انشالله چیزی نشده ،خودتونو نگران نکنید.ولی دیگه مراقب باشید به خودشون فشار نیارن.ارزش نداره به خاطر چیزای پیش پا افتاده جراحی رو تکرار کنن.
انشاالله بخیه ها رو کشیدن بیاد و به ما هم خبر بدید .
از دکترش بپرسین که بیضه بند براشون خوبه یا نه؟؟؟؟اگه گفت خوبه حتما یکی تهیه کنید.
< کــــامـــــــــــــی >
سلام اقای کامی دکتر بخیهاشو کشید و گفت مگه به همین راحتیه که برگرده و گفت هیچ چیزیم احتیاج نیست ..حالا نمیدونم جرا امروز شوهرم میگه توی بیضه چپ یکمی احساس سنگینی داره .....این طبیعیه ؟؟؟؟
@malile_quilling

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقای کامی ....همسرم بلخره رفت دکتر اورولوژ...واریکوسل درجه 2 داره...نیاز به عمل داره....همسرم یه بیضه بالغ داره که خدا خواسته همون سمت چپیه که واریکوسل داره....نمی دونم عمل کنه؟چون یه دونه بیشتر نیست می ترسیم که همون رو هم از دست بده و بعد از عمل خوب نشه.....از طرفی اگه از اسپرمش خوب باشه دیگه چرا عمل باید بشه؟ بخاطر سقط؟لطفا کمک کنید...خیلی منتظرم
Lilypie First Birthday tickers
2728
اگه ازمایش اسپرمش خوب باشه دیگه نیازی به عمل نیست.اگر هم عمل کنید وضع از اینی که هست بدتر نمیشه که بهتر هم میشه.
سقط جنین خیلی ازتباطی با اسپرم نداره یعنی هنوز نتونستن قطعی بگن که اسپرم ضعیف باعث سقط میشه یا نه.ولی اگه خواستین عمل کنین حتما پیش یه دکتر خبره برید و از روش میکرو سرجری استفاده کنید برای جراحی .هزینش بیشتره ولی درصد خطاش ناچیزه .
آقای کامی ...آخرین از اسپرم.,morphplogy:55 ,norm: more than 40,,,,,,,progressive sperms:normal motile sperms:46.92,norm:more than 60,,,,,,,,,semen volume:2.5,norm: more than 2. در این صورت فقط متیلیتیش مشکل داره ...من نمی دونم چرا همه دکترای اورولوزی در هر صورت عمل می کنن!
آقای کامی ...آخرین از اسپرم.,morphplogy:55 ,norm: more than 40,,,,,,,progressive sperms:normal motile sperms:46.92,norm:more than 60,,,,,,,,,semen volume:2.5,norm: more than 2. در این صورت فقط متیلیتیش مشکل داره ...من نمی دونم چرا همه دکترای اورولوزی در هر صورت عمل می کنن!
خوب دکتر کارش همینه .دکترا مثل یه صافکار میمونن که هر کی ماشینشو میبره پیشش میگه بیار خودم برات صافش کنم وگر نه از قیمت ماشینت میافته.البته بلا تشبیه هههههه

ولی جدای از شوخی باید بگم که این بیماری بالاخره یک نقص محسوب میشه و یکی از عوامل ناباروریه .این بیماری فقط در 2 صورت باید الزاما جراحی بشه وگرنه میشه با اون تا اخر عمر ساخت.1:عامل ناباروری باشه---2: درد داشته باشه.
در غیر اینصورت دیگه جراحی برای چی؟
موتیلیتی هم یکی از مهمترین فاکتورهاس که اگه تشخیص بدن که سقط شما به خاطر این موضوعه که من بعید میدونم حتما باید عمل بشه.
میدونید چرا میگم بعید میدونم ،چون هنوز نتونستن 100% عامل اصلی سقط رو مشخص کنن و فقط حدس و گمان میزنن.

بازم میگم اگه خواستید عمل کنید از روش میکرو سرجری استفاده کنید .بپرسید و تحقیق کنید که تو شهرتون کدوم دکتر این روش رو انجام میده چون درصد خطاش خیلی کمه و درصد برگشت و عودش هم ناچیزه.
سلام شوهرم شیش ماه پیش عمل واریکوسل انجام داد ماه چار آز داد ی سر سوزن همه متغیرا بهتر شده بودن البته مشکل اصلیش تحرکه الان تو ماه شیش آز داده همون ی ذره تحرک نرمال ماه چار هم صفر شده چرا؟
خانوم سپیده سلام
اخرین ازمایش چند ساعت بعد اخرین انزال بوده .مدت زمانشو رعایت کرده بودین.؟؟
دوباره عود نکرده؟؟
ازمایشگاهش معتبر بوده؟؟
امکان داره چون فاکتورهای اسپرم با تا تغییر روحیه و حالات روحی تغییر میکنه.البته 4 روز هم زیاد نیست ولی بهترینش بین 48 تا 72 ساعت بعد از اخرین انزاله. به دکترش گفتید؟نظر دکتر چی بوده؟
2706