2726
سلام.من دوبار سزارین شدم که آخریش سال90بود.دوس دارم دو سه سال دیگه ایشالا واس سومی اقدام کنم اما شک داشتم که آیا میشه با وضع من طبیعی زایمان کرد؟من واقعا سر زایمان دومم اذیت شدم اصن از سزارین بدم اومد. دارم تحقیق میکنم از الان تا ببینم نتیجه چیه البته میترسم با دکتر مشورت کنم از بس شنیدم دکترا یا قبول ننیکنن یا شاید یک در هزار قبول کنه.شماها وضعیت مشابه منو داشتید یا تو اقوام و دوستان؟
راهنمایی میخوام.با موبایل اومدم بعدمیام نظراتونو میخونم رفقا ممنون.
مرقدت ضرب المثلهای مرا تغییر داد....هرکه بامش بیش برفش بیش"نه"کبوتر بیشتر
عزیزم تحقیق واسه بچه سوم رو بیشتر کن..تا تحقیق برای طبیعی و سزارین...
اون مشکل تره هااااااااااااااااا
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام
فامیل همسری اولی رو سزارین شده بود ودومی رو طبیعی به دنیا آورد البته سزارین می خواست چون خود بچه داشت می یومد دکتر سزارین نکرد ودردشم زودتر از موعد دکتر که گفته بود شروع شده بود
ممنون خدایا بابت دختر گلم و همسر مهربونم
سزارین باعث میشه اگه به هر دلیلی بخوای بچه بیاری خطر بارداریهای بعدی رو بیشتر کنه...من شخصا از درد طبیعی میترسم یهنی همه از درد میترسن دیگه درد مافوق تصور که بماند اما چون سزارین دومم پوستمو کند و من پادرد گرفتم تا چند وقت بعدش و اینکه دیگه نماخوام سزارین شم خواستم ببینم امکان داره یا نه چون من رحمم دوبا باز شده
دکتر ماهر و مهربون در این زمینه اگه سراغ دارین با شماره تلفن بیزحمت برام بذارید
کجال من الان بچه دومم رو باردارم. اولی رو سزارین کردم اما دکترم گفته می تونم اینو طبیعی زایمان کنم. فاصله شون 4 سال و خرده ای میشه. پیش دکتر نفیسه ظفرقندی میرم. دکتر فرحناز ترکستانی رو هم می دونم زایمان طبیعی بعد سزارین انجام میدن.
منتها چون تو دوبار سزارین شدی نمی دونم قبول کنن یا نه.
بعد از یک سزارین میتونی طبیعی زایمان کنی.به شرط اینکه 3 سال ازش قبلی گذشته باشه.ولی با 2 تا سزارین نمیشه

تازه بعذ از یک سزارین هم کلی فشار رحم و تمام مدت بررسی میکنن.....اگه اخرین لحظه هم خطری بشه سزارین میکنن
Lilypie Maternity tickers
منم الان هفته 30+5 هستم و دومی هم هست.من نمیخوام طبیعی زایمان کنم.از سزارینم خیـــــــــــــــــلی راضی بودم

ولی به احتمال زیاد دومی طبیعی میشه..........دیگه اصراریبرای سزارین ندارم.....سپردم به خدا

اینم بگم من سر اولی چون یه روز زود دنیا اومد.(کیسه ابم پاره شد) و تا رسیدم بیمارستان دردام رسیده بود به 3 دقیقه یه بار.......روند زایمانم خیلی زود پیش رفت...ولی چون ضربان بچه افت کرد سزارین شدم........چ

تمام دردای طبیعی و کشیدم ولی سزارین شدم که خیلی هم راضیم

Lilypie Maternity tickers
ممنون دوستان خوبم.سزارین هم باعث میشه کلی خون با جراحی از دست بدیم هم رحم پاره میشه! کاش خدای مهربونم به دلم نظر کنه و یکی رو بذاره جلو راهم.و اینکه بشه اینکارو کرد!البته صحبت سر 3سال دیگس ولی از الان تو فکرشم.
2706