2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی کامی جان!
ممنون داوود حان!
3 روزه عمل کردم
میکروسرجری - بیهوشی عمومی
پیش دکتر امید پویان
خودش 800 گرفت
مطبش میدون هفت حوض
خرج بیمارستان هم جداست که زیاد نیست
تا الان خیلی راضیم
کلان خیلی عمل شسته-رفته و بی دردسری بود!
اما پشت کامپیوتر زیاد نمی تونم بشینم
3-4 روز دیگه میام بیشتر توضیح میدم
سوال داشتم از دوستان عمل واریکوسل حتما دوطرفه انجام میشه؟ منظورم اینه که اگه سونوگرافی بگه واریکوسل یکطرفه سمت چپ داریم موقع عمل سمت راست رو که دیگه عمل نمی کنند؟ راجع به مدت زمان بیهوشی عمومی تو عمل میکروسرجری برای واریکوسل یکطرفه اطلاعی دارید؟
2720
نه داود جان.وقتی شما یک طرفت دچار واریکوسله دیگه سمت دیگه رو برای چی بشکافن!!؟
عمل معمولیش حدود 20 دقیقه هست ولی میکرو فکر کنم بیشتر باشه
< کــــامـــــــــــــی >
زمان بیهوشی 2.5 ساعت در مقایسه با 20 دقیقه ای که کامی گفت خیلی زیاده. اگه واقعا تفاوت بیهوشی عمل معمولی و میکروسرجری اینقدر زیاده این رو نباید جزو مزیت های روش معمولی دانست؟ راجع به میزان برش چه فرقی بین این دو نوع عمل هست؟ آخه شنیدم که اندازه برش تو میکروسرجری کوچکتره.
پسر ایرونی عزیز
اکثرا کسانی رو که من دیدم به روش معمولی عمل کردن رو با بیحسی موضعی عمل کردن که نهایتا 30 دقیقه طول کشیده .احتمالا مال شما به خاطر بیهوشی کامل انقدر طول کشیده!راستی عمل شما مگه 2 طرفه نبود؟
2714
داود جان میزان برش در میکرو سرجری کمتره چون نیاز به دید با چشم نداره ،به اندازه ای برش میخوره که دستگاه میکروسکوپ وارد بشه.
من زمانی که دوستم رو بردن تو اتاق عمل ،تا لحظه ای که بیارنش تو بخش تو بیمارستان بودم .از اتاق عمل که اوردنش بیرون تا 10 دقیقه تو قسمت تحت نظر بود تا اوردنش تو بخش .کلا 1 ساعت هم نشد.تازه عملش هم دو طرفه بود.بیهوششم نکرده بودن
پسر ایرونی، شما میکروسرجری یکطرفه عمل کردی؟ دکتر کی بوده؟ به نظرم زمان بیهوشی شما خیلی زیاده. من فکر میکردم این عمل حداکثر یک ساعت طول می کشه، ولی شما من رو نگران کردی.
اگه سامان که تازه عمل کرده بیاد و توضیح بده هم خوبه.
راستی کامی جان من که پیش چندتا دکتر رفتم بیهوشی عمومی عمل می کردند. برای دکترها راحت تره که بیمار بیهوشی عمومی باشه تا در طول عمل هرکاری دوست دارند بکنند.
راستش من حدودا 2 ساعت تو اتاق عمل بودم اما حدودا 45 دقیقه از توقف برای "ریکاوری" بوده
یعنی عمل میکروسرجری من 1 تا 1.5 طول کشیده

بیهوشی از نوع بیهوشی جنرال بود و خیلی خیلی هم بی درد سر بود. من قبلا جراحی زیبایی بینی انجام دادم و سر بیهوشی اونجا خیلی مکافات داشتم اما اینجا خیلی خوب بود و باهاس اوکی بودم.

یه نکته: حتما برای روز عمل که میرید ناشتا باشید و شبش هم غذای سبک بخورید. اگر شکم پر باشه بعد عمل نفخ معده اذبت کننده هست
سامان مرسی از توضیحاتت. واریکوسل یکطرفه عمل کردی؟ از بعد از عمل هم میگی؟ دردی نداری؟ می تونی راحت راه بری؟ من هم تا چند وقت دیگه می خواهم عمل کنم. از عمل دکتر پویان راضی بودی؟ من هم می خواهم میکروسرجری کنم. تو از عمل راضی بودی؟
سلام .... من نمی دونم میکرو سنجری چیه ، اما اگر عمل با میکروسکوپ مخصوص هست ، آره من این جوری عمل کردم ، می خواستند موضعی منو بی هوش کنند ، ترسیدم ، گفتند ، کامل منو بی هوش کنند ، یک طرفه عمل کردم ...
پسر ایرونی ،عمل با میکروسکوپ رو بهش میگن میکرو سرجری .پس شما هم با این روش عمل کردی؟ خیلی خوبه . ببخشید من یادم رفته کدوم بیمارستان بود و هزینش چقدر شد؟
2706