2737
2734
سلام ، تازه اودم .. یک طرفه ، بیمارستان نبود ، دی کلینیک ، توصیه می کنم بیمارستان عمل کنید ، چون مجبور شدم چند ساعت بعد از عمل زاه برم ، ظالمانه ترین کار دنیا !!!! 500 هزار تومان ، آزاد ، در کرج ... دکترش هم خیلی خوب بود ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش می کنم داود جان
راستش الان داره یه هفته میشه که عمل کردم
با توجه به این که کارم یه مدلی هست که نمی تونستم بیشتر از 5 روز مرخصی بگیرم، الان دو روز هم هست که سر کار میرم و تقریبا هیچ مشکلی ندارم.
البته بگم من 5 روز رو کاملا استراحت کردم.
به هر حال خودت باید در مورد پزشک تحقیق کنی. اما من تا امروز از عملم 100% راضی بودم
2731
سلام اقای کامی ...من به راهنماییت نیاز دارم

شوهرم 27 مهر باید از بده ولی شنبه هفته پیش تب کرد و دکتر گفت انفولوانزا گرفته ...البته از چه نوعی را نمیدونم ...میخوام بدونم 5 عدد پنی سیلین که دوشنبه تمام شد و تب روی اسپرم اثر داشته؟ از بده یانه؟ چقدر باید صبر کنه؟
@malile_quilling
سلام خانوم یاس
تا جایی که من اطلاع دارم تب روی اسپرم تاثیر میذاره،اصولا گرمای زیاد و دمای بالای بدن اسپرمها رو تحت تاثیر قرار میده.

تو یه مقاله ای خوندم که انتی بوتیک ها هم میتونه تاثیر بر اسپرم داشته باشه .این مقاله رو براتون میذارم

http://www.avicenna.ac.ir/WebSite/CME/Pe/Prog/JCdtl.aspx?id=87
< کــــامـــــــــــــی >
چرا 27 مهر ! دلیل خاصی داره؟فکر میکنم اگه تاریخ ازمایش رو تا حدودی عقب بندازین بهتر باشه.چون ممکنه این بیماری و داروهایی که مصرف کردن روی فاکتورها تاثیر بذاره و نتیجه درستی از ازمایش نشه گرفت.

فاکتورهای اسپرم ممکنه در هر لحظه و یا تحت هر شرایطی تغییر کنن
از این دوستانی که عمل کردند مثل آقا سامان اگه از شرایطشون بعد از عمل بگن ممنون می شم. بعد از عمل چقدر درد داشتید؟ چند روز بعد می تو نستید راحت راه برید؟ تورم یا درد بیضه ها یا محل عمل چند روز می مونه؟
2738
والا نمیدونم اثر داروها تا چه مدت ممکنه باقی بمونه ولی شما که 3 ماه صبر کردین یه چند روزی رو هم طاقت بیارین .این طوری فکر میکنم بهتر باشه .
ببین داوود جان برای میکرو
سه-چهار ساعت بعد عمل می تونی از جات پاشی و آروم چند قدم راه بری(درحدی که سوار ماشین بشی و بری خونه یا خودت بری دستشویی البته حتما باید دستشویی فرنگی داشته باشید! اگر خونتون فرنگی نداره یه دونه از این متحرک ها بخر که لازمت میشه)
1 هفته باید مرخصی بگیری و تو خونه باشی چون جای برش درد میگیره و نمی تونی راحت و معمولی راه بری
بعد یه هفته هم باید کارهای سبک انجام بدی و از پله های زیاد بالا نری و اگر هم خواستی بالا بری خیلی آروم
حدودا 10 روز بعد هم کاملا راه رفتن عادی میشه

من خودم به همکارام نگفتم عمل کردم به همه گفتم رفتم سفر و وقتی هم برگشتم انقدر طبیعی راه می رفتم که به جر خانواده و شما که تو اینترنت هستید، هیچ کس از عمل من چیزی نفهمید!

ضمنا از اول ورمی، تو بیضه وجود نداره اما روز های اول یه کمک درد هست، اون هم کم
سلام دوستان ما یه کم وسواس پیدا کردیم برای زودتر بچه دار شدن . و به همین دلیل شوهرم پیش دکتر ارولوژ رفته و دکتر براش اسپرموگرام نوشته و همینطور سونوگرافی داپلر عروق اسپرماتیک داده . می خواستم بدونم کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه این سونو گرافی چطور صورت میگیره . چون شوهرم خیلی خجالتی هست و به همین دلیل نمیخواد این سونوگرافی رو انجام بده . میشه نحوه سونوگرافی رو شرح بدین. ممنون
سلام خانم نلی
من سونوگرافی کالر داپلر رو انجام دادم. در حالیکه فرد روی تخت دراز کشیده یک مقدار روغن روی کیسه بیضه ریخته و دستگاهی که شبیه موس کامپیوتر هست روی قسمت های مختلف کیسه قرار می دهند. در یک مرحله هم باید نفس رو حبس کرده و زور زد. توی گزارش این سونوگرافی به اندازه بیضه ها، برگشت خون در رگها، وجود واریکوسل، هیدروسل یا باد فتخ اشاره می کنند. هزینه اش هم با دفترچه تامین اجتماعی حدود 60 هزار تومن میشه.
البته چون در این آزمایش تنها کیسه بیضه بررسی میشه دکتر یک دستمال در اختیار می گذاره تا فرد خود آلت رو بپوشونه.
2706