2410
2553
اقای سامان
کجا عمل کردین ؟
پیش کدوم دکتر؟
میکرو بهتره یا عمل باز؟
دکتر پویان به شوهرم گفت واریکوسل شدید داره دوطرفه باید عمل شه گفت معرفیت میکنم بیمارستان چمران اونجا عملت کنن
تحرک اسپرمش کمه 35%
چقدر طول میکشه بعد از عمل وضعیت اسپرماش روبه راه شه و ما برا بارداری اقدام کنیم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داوود جان
ایشالا موفق باشی، خیلی عمل ساده ای هست

elmira جان
من خودم یه ماه نیست که عمل کردم دکترم گفته تازه 6 ماه دیگه برو تست اسپرم جدید بده!
اسم دکترم:امیدپویان -مطبش میدون هفت حوض

به نظر پزشک ها میکرو بهتر و دقیقتر هست
به نظر خودم که بیمار هستم هم میکرو بهتر هست، من یه بچه خواهر دارم که 2-3 سال از خودم بزرگتره و میکرو عمل نکرد. هم مدت زمان بهبودیش طولانی بود. هم جای عملش مثل یه بخیه 5-6 سانتی رو بدنش موند

سلام به همه دوستان سه روز پیش من هم عمل کردم. میکروسرجری پیش دکتر پویان. برای من رو از دو جا برش داده، می گفت چون شدید بود هم از بالا هم از پایین برش دادم. (من واریکوسل سمت چپ گرید سه داشتم). سامان برای تو یک برش زده؟ واریکوسل تو گرید چند بوده؟
2720
سلام اقای داوود
امیدوارم زودتر حالتون خوب شه
شما بیهوشی نداشتین؟
چند ساعت عملتون طول کشید؟
شوهر منم واریکوسل دو طرفه داره پیش دکتر پویان هم میره
چقد هزینه عملتون شد؟
خانم المیرا معمولا میکروسرجری رو با بیهوشی عمومی عمل می کنند و عمل سنتی رو با بی حسی موضعی از ناحیه کمر. من بیهوشی عمومی عمل شدم. حدود یک و نیم ساعت طول کشید. خود دکتر 800 تومان گرفت. هزینه بیمارستان هم به بیمارستانی که عمل می کنی و نوع بیمه مربوط میشه. اگه بیمه تکمیلی داشته باشی دکتر پیشنهاد می کنه تو بیمارستان خصوصی عمل کنه اما اگه بیمه تکمیلی ندارید یکی از بیمارستانهایی رو پیشنهاد می کنه که بتونید از دفترچه استفاده کنید. من بیمه تامین اجتماعی داشتم و تو بیمارستان گلستان عمل کردم. هنوز کاملا تسویه حساب نکردیم و 150 تومن دادیم تا بعدا بریم باقی پول رو بگیریم. به هر حال حداکثر همین 150 تومن هزینه بیمارستان میشه. البته بیمارستانش تعریفی نداره. مال نیروی دریایی ارتشه و پر از سرباز های بیمار و پرسنل دانشجو است. ولی به هر حال من صبح رفتم و عصر هم آمدم خانه.
2714
خانم المیرا بعد از عمل جای جراحی (حدود 10 سانت زیر ناف در پهلو) مخصوصا موقع راه رفتن درد داشت. اما نتیجه عمل که مربوط به بهبود فاکتورهای اسپرموگرام میشه چند ماه بعد از عمل معلوم میشه. اما تو خیلی از منابع به بهیود فاکتورهای اسپرموگرام اشاره شده و برای همین هم عمل واریکوسل انجام میشه. خود عمل هم سخت نیست. نگران نباشید.
برای من که موقع راه رفتن که به ماهیچه های شکمی فشار میاد محل برش درد می گیره. من که تا حالا نشنیدم تو جراحی واریکوسل روی بیضه رو بشکافند. مگر کسانی که آزواسپرم (بدون اسپرم) هستند و تو خود بیضه اونها دنبال اسپرم می گردند. این هم اسمش جراحی واریکوسل نباید باشه. درد بیضه بعد از عمل به خاطر این باید باشه که خیلی از رگهای خونی و احتمالا بعضی از رگهای دیگه ای که به اون بیضه می رفته مسدود شده و این موجب درد شده، شاید دقت جراح موقع عمل باعث کم شدن این درد بعد از عمل بشه. اگر اشتباه می کنم بقیه دوستان کمک کنند.
بیضه رو نمی شکافند ، احتمالاً لوله ها و ادوات جراحی رو از محل برش ( ناحیه ئ کناری مثانه ) وارد بیضه می کنند ، من بدبخت دی کلینیک عمل کدم و مجبور شدم روز اول و چند ساعت بعد از عمل راه برم ... روز اول آدم ضعف زیادی داره ، اگه بشه دو تا مولتی ویتامین و 20 گرم گلوتامین ( به صورت 4 تا 5 گرم با فاصله ) خورد ، فکر کنم کمک کنه تو انرژی از دست رفته ، بدن ....
کیسه بیضه فقط در صورتی شکافته میشه که بیمار دچار کیست و یا هیدروسل شده باشه .برای واریکوسل به خود بیضه کاری ندارن و زیر دیواره شکمی رو باز میکنن.
< کــــامـــــــــــــی >
2706