودم بگم از سوا بگم از قایق نارنجی همون فرزانه خانوم
شما ها چرا اینجوری هستید
فرزانه اون روز گفت من دامنو تحویل یکی از بچه های سایت میدم بیاد نگاه کنه پول که براش ریخته سودا
صبح به من زنگ زد گفت من شهرستانم نیستم دامنو ارزو میخواد فرزانه دامنو بهش نمیده
گفته بچه ها دامنو نبینن نمیدم
تو برو بگیر
حالا من سر کاررررررررر
گفتم باشه ضهر میرم
زنگ زدم به فرزانه میگم ادرس بده بیام دامنو ببرم
قبلشم اس دادم که من صبا هستم
یباز گفتم صبا بانو هستم
میگه سودا صداتو عوض نکننننننننننننننن
چرا خودت جای دیگران جا میزنی
من که میدونی تو سودا هستی کارت خیلی زشته...........
منو میگیییییییییییییییی
اصلا مونده بودم همینجوریییییییییییییی
از این برخورد عجیب
بعد میگم منو همه میشناسن مهمونی خونه من بود کی صدای کیو در اورده
ادرسو بده بیام دامنو ببرم میگه نه تحولی شما نمیدم ادرس نمیدم
ادرس دارو خونه رو بده من بیارم اونجا
بعد من مونده بودم تو اگر منو نمیشناسی از کجلا میدونی دارو خونه کار میکنم
بعدم شما خودتو دخالت نده و قاطی نکن
منم گفتم شما اگر میخواستی کسی قاطی نشه کف تاپیک نمینوشتی این موضوع رو
منم فوضول نیستم نه سر پیازم نه تهش
اما از اونجا که خودت تو تاپیک مطرح کردی گفتی بیاین ببینید سودا هم به من گفت برو دامنو بگیر
من قبول کردم
خلاصه که ادرس به ما نداد
به ارزو هم دامنو نداد
اخرش میگه میدم به سودا
سودا مشهد نیست
تا شب نمیاد
نمیتونه تحویل بگیره
باز گفت میدم به راضیه
یه دامنننننننننننننننننننننننننننننننننن
و این همه بحث نوبره والا
واقا کههههههه..!

...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبا بانو من نگفتم دامنو تحویل یکی از بچه ها میدم گفتم هر کی بگه حاضرم نشونش بدم حتی امروز به خودت هم گفتم هر جا بگی میارم نشونت میدم ولی فقط تحویل خودش میدم که حاضر نشدی اینکارو بکنم
به نظر شما ادمی که همچین کاری کرده ازش بر نمیاد مدعی بشه که بهم پس ندادی
پس عقل حکم میکنه فقط به خودش تحویل بدم و بس نمیدونم چرا شما خودتو نادید قاطی این ماجرا کردی که من کاری ندارم به خودت مربوطه !!!!!
من اگه اومدم و این کار زشت ایشونو عنوان کردم به خاطر این بود که 4 نفر دیگه فریب همچین ادمیو نخورند وگرنه نیازی به اثبات و معرفی خودم ندارم عزیز

شما هم خودت گفتی من میام از سر کار میگیرم چون دارم سر راه میرم دم خونش بعد حالا میگی گفته تا شب نیس!!!!! بگذریم این آخرین باریه که وارد این بحث شدم چون نه حوصلشو دارم نه در شان خودم میدونم با این جور افراد کل کل کنم

اینجا هم به همه اعلام میکنم بهش گفتم میارم دم خونت تحویل میدم مگه نگفته لطف کرده و برا من تا دم خونه اورده حالا منم میخوام این لطف و بکنم و ببرم دم خونش تا بیحساب بشیم
برای امروز هم بهش گفتم 5 میارم که جواب نداده
بازم بهش گفتم روز و ساعتشو بگو که هستی منو از شر این آشغال خلاص کن که بازم خبر نداده طرف

باز هم میگمممممممممم فقط به خودش تحویل میدم ولی هر کی بخواد شخصا میبرم نشونش میدم

* ساحل دلت را به خدا بسپار ... خودش زیباترین قایق را برایت میفرستد ...*
2728
من گفتم ازش جنس میخوام میرم میگرم کی گفتم سر راه میرم خونش؟!!
اون به من گفت سر راهته برو دامنو بگیررررررررر
در شانت نبود بحثو باز نمیکری
کلا جملاتو تغیر میدی بعد میگی ..!
من میرم بخوابم بابا 1 ساعت دیگه باید برم
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
در مورد داروخونه هم صبا بانو تو همین تاپیک خوندم دختر مهر (صبا دوستم ) شما رومعرفی کرده

در مورد راضیه جون هم گفتم چون مدیر بازارچه هست اگه قرار باشه تحویل کسی به جز سودا بدم اون نفر راضیه هست وبس

هر چند نمیخوام اون طفلکم درگیر این ماجرای پوچ بشه

قصدم معرفی این ادم بود به بقیه همین و بس چون خودمو مسول دونستم در مقابل اتفاقی که افتاده

برو بابا
من زنگ زدم میگم صبام
خودتو میزنی به اون راه که منو نمیشناسی میگی تو سودا هستی
پس اگر خوندی من دارو خونه بودم
و میدونی کی هستم
اون حرکت یعنی چی؟!
خانم قایق نانجی همین که تو این جمع حرفهای ضد و نقیضت رو همه فهمیدن برام کافیه! والا از شما همه مدل حرف شنیدم و اصلا حوصله ندارم بیشتر ازین وقا و اعصابمو برای شما هدر بدم!!!!
شمایی که به من و مسرم و ارزو و صباجان همه جور تهمتی زدی و از ارزو و صبا جانم بعنوان کاربری دوم من یاد کردی!!!
لطفا بیشتر ازین خودتو به همه نشون نده و نزار اس ام اس های بی ادبانتو اینجا کپی کنم تا همه بشناسنت
فروشیهای من با قیمت مناسب
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=684065
صباجان و ارزو جان من از شما که بخاطر من و بی ادبی خانم اذیت شدید بخدا شرمندتونم اما خوب شد که متوجه شدید از اون روز این خانم چطوری ذهن همه رو منحرف کردن!!!! جالبه که تا من گفتم شاهد میارم گفتن میارم میدم دم خونتون!!! از شما هرکاری براومده تا حالا!!!!!
صباجان ایشون ازون روز کلی حرف به من و خانوادم گفته! بدون هیچ عذر خواهی بعد شما چه انتظاراییی داری خلاصه از طرف من ببخشید صباجان
اشکال نداره منم قضاوتو به خواننده ها واگذار کردم و همه چیزیو که باید میفهمیدند فهمیدند !!!!!!

حالا فقط بگو کی هستی بیارم فقط به خودت تحویل بدم و بس دیگه هم شمارو به خیر مارو به سلامت تجربه ای بود که آویزه گوشم میکنم هر کی هم دوست داشت پند بگیره
من وظیفه خودمو انجام دادم

واسلام
سوادا این حرکتت خوب نیست ها ادامه نده شما بیا اینجا کپی و دادو قال در شخصیتت نیست
هر حرفی بوده بین خوتون بوده اینجا نیار ..!
والا من که ایشونو نمیشناسم ..!
ولی در اولین برخورد بسیار عجیب و بی منطق برخورد کرد
رسما منضورشون این بود که به تو چه حرف میزنی.. دخالت نکن

حالا راه تو دور بوده بچه کوچیک داری من سر راهم بود میخواستم بگیرم بیارم دامنو
این چه طرز برخورده... من نمیدونم
دلیلی براش هم پیدا نمیکنم..!
چز اینکه ایشون بی نهایت ادم بد بینی هستند.

راضیه جون
یه لطفی کن دیگه از کسی اینجا پشتیبانی نکن
من به تو خیلی اطمینان دارم حتی میدونی بخوام خردید کنم تو تایید نکنی دیگه نمیخرم و بگی خوبه
حرفی درش نیست و میخرم
اما من وقتی این برخورد رو از ایشون دیدم تعجب کردم که تو دیگه چراااااااااااا..!
2706