2703
2553
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973658 بازدید | 14929 پست
نگار جان اینکه خانوم دکتر اخلاقشون چطوریه رو تو یک یا دو برخورد نمیشه متوجه شد مثل هر کس دیگه ای که با یکبار و دوبار دیدن نمیشه راجع بهش قضاوت کرد عزیزم. راستش نمیدونم چرا به این نتیجه رسیدی که خوش رو نیست شاید واقعا اونروزی که شما رفتی اینطوری بوده چون من تا حالا جز لب خندون هیچ روی دیگه ای ندیدم ازشون . انتظار اینکه دکتر مثل مادر یا خواهر باشند یه کمی زیاده فکر کنم هر چند در تجربه ی دوستان خصوصا در مواقع اورژانسی و یا استرس زیاد بچه ها حتی مواردی بوده که خودشون زنگ زدن که حال بیمارشون رو بپرسن . در کل دوست عزیزم بهترین چیز در مورد دکتر زنان اینه که باهاش راحت باشی و بهش اعتماد داشته باشی ( تا حد منطقی و معقول ) بنابراین اگر احساس میکنی دکتر شادانلو اون دکتری نیست که میخوای دکترت رو عوض کن .

مامان بهار جان نمیدونم بعد از مراجعه به دکتر دیگه ای باردار شدید یا نه اگر شدید که مبارکه اما فکر کنم یه کمی تند رفتید چون در مجموع این اخلاق پولکی بودن رو ندارن ایشون دلایل این حرف هم زیاده که به هر حال چون شما پیششون نمیرید گفتنش براتون ضرورتی نداره . امیدوارم از دکتر فعلیتون راضی باشید.
نسترن جون منم که گفتم برداشت من از حرفهای بچه ها اینطوری بود. منم میدونم هیچ دکتری نیست که مثل مادر یا خواهر باشه .اصلا این محاله. ولی خوب شاید تعریف بچه ها هم از اینکه خانم دکتر عالیییییه وفقط دکتر شاداااادانلو،بیشتر جنبه حرفه ایشو میگفتد.منم بار اولی که برای ازمایشات قبل از بارداری پیششون رفتم (باتوجه به اینکه قبلش هم پیش دکتر معروفی رفته بودم که نه ازمایشی داد ونه درست معاینه کرد)خانم دکتر با اینکه یه عفونت جزئی هم داشتم باز هم بهم داروداد. با یه ازمایش کامل.در همین حد خیلی میخواستم یه کم درمورداسترسی که دارم ونگرانیم برای بارداری با ایشون صحبت کنم ولی جرئت نکردم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای خوبم

من چهارشنبه رفتم پیش خانم دکتر خانم خوبی بودند تو یه زمینه ای هم خیلی ارومم کرد معاینه کردو سونو و ازمایش هم برام نوشت

من راضی بودم ولی فکر نکنم بتونم دوران بارداری برم پیششون از کاشان خیلی سخته
مامان نگار
2720
سلام به همه ی دوستای عزیزم،

ببخشید مدت زیادی کم پیدا بودم.دسترسیم به نت در دوبی خیلی کم بود.مهران هم حسابی سرش شلوغ بود و من خیلی تنها بودم اونجا...الکی برای خودم می رفتم خرید....:)) نتیجه این شد که کلی سوغات آوردم ایران:)) پانی وپرهامم که خودشون دو سه هفته پیش اونجا بودن و خریداشون رو کرده بودن...
مهران هنوز اونجاست و شاید شب عید برگرده، کارش خیلی طول کشید منم نگران پرهام بودم که تو این اوضاع نره بیرون و بلائی سر خودش نیاره، برگشتم.
سرعت اینترنت خیلی بد شده، دلیلشو نمی دونم ولی امیدوارم این جوری نمونه، من با فیلترشکن اومدم نی نی سایت برام واقعاً عجیب بود.نمی دونم مشکل از server منه یا همه این مشکلو دارن.

نگار جونم؛دو سه جلسه بری پیششون خیلی بهتر می شه، کم کم صمیمی می شین من سالهاست که مریضشون هستم و هر وقت می رم پیششون با هم یه قهوه یا چایی می خوریم:)) همه چیز زمان احتیاج داره دکتر شادانلو دکتر آرومیه و برای مریض وقت می ذاره، چند نفر چند نفر نمی بینه ، اینا خیلی مهمه و کارشم عالیه، شما چند جلسه ی دیگه برو پیششون خیالت راحت باشه عزیزم.

تیکا جون خوبی؟ خوشحالم راضی بودی عزیزم.

نسترن جون خوبی؟ پسر گلمون خوبه؟ من واقعاً مشکل اینترنت دارم...اصلاً از اینترنت رفتن فراری شدم بس که مشکله...نمی دونم این دیگه چه وضعیه...تو خوبی؟ خدا رو شکر که جلال الدین جون چیزیش نبود...

فریماه جون دلمون تنگ شده بود کجا بودی خانومی؟ راستی خبر خوش رو به ما نمی دی؟

لایم جون خوبی؟ باهات موافقم:(

لادن جون تو کجایی گلم؟ دلمون تنگ شده...

م جون خوبی؟ به به پس شما هم اسفند ماهی هستی...من اسفند رو خیلی دوست دارم چون بوی عید و سال نو می ده:*

ویدا جونم خوبی؟ شقی ناز من خوبه؟ دلم تنگ شده عزیزجان...واقعا به خاطر همه ی مهربونیات ازت ممنونم:*

کاترین جون نگران نباش عزیزم، همه چی درست می شه مطمئناً دکتر شادانلو می تونن کمکت کنن...راستی ID ت خیلی بامزه و هوشمندانه است.

ونوسی خوبی عزیزم؟

ببخشید تک تک اسم نمی برم، خیلی هول هولکی پست ها رو خوندم.
میبوسمتون تا بعد
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
راست میگی نگار جون منم دفعه اول که رفتم پیش خانم دکترخیلی تو ذوقم خورد چون طبق تعاریفی که از ایشون شده بود به نظرم هیچ فرقی با دکترهای دیگه نداشتند شاید انتظارم بر اساس تعاریف خیلی زیاد شده بود. به هرحال چون من باردار بودم دکترم رو عوض کردم چون تهران کلینیک در مقایسه با بیمارستانهای درجه یک خصوصی و جدید مثل لاله یا بهمن به نظرم برای زایمان بیمارستان گرونی بود و از همه مهمتر اینکه nicu نداشت که این قضیه فوق العاده برام مهم بود. ولی به هر حال اینهمه تعریف که بیخود نمیشه حتما از نظر تبحر و مهارت خیلی خوب هستند . البته اینجا تجربیات خوبی کسب کردم و هنوز هم گهگاه سر میزنم. تو هم تجربیات دیکران رو بشنو ولی هیچوقت دربست قبول نکن و یه چیزایی رو خودت تجربه کن.
مرسی مانیا جون وشیرین جون.واقعا راست گفتی این همه تعریف هم باعث شد توقع من بالا بره ووقتی که پیششون رفتم واقعا جا خوردم .ولی خوب با نظر دوستان یکی دوبار دیگه هم باید برم شاید نظرم عوض بشه!!!البته من دو دفعه ای که رفتم بعداز ظهر بود. به نظرشما اگه صبح نوبت بگیرم بهتر نیست ؟تو اخلا ق خانم دکتر ؟یافرقی نمیکنه؟؟؟؟؟
سلام به دوستان عزیز.به مانیا جون.مرسی از تعریفت.راستی بچه ها منم قراره برم پیش ایشون.اما فعلا" پری ام.برام دعا کنید ایندفعه که میرم بهم بگن هیچ زخمی وجود نداره جز عفونت جزیی.خیلی استرس دارم.اصلا" حوصله بیماری رو ندارم.دلم میخواد سالم باشم و بعدش نینی پسر شیطون توپولی سالم و مامانی گیرم بیاد همراه با یک زایمان بسیار بسیار راحت. چه پررووام؟نه بابا؟ بابای
pregnancy
2714
سلام،امیدوارم که همه خوب و خوش باشید.
من که فعلاً دوبی هستم و به قول مانیا جون آدم زیاد که این جا می مونه دیگه خیلی به همه چی عادت می کنه.

دوستای عزیزم شیرین و نگار عزیز ایشالا که بتونید دکترایی مطابق میلتون پیداکنید چون به عقیده من قرار نیست که همه اخلاق هم رو بپسندن و از کار هم خوششون بیاد...قربان مهربانی شما دوستان بامحبت و دوست داشتنی.

نسترن جون خوبی؟ جلال الدین خوبه؟ چی کارا می کنی؟ دیدی گفتم مشکلی نداره و دکترش قضیه رو بزرگ کرده؟

م جون خوبی؟ آخی تو هم اسفندماهی هستی، ونوس هم اسفندیه...چه باحال می شه دخترت هم اسفند به دنیا بیاد! مادر و دختر اسفندی:))

کاترین جون، غصه نخور عزیزم، ایشالا همه چی درست می شه، با استرس فقط اوضاع بدتر می شه من خودم خیلی آدم استرسی ای بودم. و چندین سال برای بارداری اقدام می کردم که بی فایده بود.من افسردگی شدید داشتم ولی به محض این که از نظر روحی تونستم حال خودم رو خوب کنم باردار شدم. روح آدم روی جسمش خیلی تأثیرگذاره...این رو می دونستی؟

رعنا جون خوبی؟ به شدت کم پیدا شدیا!!! اوضاع خوبه؟

توت فرنگی جون خوبی؟ آقا احسان خوبه؟ از سفر برگشت؟ نتیجه ی کنکور کی معلوم می شه؟

مانیا جونم، خوبین؟ دلم یه ذره شده براتون:*** امشب هم شوشو جان با آقا مهران صحبت کرد و کلی دلشون براتون تنگه:* شوهرم امشب داشت می گفت معلومه آقا مهران کلی عاشق مانیا جونه ها:):* اوضاع رو به راهه؟ بچه ها خوبن؟ دیگه نگرانی ها برطرف شد؟

لایم جون خوبی؟ واقعاً هنوز سرعت اینترنت بده؟! ونوس که می گفت بهتر شده...

ثنا جون شما خوبی؟ چه کم پیدا شدی عضو طلایی!!! دیگه ما رو تحویل نمی گیری؟!:)

تیکا جونم خوشحالم راضی بودی، واقعاً سخته بخوای از کاشان بری پیششون، باید یه فکر بهتری بکنی دوستم.

بوس برای همه
نگار جون به نظر من انقدر به اخلاقش فکرنکن

ببین از دکترت چی میخوای

حالا یه عالمه مهربون و بگو بخند باشه ولی اصلا مهارتی نداشته باشه به نظرت خوبه؟؟

از نظر منم اخلاقشون مثل بقیه دکترهاست

ولی یه فرقی که داره خیلی خوب وقت میزاره برای جواب سوالها و خوب توضیح میده

برای من این مهم بود
من با بارون موافقم...دکتر شادانلو برای مریضش خیلی وقت می ذاره و واقعاً اگر مدتی باهاشون بیشتر در ارتباط قرار بگیری می بینی چه قدر خوش اخلاق و مهربونن، اصولا از خیلی از دکترها بهترن ولی بازم می گم، اجباری نیست بری پیش ایشون، دکترهای زیادی وجود دارن ممکنه اخلاق اونها رو بیش تر بپسندی، اگر اخلاق خیلی برات مهمه به نظر من دکتری رو انتخاب کن که از نظر اخلاقی بهت نزدیک تره، این طوری خودتم راحت تری...
میدونم ویداجون وبارون جون .من هم گفتم تو مهارتشون شک ندارم .به همین خاطر هم نمیخوام دکترمو عوض کنم ولی.........................................باز هم موکول میکنم به یکی دو نوبت دیگه ببینم میتونم باهاشون ارتباط بهتر ونزدیکتری پیدا کنم یانه؟؟؟؟بالاخره ما میخواهیم انشاله نه ماه با هم باشیم.باز هم اگه راهنمایی دیگه ای در این مورد دارید خوشحال میشم بشنوم.
سلام به دوستای گل و گلابم
ایشالا که همه خوب باشید، بنده از خوشحالی در پوست خود نمی گنجم، امروز اسکار بود و خوشبختانه امسال اصلاً نامردی نشد و هر کسی که باید می برد، برد....من از بردن کالین فرت خیلی خوشحال شدم. فیلم سخنرانی پادشاه هم بهترین فیلم شد.ناتالی پورتمن بهترین بازیگر زن و ملیسا لیو بهترین بازیگر مکمل زن:)) خیلی خوب بود....به به ، ضمن این که دانشگاه هم امروز به دلیل شلوغی های احتمالی و شب زنده داری من برای تماشای اسکار پیچونده شد:)))))))))) و الان می رم که بخوابم و بی خوابی شب قبل رو جبران کنم.

م جون خوبین؟ راستی گفته بودین که شمام شانزدهم اسفند به دنیا اومدید؟ می دونید چه روز خجسته ایه؟ حدس بزنین چرا؟:))

نگار جون دکتر شادانلو واقعاً خوش قلب و خوش اخلاقن شاید این رو به مرور زمان متوجه بشید و با یکی دو بار بروز نکنه.ضمناً صبج ها خیلی سرحال ترن چون کارشون یک سره هست ممکنه ظهرها کمی خسته باشن البته کم پیش می اد.به نظر من که اگر ناراحتید برید پیش یه دکتر دیگه ولی تو همین تاپیک هم خیلی هل عقیده شما رو داشتن که بعد از مدتی نظرشون تغییر کرد.شادانلو از نظر طبابت واقعاً دکتر خوبیه و اخلاقشم بعد از مدتی واقعا صمیمی میشه ولی بازم می گم دکتر واقعا به سلیقه س.بوس و مراقب خودتون باشید. راستی باردارید؟

مانیا جونم خوبین؟ آخی دوبی خوش گذشت؟ نمی دونید چقدر ویدا از شما و آقا مهران تعریف می کنه کلی عاشقتون شده:* بوس زیاد

نسترن جون خوبین؟ جلال الدین جون خوبه؟ نسترن جونم سرعت نت واقعاً بد شده.الان چند روزیه بهتره ولی در کل بده:(

شادلی جون، مروارید جون، مونا جون، لادن جون، مهری جون، ثنا جون، بهار جون، ماه و مریم جون، رعنا جون، سوگند جون و ...ایشالا همه خوب باشید من برم لالا:))
بچه ها ولی من برای زایمانم احتمالا پیش ایشون نمی مونم

چون واقعا بیمارستان تهران کلینیک باهزینه 5 تومن برای سزارین اصلا ارزش نداره

خیلی کادر بداخلاق و خشکی داره

این همه هم پول میدیم

احتمالا برای زایمان میرم آتیه

شاید بعد از عید مدارکم رو منتقل کنم پیش دکتر جدید
ولی نمی دونم چطور به خانم دکتر بگم که ناراحت نشه

چون من خودش رو دوست دارم

ولی با بیمارستان مشکل دارم و با هزینش

البته من بیمه تکمیلی هم دارم
ولی بازم با بیمه به نظرم زیاده برای سزارین
2706