2410
2553
نازی (عضو طلایی) گلم اینی که گفتی درست ولی میخوام بدونم به قرص ضد بارداری خوردن هم مربوط میشه؟
چون برای منم چند دفعه توی پریود روز اولش سیاه میومد! ! بعد یکدفعه از ماه های بعدی خبری نبودش!
میخوام بدونم به قرص ارتباطی داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همهگی منم قبلا پریهام اینطوری بود به خاطر سردی رحمه وتو پریودی اب نریزین وچیزای گرم بخورین ویک مدت رازیانه دم کنین بخورین خوب میشین
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
2456
2714
چیزای گرم بخورید.مثل خرما و گردو و کنجد کمی دارچینم بزنید خوبه ...ارده و خرما ..موز کلا چیزای گرم میگن واسه رحم سرد خوبه..منم یه مدت اینجور شدم...یه دستور حلوا هست البته واسه بچه دار شدنه ولی میگن واسه رحم سرد هم خوبه........
سلام.من یک ماهه واسه بارداری اقدام کردم و امروز که باید پریود میشدم دیدم ازم لکه های سیاه و ببخشید خیلی بدبو انگار لجن بود ازم خارج شد.این ماه انقدر حالت تهوع داشتم که احساس میکردم باردارم ولی بیبی چک زدم منفی بودالعان نمیدونم پریودم یا نه؟کسی میدونه دلیلش چیه؟
از نظر مزاج و طبع شناسی به دلیل رحم سرد خونریزی سیاه رنگ و گاهی همرا با لکه ینی سباه هست نترس مشکلی ...

میشه بگید باید کجا بريم و چیکار کنيم؟ منم چندین سال هست این مشکل و دارم هرجا می رم درمان شم میگن همه چی سالمه ولی در ماه سيکل23تا25روزه فقط 6تا9روز پاکم بقیه اش لکه بیني قهوه ای کمرنگ اول بعد سیاه و قيرگونه دارم ،تورو خدا کسی میدونه راهنمایی کنه تا درمان بشم یه عمر دعاش ميکنم

دوستان تورو خدا اگه کسی اینطور بوده و درمان شده بگه کجا برم دکتر تا خوب شم ،ده سال هست درگیر این مشکل لکه بینی ام که فقط در سیکل23روز  6روز پاکم بقیه لک هست ،هیچ مشکل هورمونی ندارم وسونو هم سالمه،هرکی راهنمایی کنه تا درمان بشم یه عمر دعاش میکنم

2706