2703
2553
سلام این آزمایش شوهرمه لطفا راهنماییم کنید.
Volume 3.2
Color&Appearance Milky
Viscosity Normal
pH 7.8
Liquefaction Time 120
Count/ml 5 million*
Abnormal Forms 35%
Motility 1st Hour 40%
Motility 2st Hour 60%
W.B.C/H.P.F 4 -5
R.B.C/H.P.F 2-3
Epithelial Cells/H.P.F 0-1S
Spermatocyte 5%
Long Tail 20%
Gaint Head 5%
Pin head 0
سلام آقای کامی امیدوارم حالتون خوب باشه / میبینم که حسابی فعال هستید و جواب بچه ها رو میدید / منم می خوام نظر شما رو بدونم / می خوام همسرم شهریور ماه بره یه آزمایش دیگه بده تا ببینه یک سال بعد از عمل تغییری کرده یا نه / بنظر شما اگه قرار بود خوب بشه همون موقع تو جواب آزمایش معلوم نمی شد ؟/ جالبه بدونید من چند روز پیش که داشتم مدارک پزشکی رو نگاه می کردم متوجه شدم موفولوژی آقای همسر هم مشکل داشته و من نمیدونستم ! / آخرین باری که آزمایش داد ( شش ماه پیش ) تعداد 15 میلیون حرکت 19% و مورفولوژی 16% بود گرچه قبل از عمل وضعیتش خیلی بهتر بود / حالا بنظر شما اگه تعداد و حرکت خوب بشه ممکنه مورفولوژی خوب بشه ؟ /
بارون باشه تو باشی یک خیابون بی انتها باشه … به دنیا میگم…خداحافظ !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوم فرانک . مقدار منی: 3میل که طبیعیه . رنگ اسپرم : شیری که طبیعیه . چسبندگی اسپرم :معمولی که اونم خوشبختانه طبیعیه . مدت زمان تبدیل شدن به مایع روان:120 دقیقه که زیاده . مقدار اسپرم موجود در 3 میل منی :5میلیون که خیلی کمه. مقدار اسپرم غیر طبیعی: 35% که زیاد نیست تحرکشم زیادنیست ولی بد هم نیست. روی هم رفته مشکل اصلی در مقدار اسپرم هست که نباید انقدر کم باشه.1: این ازمایش چند روز بعد از اخرین انزالشون گرفته شده؟ 2: همسرتون سیگار یا چیز دیگه ای از این قبیل مصرف میکنه یا خیر؟
< کــــامـــــــــــــی >
2456
همون طور که خودتون هم میدونید فاکتورهای اسپرم تحت هر شرایطی تغییر میکنن. البته در خیلی از موارد دیده شده که بعد از جراحی ازمایش نتیجه خوبی دربر نداشته ولی به مرور زمان بهتر شده .احتمال اینکه مال همسر شما هم اینطوری باشه وجود داره. اگر هم اینطور نباشه بازم به حرف همیشگیم میرسید که برای بارداری فقط نیاز به 1 دونه اسپرم سالم و متحرکه نه بیشتر
سلام آقای کامی ممنونم که جوابمو دادین شوهر من سیگار زیاد میکشه و همش دشک برقی زیرش میزاره بخاطره دیسک کمر وآزمایشش بعد از 7 روز از آخرین انزال انجام داد ومیل جنسیه خیلی خیلی کمی داره البته خودش میگه از استرسه کار هست
2714
خانوم فرانک .دقیقا چیزهایی که برای این وضعیت همسرتون ضرر داره رو دارن استفاده میکنن.تشک برقی باعث بالا رفتن دمای بیضه هاشده که اصلا خوب نیست. سیگار باعث از بین رفتن شکل طبیعی و تحرک اسپرم ها میشه. البته 7 روز هم زیاده ،این ازمایش بهتره بین 48 تا 72 ساعت بعد از اخرین انزالشون گرفته بشه چون هر چی بیشتر از این موعد بگذره فاکتورها تغییر میکنن و نمیشه زیاد روی این ازمایش مانور داد.
خانوم نی نی ناز .صاحب یک موجود زنده شدن از یک مایع .... همیشه یک معجزه باید شمرده بشه که فقط خواست خداست.مطمئن باشید اگه صلاح باشه مثل این دفعه بازهم طبیعی باردار میشید.زیاد روی فاکتورهای اسپرموگرام اصرار نورزید.برای بارداری فقط 1 اسپرم سالم کافیه.اونم باید مقدر باشه وگرنه اگه 1میلیارد اسپرم سالم هم وجود داشته باشه و اون نخواد باور کنید نمیشه.
سلام دوستای عزیز منم مشکلم مثل شماست منم تو جمعتون راه بدید. شوهرم واریکوسل دارشت عمل کرده بهتر شده.الان 30 درصد اسپرماش حرکت عالی دارن. تعدادشم 52 میلیون .موتیلیتی هم 41 درصد. ولی الان 1 سال از عملش گذشته ولی جواب نگرفتیم این ماه دکتر بهش پنتوکسی فیلین داد به خودم هم لتروزل برا افزایش تخمک گذاری به نظر شما من نتیجه میگیرم یا باید برم دنبال ای یو ای و ای وی اف و ......... کسی هست که لتروزل خورده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام به خانم ها و آقایان این تاپیک.....همسر من یک بار از اسپرموگرام انجام داده...:motility: 37% , morphology 23% تعداد کل 91 میلیون ...با این حساب یعنی آب نرمالش 77% هست؟ ...در ضمن من 2 بار باردار شدم که در دومی بعد از تشکیل قلب جنین رشدش متوقف شد....که بعضی دکترا می گن مشکل اسپرم نیست ..بعضی می گن مشکل اسپرم ضعیفه...حالا ما موندیم در گیجی و سردرگمی....همسرم پیش دکتر اورولوژی نرفته ....البته فکر می کنم شرایط آز هم نرمال نبوده....خواهش می کنم هر کس اطلاع داره کمک گنه ...ممنون
Lilypie First Birthday tickers
2706