2703
2553
عنوان

واکسن MMR

6607 بازدید | 8 پست
دوست جونا کی این واکسنو زده؟رفتم درمانگاه خصوصی گفتن باید بری دولتی.رفتم دولتی میگن برو خصوصی .مرکز بهداشت رفتم گفتن فقط واسه نوزاد میزنیم من چیکار کنم ؟کسی هست این واکسنو زده باشه؟و کجا ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
این واکسن سرخک سرحجه و اوریون هست وتا آن جایی که من میدونم اگه قبلا نزدید باید بزنید من متولد 60 هستم ولی چند سال پیش همگانی شده بود مراکز بهداشت میزدند ولی الان باید بری خصوصی عزیزم
سلام منم فاطیما متولد 65 و در آستانه آماده شده برای بارداری . ابتدا یک آزمایش کامل برای بارداری می دین جوابشا به دکترتون نشون می دین اگر ایشون تشخیص داد که باید واکسن mmr یا همون واکسن سرخجه دوباره به بدنتون تزریق بشه اون وقت روز یکشنبه ساعت 7:30 تا 10 صبح تشریف می برین بیمارستان نجمیه واقع در خیابان حافظ تقاطع جمهوری بخش واکسیناسیون و واکسنتون را می زنید و تا 3 ماه بعد هم نباید باردار بشین چون در صورت بارداری نوزادتون ناشنوا و از ناحیه هر دو چشم نابینا می شه
دخمل نازم داره بزرگ میشه خدایا شکرت ت ت
CafeMom Tickers
2714
سلام منم فاطیما متولد 65 و در آستانه آماده شده برای بارداری . ابتدا یک آزمایش کامل برای بارداری می دین جوابشا به دکترتون نشون می دین اگر ایشون تشخیص داد که باید واکسن mmr یا همون واکسن سرخجه دوباره به بدنتون تزریق بشه اون وقت روز یکشنبه ساعت 7:30 تا 10 صبح تشریف می برین بیمارستان نجمیه واقع در خیابان حافظ تقاطع جمهوری بخش واکسیناسیون و واکسنتون را می زنید و تا 3 ماه بعد هم نباید باردار بشین چون در صورت بارداری نوزادتون ناشنوا و از ناحیه هر دو چشم نابینا می شه
دخمل نازم داره بزرگ میشه خدایا شکرت ت ت
CafeMom Tickers