2726
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973693 بازدید | 14929 پست
سلام به شما،
امیدوارم همه تون خوب باشید. می خواستم خبر بدم جنسیت نی نی من هم تعیین شد پس بزارید به سبک همیشگی این جا، نگم جنسیتش رو و صبر کنم تا خودتون حدس بزنید...چه طوره؟...:)

تولد م جون و ونوس گلمون رو هم تبریک می گم.
راستی م جون موافقم، اگر دکتر امینی متخصص بیهوشیت باشن عالیه البته همه دکترای بیهوشی تهران کلینیک خوبن ولی من یک بار اتفاقی دکتر امینی رو توی مطب خانم دکتر دیدم، از وجناتشون پیدا بود که چه اخلاق ماهی دارن:))) بیخود نیست که دکتر شادانلو انقده از سنش جوون تر مونده....=)

Take care

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلاممم بچه ها. خبر خوب !!!!!!!!!!!
اونروزی که قرار بود مهمون برام بیاد شبش زنگیدن گفتند نمیان. صبح شوهرم مجبورم کرد زنگ بزنم نوبت بگیرم.منشی هم بین مریض نوبت داد، البته گفتم قبلا" هم داشتم شما کنسل کردین. خلاصه رفتم و راهشم برام دور بود ، خیلی تو نوبت نشستممم.واییییییییی وقتی گفت بعدی تویی، نمیدونید چه تپش قلبی گرفتممممم ! خلاصه رفتیم و معاینه که شدم تست پاپ اسمیر هم انجام داد ، خیلی دردددددددددد داشتم ، چون از ترسمم سفت شده بودم.اما ظاهرا" تست درد داره کمی،درسته؟ بعد معاینه داخلی هم انجام داد که درد اون کمتر بود.بچه ها اصلا" باورم نمیشهه، خانم دکتر گفت: هیچیم نیست، نه زخم دارم نه حتی عفونتتت. آخه مگه میشه؟ شاخ در اوردم، همه رو براش تعریف کردم.گفت نه چیزیت نیست فقط یه ذره التهاب .همین.سونو داد و... . من گفتم یعنی فریز نمیخواد؟؟؟؟ گفت نه.زخمی نداری.خیلی خوشحال شدم و آزمایشم بردم و بعد هم رفتم سونو .فقط هزینه هام تستم اینا نسبتا" زیاد شد.نزدیک 100 ت همه چی با هم.ظاهرا" آزاد . حالا باز هم باید برم برای دارو و جوابها.23 هستش دکتر؟همین دیگه.
pregnancy
سلام دوستان عزیز

از لطف همگی خیلی خیلی ممنونم.لطف کردین که به یادم بودین و تبریک گفتین.از ته قلب امیدوارم که همگی سلامت و شاد باشید. باز هم یک دنیا ممنونم.

ونوس جون وقتی شما این حرفو میزنی من که 37 سالم تموم شد چی بگم خواهر. D:

کاترین جان دیدی بی دلیل نگران بودی.خدا رو شکر که مشکلی نداشتی.بقیه ی سوالات رو هم از خود خانم دکتر بپرسی بهتره.

جواب آزمایش منهم یا فردا یا شنبه حاضر میشه.

روز خوبی داشته باشید.
راستی بچه ها یه سونوگرافی خوب بهم معرفی کنید.البته من سونوگرافی شاکری میرم که خوبم هست.اما جهت اطمینان دو تا میخوام.راستس بهم گفت هر زمان بخوام باردار بشم، میتونه روز دقیق تخمک گزاریمو بگه.چون تغذیه صد در صد نیست.درسته؟ همون ماهی که قراره اقدام بشه میشه گفت/البته درستم هست چون معمولا" فرق میکنه روزش هر ماه به دلایل مختلف.
بارون جون- م جون مرسی عزیزم از اینکه به فکرم بودین.
pregnancy
کاترین جون من از دکتر شاکری زیاد خوب نشنیدم

دوستام تو کلوپ مامانای تابستون ازش اصلا راضی نبودن

حتی جنسیت رو میگفتن خوب تشخیص نداده

یکی دیگه از مامانا دوقلو داشته 3 بار رفته پیشش متوجه نشده بوده

فقط از دستگاهش خیلی تعریف میکنه

خود خانم دکتر شادانلو دکتر لاریجانی رو قبول داره دقیقا روبروی بیمارستان کوچه 6

ولی خیلی سخت وقت میده گلم

مثلا از شنبه زنگ بزنی برای بعد از تعطیلات نوروز ممکننه وقت بده

ولی واقعا کارش عالیه

اینم آدرس و شمارش:

88731305 و 88540860

قائم مقام فراهانی- روبروی تهران کلینیک- کوچه ششم- پلاک 18 طبقه اول

سلام به همه ی دوستان عزیز و نازنینم،

امیدوارم حال همگی تون خوب باشه.من روحیه ام بهتره فقط مشغول خونه تکونی هستیم چون برادرم برای اول فروردین بلیت داره و بی حرف پیش قراره امسال بیاد عید پیشمون.

تولد م و ونوس جون رو هم با دو روز تأخیر تبریک می گم،

م جون بالاخره مهسا جون کی به دنیا می آد؟ قبل از عید یا توی تعطیلات؟ امیدوارم بتونی قبل از عید زایمان کنی. راستی بابت دکتر بیهوشی هم با بچه ها موافقم، اگر با خانم دکتر صحبت کنی و بتونی دکتر امینی رو جور کنی عالی میشه:)

کاترین جون، خدا رو شکر که مسأله خاصی نبود.دیدی چه قدر بیخودی نگران بودی؟من هم با سونوی قائم مقام موافقم ولی وقت گرفتن ازش کار حضرت فیله.سونوی مینو توی جردن هم خیلی خوبه. دکتر شادانلو قبولش دارن.شمارشو برات می ذارم، نیازی هم به وقت قبلی نیست، حضوری می ری ....

بارون جون خوبی عزیزم؟ راستی جنسیت نی نی شما کی مشخص می شه؟

بهار جون رفتی پیش خانم دکتر؟ همه چی رو به راه بود؟ آقا آراد گل خوبه؟ خوب تکون می خوره؟

نسترن جون خوبی؟ جلال الدین جون خوبه؟ این ماه کی باید ببریش دکتر؟ وزن گرفته به نظر خودت؟

سمنو جون خوبی؟ یاسی خوشگله خوبه؟ قربونش برم که انقدر شیرین شده...:*ببوسش

لادن جون شما خوبی؟ خوش می گذره عزیزم؟ کجایی تو دختر؟چی شده دیگه فونت فارسی نداری؟ دلمون خیلی تنگ شده...:*

بهشید جون خوبی؟ بی نظیر خانوم گوگولی خوبه؟ عزیزم فکر ادامه ی تحصیل خیلی خوبه جدی بگیرش:*

مانیا جون خوبی؟ تو هم مثل من کم پیدایی...آقا مهران خوبن؟

توت فرنگی جون خوبی؟ از دوبی برگشتی؟ خوش گذشت؟

رعنا جون امیدوارم شما هم خوب باشی...

همتون رو می بوسم.

2706