2703
2553
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

973658 بازدید | 14929 پست
سلام به همه مامانهای گل و عزیز:
من می خوام یه پزشک خوب رو بهتون معرفی کنم.عمه من بعد از پانزده سال نذر و نیاز و نازایی بلندمدت، زمانی که تقریبا ناامید از زایمان شده بود پیش خانوم دکتر فروغ شادانلو در بیمارستان تهران کلینیک رفت...
بچه ها، چه دکتری...عالی.مهربون، دقیق، با انرژی و خیلی خیلی انرژی مثبت به عمه ام دادن و بالاخره نازایی ایشون رو درمان کردن و عمه من که متولد 1345 بودن در 40 سالگی (اوایل سال گذشته) زایمانش رو به صورت سزارین با موفقیت انجام داد.انقدر ما این خانوم دکتر رو دعا کردیم که حد نداره.باورتون نمی شه بعد از بیست سال چه حس شیرینی به همه دست داده بود.می خوام تلفن و آدرس این خانوم دکتر رو بدم که اگه احیانا کسی با مشکل مشابه وجود داره یا ناامیده یا دکترش رو دوست نداره و باهاش راحت نیست یا از سزارین می ترسه یا هرچیز دیگه...بهش مراجعه کنه.
شماره:88716727
آدرس:خیابان قائم مقام فراهانی-بیمارستان تهران کلینیک
و ایشون هر روز بیمار چکاپ می کنن و مهمترین ویژگیش در دسترس بودنشه.طوری که عمه من که در روز 27 اسفند به پزشکش نیاز ضروری داشت ایشون خودش رو سریعا رسوند.
عالیه...خلاصه.لطفا اگه کس دیگه ای پیش ایشون تجربه داشته بهم بگه/
سلام دوستای عزیزم .... حال و احوال همیگتون چطوره ؟ ... میدونم این روزها همه از هم تقریبا بی خبر بودیم ... ولی خدا را شکر که دوباره سایت باز شد و باز هم دوستان دور هم جمع میشوند .... منم شکر خدا بهترم و ویار و تهوعم کمتر شده .... گاهی در پهلوی چپم احساس میکنم مثل نبض میزنه ... مامانم میگه اینا تکونای بچه است که حالا برات خیلی محسوس نیست .... چهار ماهم تموم شده و وارد ماه 5 شدم ... نمیدونم چرا مثل خیلی ها هنوز تکونهای شدید بچه را حس نمیکنم ... به هر حال امیدوارم که همه چیز روبراه باشه ... جواب آزمایش خونم امروز آماده میشه که بعد از گرفتن حتما میرم پیش خانم دکتر شادانلو تا ایشالله بتونم صدای قلب نی نی ام را یه بار دیگه بشنوم ... برام دعا کنید همه چیز روبراه باشه .... خب عزیزای من همتون را فعلا به خدا می سپارم و امیدوارم که هر چه زودتر باخبر بشید که سایت باز شده ..... بوسسسسسسسسسس
سلام به همه دوستان خوب و نازنینم،

کوچولوی مامانی عزیزم؛ خیلی خوشحالم که حالت بهتر است امیدوارم که هر دوتون این ایام باقی مانده را به خوبی و خوشی و سلامتی بگذرونی. منظور از آزمایش خونت همون است که جز آزمایشات ژنتیک است یا آزمایش دیگری است؟

دوستان عزیزم امیدوارم که دوباره بتونیم این تاپیک رو همانگونه که آمیتیس عزیزم قبلا در پست هایش گفته بود بتونیم دوباره با همون جو پر انرژی و شادش ادامه دهیم و به همدیگه امید و احساس خوب بدهیم مخصوصا که دوستان زیادی از ما باردار هستند. خیلی دلم برای همه تون تنگ شده لطفا سر بزنید... منتظریم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستای گلم

خوشحالم که سایت دوباره راه افتاد.زایمان منم داره نزدیک میشه و اگه خدا بخواد تا دو هفته دیگه نی نی منم بدنیا میاد.این روزا داره سخت میگذره و هر دفعه یک جایی از بدنم درد داره ،برای همه مامانا دعا کنید که به خیری بگذره

2720
آخخخخخخخخخخخخ جون ...نی نی سایت باز شد !! چقدر دلم تنگ شده بووووووووووووووود!!!
خوبین بچه ها/؟؟؟
شیلا جون منم اینقدر همه جام درد میکنه که دیگه داره اشکم در میاد !! همش به شوشو قر میزنممممممممممممم....کی تموم میشهههههههههههه..من یه ماه دیگه دارمممممممممممممم....سزارین میکنی؟
کوچولوی مامانی و هلیای عزیزم ...خوبین ؟؟ دلم تنگ شده بود ...راستی بچه ها کلوپ خصوصی یادتون نره هاااااااااااا...اونجا رو درست کرده بودم که همدیگه رو ببینیم....در اولین فرصت عکسمو میزارم....شما هم بزارین...نمیخواد باحجاب باشه!! کسی نمیبینه!!
سلام به همه عزیزانم ،
امیدوارم خوب باشید
بچه ها خیلی خوش حالم از باز شدن مجدد نی نی سایت ، تو این یکی دو روز خیلی ناراحت بودم
عزیزان، من دارم چند روزی می رم لواسان باغ خواهرم ، اون جا یه عروسی داریم. عروسی یکی از فامیلامونه و ما هم چند روزی می مونیم ، زیاد طولانی نمی رم ولی خب معلومم نیست کی برگردم. خیلی مراقب خودتون باشید
اگه بتونم میام سر می زنم ولی لب تاب خرابه نمی تونم ببرمش ، احتمالاً هرمز یه کاریش می کنه چون اونم بدون کامپیوتر نمی تونه زندگی کنه!!!!
قربون همتون ، امیدوارم همه تون خوب باشید
سلام دوستان :
چه خوب شد که دوباره نی نی سایت راه افتاد ، من چند روز بود که در کمال ناامیدی دیگه سر نمیزدم به سایت ولی امروز به دلم افتاد که درست شده و اومدم سر زدم و کلی خوشحال شدم.
مرجی ، مروارید ،شیلا ، کوچولوی مامانی ، هلیا ، آمیتیس ، نیوشا و ... خوشحالم که بازم مثل گذشته دور هم جمع می شیم.
راستی ، مرجی زایمانت نزدیکه،نه؟ بالاخره سزارین یا طبیعی؟
شلا جون امیدوارم به سلامتی سزارین بشی
برای همتون آرزوی موفقیت دارم
ونوس و مروارید عزیزم ، سفر خوشی داشته باشید
ونوسی رفتی اسپانیا ؟کی برمیگردی؟ اومدی باید کلی عکس واسمون بذاریا!
سلام : اومدم خداحافظی ، من یه ماه نیستم! وای چه قدر سخته که این همه وقت ازتون خبری نداشته باشم ، تا اون موقع نی نی سامی هم بدنیا اومده!
میام سر می زنم بهتون ، بچه ها من پس فردا می رم ، خواهش می کنم اگر کسی چیزی از اونجا میخواد تعارف نکنه و بهم بگه!
مرسی
دوستتون دارم ، مروارید جونم سفر خوش بگذره ، تو عروسی هم مطمئناً خوشگلترینین!
2714
سلام به همه دوستان عزیزم،

مروارید جون امیدوارم که عروسی به شما و هلیانه گل و هرمز خان و همسرگرامیتون بسیار خوش بگذرد. جای ما رو هم خالی کنید و حسابی خوش بگذرونید.

ونوس مهربونم؛ امیدوارم که امتحاناتت رو با موفقیت طی کرده باشی و اینشاءالله سفر خوب و خوشی به اسپانیا داشته باشی سعی کن که حسابی بهت خوش بگذره و دوباره با انرژی زیاد به جمع دوستان و خانواده ات برگردی. خیلی مراقب خودت باش می بوسمت ... خدانگهدار
سلاممممممممممم ...وای دلم گرفت همتون دارین میرین ددر؟؟؟!!

ونوسی خوش به حالت ..از اونجا حتما بیاییییییییییییییا!!! ما دلمون میتنگه ...سامی منم به دنیا میاد تا تو بیای اخیییییییییییییییی. !!
مروارید جونم شما هم میری؟؟ ای بابا!! زود برگردین ترو خدا ......منم حسااااااااااااس!! خوش بگذره

سوگند خانومی چطوری؟ دلم تنگ شده بود عزیزم..... من سزارین میخوام ...ولی دکتر شادانلو فعلا تاریخ نداده ...
هلیا خانوم خوبی شما؟
سلام بچه ها خوبید من تازه این تایپیک رو پیدا کردم چون دنبال یک دکتر خوب میگشتم بچه ها من یک بار باردار شدم ولی متا سفانه بچه ام که به دنیا اومد مشکل قلبی حاد داشت یکی از رگ های قلبش و دیواره بین دو بطنش تشکیل نشده بود و بعد از عمل بعد از 3 روز که تو icu بود متا سفانه فوت کرد 27 روزش بود که فوت کرد 27 اردیبهشت به دنیا اومد و 22 خرداد فوت کرد خیلی به منو پدرش سخت گذشت ولی خوب خدا صبرشو بهمون داد نمی دونم چی بگم فقط خدارو شکر میکنم که رفت چون بچم خیلی عذاب میکشید تمام بدنش از سرو امپول کبود بود بچه ها اگه تو ماه 2 یا 3 هستید حتما حتما برید اکو قلب از جنین بگیرید تو بیمارستان رجایی میگیرن مشکل قلبی بچم شانسی بود دکترش گفت تازگی ها خیلی زیاد شده و همه خانم های بار دار حتما واسه اتممینان خاطر باید از جنینشون اکو قلب بگیرن این بیماری های قلبی نه مادر زادی نه ارثی شانسی ممکن پیش بیاد نه با سونو گرافی معمولی نه با 3 بعدی معلوم میشه فقط با اکو بچه ها من تو این 1 ماهی که هر روز بیمارستان میرفتم خیلی بچه دیدم همه نوزاد یکی قلبش بزرگ بود یکی قلبش کوچیک بود یکی بطن نداشت یکی دهلیز نداشت یکی عوض یک رگ 5 تا رگ زیاد داشت یکی کثل بچه من یک رگ کم داشت یکی قلبش سوراخ بود و........................اینقدر زیاد بودن که نگو به خاطر همین میخوام تحت نظر یک دکتر خوب باشم هزینش واسم مهمه هزینه زایمانمو میگم فکر کنم تو تهران کلینیک زیاد بگیرن من این هزینه زیادو ندارم بدم چون دوست دارم سزارین شم چون سر قبلی چون طبیعی بود خیلی درد کشیدم و حاضر نیستم دوباره طبیعی باشم فقط میخوام تحت نظرشون باشم واسه زایمان میرم بیمارستان دولتی تعریف خانم دکتر شادانلو از شماها شنیدم باید برم پیششون بچه ها واسم دعا کنید منم دوست خودتون بدونید بازم میام فعلا بای
سلام به همه دوستای گلم

ونوس جونم سفر به سلامت . ایشالله حسابی بهت خوش بگذره . مراقب خودت باش .. برای من یه کابوی بیار !!! منتظرم اساسی !!!! ( چشمک )

مروارید جونم ایشالله به شما و خانواده هم عروسی خوش بگذره .. آخی هلیانه جون اولین عروسی است که داره میره .. ازش تو عروسی عکس بگیر و برامون بزار ... بهش بگو کم برقصه .. الهی قربونش برم .. راستی من این روزا خیلی با نی نی ام حرف میزنم ... بعضی اوقات که تکونهاش را حس نمیکنم ( البته نه اینکه لگد بزنه نه .. فقط در حد این است که در پهلوی چپم مثل اینکه نبض بزنه حسش می کنم ) باهاش شروع میکنم به حرف زدن و یهو می بینم یه نبضی دوباره میزنه و می فهمم که صدامو شنیده و بهم اینجوری جواب میده .. آخ نمیدونی چقدر اون لحظه با این کارش حال میکنم ... انشالله که لحظات شیرین نصیب بقیه دوستای گلم هم بشه و بزودی اونها هم به جمع مادران بپیوندند.

عسل بانو جون خیلیییییییییی خوش اومدی دوست عزیزم . دکتر شادانلو نیاز به تعریف ندارن .. خودتون که رفتین مطمئنا متوجه حسنات ایشون خواهید شد . آرزو میکنم اینبار فرزندی سالم و صالح بدنیا بیارید . انشالله .

بقیه دوستای گلم کجایند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عسل بانوی جون؛
سلام عزیزم خیلی خوش اومدی. خیلی متاسفم از تجربه تلخی که داشتید امیدوارم که خداوند با اهدای فرزند خوب و سالم و اهل به شما و همسر گرامیتون پاداش صبر و اطاعت خودش را بدهد.
عزیزم در مورد اکوی قلب فکر نمی کنم معمول باشه که دکتر زنان به همه خانمهای باردار این توصیه را بکند مگر اینکه سابقه این مشکل را پدر و مادر یا فامیل درجه اولشان داشته باشند. در مورد سایر چکاپ ها همینطور . البته ممکنه اگر خود مادر بخواد چنین آزمایشی انجام بشه.
عسل عزیزم، من بارداری اولم منجر به کورتاژ شد .دکتر من هم خانم دکتر شادانلو است قرار است که قبل از اقدام به بارداری یک سری آزمایش برام بنویسن که از سلامت بارداری بعدی مطمئن بشن. شما هم در مراجعه به ایشون هر چی از سوابق بارداری اولتون هست از خودتون و یا نوزادتون براش ببرید. امیدوارم با عنایت خداوند و تبحر خانم دکتر این بار، دارای فرزند خوب و سالم و باهوش و صالحی شوید . اینشاءالله.
ببخشید بچه ها یه سوال
بیمارستانی که دکتر شادانلو کار میکنن خصوصیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام دکترم رو عوض کنم
از دکتر اقصی وقت گرفتم اما برای 15 شهریور وقت داده
به نظرتون شادانلو بهتره یا اقصی
دلم نمیخواد دوباره دکتر عوض کنم
2706