2410
2553
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973658 بازدید | 14929 پست
سلام دوستان عزیز من تازه عضو این سایت شدم میخواستم اطلاعاتی راجع به این دکتر و بیمارستان عرفان داشته باشم من تو هفته 20 هستم و شمال زندگی میکنم ولی چون اینجا بیمارستانای خوب نداره و منم میخوام زایمان طبیعی بدون درد داشته باشم واونو هم نداره میخوام تهران زایمان کنم واسه همین شدیدا به راهنمایی و کمکتون احتیاج دارم برای انتخاب دکتر و بیمارستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی استرس دارم و یه دکتری میخوام که کل زایمان کنارم باشه و منو ول نکنه دست ماماها میخوام بخیه هامم خودش بزنه من خیلی وسواس دارم که واژن از ریخت نیفته خواهش میکنم کمک کنید عزیزانی که میدونید مرسی
بارون جون خداروشکر که همه چی نی نی خوب بوده انشاا... تا آخر بارداری هم همینطور خوب پیش بره و نی نی سالم به دنیا بیاری و خودت هم سالم و سلامت باشی خانم.

نسترن جون خدا رو شکر که راحت آزمایش داد پسر گل ما با این عکس جدید بامزه اش.ممنون از لطفت.اگر شد حتما وبلاگ درست میکنم.با اینکه وارد نیستم ولی همسرم می دونه ولی وقتش حسابی پره اگر وقت بهم بده حتما.عزیزم برات ای میل زدم از نی نی سایت اگه به دستت رسید بگو لطفا.(نوشابه هم قندش ضرر داره هم گازش D: پس خیلی مواظب باش)قربونت و ممنون از لطفت.

پریا جون خوش آمدین. دکتر شادانلو فقط بیمارستان تهران کلینیک هستند.من هنوز زایمان نکردم ولی دوستانی که زایمان کردند با ایشون همگی راضی هستند و کارشون عالیه و به گفته ی دوستان بخیه هارو هم خودشون میزنند.حتما دوستان با تجربه راهنماییتون می کنند.
2456
سلام به همه ی شما دوستان نازنین و عزیز،

امیدوارم همه خوب باشین و مثل من استرس نداشته باشید.این روزها همون طوری که می دانید بازم اوضاع کشور بهم ریخته س و تأثیر شگرف این قضیه در دانشگاه ها مشهوده بخصوص دانشگاه ما، دانشگاه هنر به خاطر این حوادث اخیر که بهتره بیشتر از این توضیح ندم چون همتون ماجرا رو می دونید:( خیلی اعصابم بهم ریخته، از چهارشنبه سر کار نمی ریم و دانشگاه در حالت تعویق قرار گرفته....دعا کنید این نیز بگذرد...دلم برای خودم نمیسوزه برای دانشجوها می سوزه به خدا و بعدشم اساتید که خواه ناخواه درگیر این مسایل می شن.

نسترن جونم خوبی؟ جلال خوشگل من خوبه؟ گلم غصه نخور...این چیزا پیش میاد.منم مثل خودت خیلی حساس بودم.وقتی تانیا کوچیک بود هر ماه دکتر عوض می کردم تا این که یک دکتر عالی براش پیدا کردم نزدیک خونه مون توی لویزان ولی متاسفانه ایشون از ایران رفتن...خیلی سخت نگیر گلم، مطمئن باش که چیزی نیست...:*

توت فرنگی جان خوبی؟ خدا رو شکر مثل این که کنکور رو خوب دادی عزیزم.دعا می کنم خوب بشه و قبول بشی. راستی همسرت گویا تهران نیستن...تنهایی یا پیش مامان اینا؟مراقب خودت باش.

م جون خوبی عزیزم؟ منم عاشق وبلاگ خوندنم ولی فقط وبلاگ خوندن نه نوشتن:)) خیلی توی این کارا تنبلم شایدم انقدر باید در طول روز توی دانشکده بنویسم که دیگه نایی برام نمی مونه!:) مراقب مهسا خانوم ما باش.

بارون جون خوبی گلم؟ نی نی جان خوبن؟

پریا جون، همون طور که م جون گفت دکتر شادانلو در تهران کلینیک هستن و این خیلی خوبه چون مرکزیتشون روی همین یک بیمارستانه و همیشه قابل دسترس هستند.می تونی روشون حساب کنی چون هم اخلاق خوبی دارن و هم تشخیص و مراقبت های بارداریشون خوبه.بیمارستانش هم واقعاً بیمارستان خوب و اصیلیه.

سحرناز جونم خوبی؟ عزیزم نگران نباش.دکتر شادانلو خیلی نکته سنجن.من به این مسئله اعتقاد دارم.اگر خدایی نکرده خطری نی نی تو تهدید می کرد حتماً بهت می گفتن پس با این افکار خودت رو آزار نده دختر خوب...به جای این کارا به فکر یک اسم ناز برای آقا پسرت باش.

زهرا جون مبارکه عزیزم:*

مروارید جونم خوبین؟ وای خیلی نگران شدم برای شوهرتون...خدا رو شکر که چیزی نبوده عزیزم.مراقب خودت باش و زیاد به خودت استرس نده:* تو این یک سال به اندازه کافی استرس و ناراحتی تحمل کردی...

Waresh جون نگران نباش عزیزم، دکتر شادانلو اصلاً از این اخلاقا نداره که بخواد دعوا کنه یا عصبانی بشه.اگرم تأکیدشون روی آزمایشگاه خاصیه فقط به این خاطره که فکر می کنن ممکنه کار اونا درست تر باشه وگرنه اصلاً روی این مسائل تعصبی ندارن...راستی گلم شما بارداری؟

تیکا جون شما خوبی؟اومدی تهران؟کی وقت داری؟

فریال جون خوبی؟ پسر گل خوبه؟ کمردردت بهتره؟از کی مرخصیت شروع می شه عزیزم؟

ژامک جون خوبین؟ دلمون تنگ شده...نارسیس خوشگله چه طوره حسابی بزرگ شده نه؟ جای مامان هم خالی نباشه....

لادن جان خوبین؟ خیلی کم پیدایی عزیزم.ایشالا اوضاع خوب باشه...کار پیدا شد؟ راستی زبان رایج اون جا انگلیسیه نه؟

لایم جون تو خوبی؟

بوس برای همه
م جون ونسترن جون وفرزانه جون ممنونم ازتون..خیالم یکم راحت شد...بله فرزانه جون من باردارم وحدود14هفتمه...راستش خودم ازاینکه ازمایشو اینجا دادم خیلی خوشحال بودم...اخه نه اون اسیری تهران روکشیدم وهم اینکه هه سونو وهم ازمایش بیمه روقبول کردن وبرامون رایگان تموم شد...بازم مرسی بچه ها که زودجواب میدین..
سلام .....
امیدوارم حال همه خوب باشه.بچه ها من امروز اگه خدا بخواد روز آخریه که میام سر کار.خانم دکتر جونم برام استعلاجی دادند به مدت 2 هفته.بعدشم مرخصی می گیرم . جمعه عروسی برادرمه.امروز میرم برای پرو لباسم.بالاخره مجبور شدم لباس بدوزم.می خوام امروز برم کفش بخرم چون همه کفشام پاشنه های بلندی دارند.
بچه ها من از دست ماردم خیلی ناراحتم و دارم تصمیمائی در موردش میگیرم.از عروسها و پسراش خیلی حساب می بره و به من و همسرم تقریبا بی احترامی میکنه.گفتن این حرف خیلی برام سخته اما اگه می شد حتما رابطمو باهاش قطع میکردم .دیگه از کاراش خسته شدم.خواهرام هم شرایط منو دارند اما اونا مجرد هستند و بیچاره ها همش سر رفتار ماردم با هاش بحث میکنند.دلم خیلی ازش گرفته .همش به فکر خودشه و اینکه هر طوری میطونه از من به نفع خودش و پسراش استفاده کنه و من دیگه نمی تونم اینو ندیده بگیرم.... ببخشید اینا رو گفتم.
راستی ما چند تا اسم انتخاب کردیم از بینشون یکی رو انتخاب کنیم.(کیان.آریا.ایمان.امیر علی.کاوه) حالا تا مرحله بعد ببینیم چی میشه.کمر دردم خیلی خوب نیست.باید استراحت کنم.اما در مجموع از وضعیت جسمیم راضی هستم چون خدا رو شکر شبها خوب میخوابم.و این خیلی خوبه.
برای همه شما و بچه های گلتون آرزوی سلامتی و شادی میکنم.....
برام دعا کنید بچه ها جون.
2714
سلام دوستان.من تاپیکو خوندموو چون زخم دهانه داشتم و هنوزم احتمالا" دارم و همینطور کیست و دکترهایی که بعضی ها بهم معرفی کردند و افتضاح در اومدند .تورو خدا بیطرفانه خداییش این دکتره خوبه واسه معالجه من و بعدشم بارداریم.من درد زیادی دارم اما بخاطر پیدا نکردن دکتر خوب معالجمو یکسال ول کردم.تورو خدا بهم دکتر های خوب، آزمایشگاه،سونوگرافی چند تا، بیمارستان خوب ... معرفی کنید.خواهشا" کمک کنید من اینجا تنهام.یه دکتر خوب که با ملایمت معاینه کنه نه مثل دکتر قبلیم مثل وحشی ها.و تشخیص درست که من دیگه مجبور نباشم پیش دکترهای دیگه هم برم و حرفش سند باشه.راستی این خانم شادانلو مطب خودش کجاست؟تا چه ساعتی شبها هستش؟آخه من شوهرم هر ساعتی نمیتونه باهام بیاد.خیلی ممنون میشم جوابمو بدین.بعضی دکترا که پارسال میرفتم بهم گفته اند اگر بمونه رخمت سرطا نی میشه.یعنی تا الان شده؟2سال و نیم گذشته.خیلی میترسم اینبار که برم دکتر چیا بهم میگند.
pregnancy
سلام دوستان عزیز

امیدوارم همه خوب باشید.بازم که اوضاع اینترنت بهم ریخته شده و دسترسی به تعداد زیادی از سایتها قطع شده:(

فریال جون، امیدوارم مشکلاتتون با مادرتون حل بشه، در مورد اسم "آریا" خیلی اسم شیک و قشنگیه.

نانی جون امیدوارم خوب باشین و من تولد رونیکا جون رو بهتون تبریک می گم.

نسترن جون خوبین؟آخی طفلی پسرمون چه قدر سر خون گرفتن اذیت شده نگران نباشید، دکترا جو الکی می دن، ایشالا که چیزی نیست.

فرزانه جون خوبین؟اوضاع دانشگاه ما که خیلی بهم ریخته بود امروز ولی کلاس ها تشکیل شد.ایشالا دانشگاه هنر هم درست بشه:(((

مروارید جونم، خوبین؟بله متأسفانه خیلی شلوع شده امیدوارم لااقل مشکلات برطرف بشه چون تعداد دانشجوهای این دانشگاه خیلی زیاده و اگر دانشگاه تعطیل بشه کلی مشکل ایجاد می شه:(

لادن جون، سحرناز جون، مانیا جون، مهشید جون، ثنا جون، بارون جون،وارش جون و ...امیدوارم همه خوب باشید
سلامی گرم به همه ی دوستای قدیمی و مهربونم،

خیلی وقت بود سر نزده بودم و دلم برای همتون تنگ شده بود.راستی من امروز مرکز شهر بودم...نمی دونید چه خبر بود! وای داشتم سکته می کردم...خیلی شلوغ بود و همه تو خیابون بودن.ما هم کاملیا رو برده بودیم دکتر چون سرما خورده...خیلی زود برگشتیم خونه و بعد هم شنیدیم که توی هفت تیر یک نفر کشته شده:( خب دیگه بحث رو ادامه ندم که خدایی نکرده دردسرساز نشه.

راستی من برای شنبه از دکتر شادانلو وقت دارم...کسی وقت نداره؟ شاید یه خبرایی باشه که بعداً می آم تصویبش می کنم!:)

لادن جون شما خوبین؟ تازه متوجه شدم که گویا شما رفتین مالزی.ایشالا همیشه هر جای دنیا که هستی ایام به کامت باشه عزیزم.

م جون از آشنایی با شما خوشوقتم.گویا زایمانتون توی فروردینه؟ دختر منم متولد فروردین ماهه!:)دخترای فروردینی حسابی جذاب و در عین حال مغرور هستند و خیلی دوست دارن زن های موفقی بشن!

فرزانه جونم خوبین؟ امیدوارم زودتر اوضاع آروم بشه...واقعاً نگران کننده شده.

فریال جون،متأسفانه این قبیل مشکلات در همه ی خونه ها وجود داره.مطمئن باش هر کسی به نحوی با یکی یا چند تا از اعضای خونواده اش مشکل داره...این خیلی ناراحت کننده س ولی خب چاره چیه؟! باید سوخت و ساخت.مطمئن باش که نمی تونی با مامانت قطع رابطه کنی پس بهتره سازگاری داشته باشی و اگر از موضوعی ناراحتی آروم و منطقی باهاشون صحبت کن.چون دوستت دارن قبول می کنن:* در مورد اسم همه ی گزینه ها خوبن ولی من اسم "ایمان" رو خیلی می پسندم.

ویدا و مانیا جون، گویا دبی تشریف دارید.ایشالا خوش بگذره.این جا که هم سرده و هم ناآروم.شماها نهایت لذت رو از سفرتون ببرید:*

بارون جون خوبی؟ نی نی شما چیه؟

ونوسی خوبی عزیزم؟ نگران نباش، بالاخره همه چی درست میشه.این طوری نمی مونه.

نسترن جونم خوبین؟ جلال الدین جون خوبه؟ مگه پسرت رو کدوم دکتر می بری؟ به نظر من زیادی داره بزرگش می کنه! البته پیگیر بودن دکتر خوبه ولی نباید جوری باشه که آدم رو درگیر بکنه.دکتر جواهرتراش توی تهران کلینیک خیلی دکتر خوبیه.البته من مدتیه کاملیا رو اونجا نمی برم ولی اگر نزدیکی یه سر پیش اون ببرش.خیلی دکتر باتجربه ایه.

سمنو جان، پیشاپیش تولد یاسی جون رو تبریک می گم:*

ژآمک جون خوشحالم که از خودتون به ما خبر می دین.نارسیس جون رو ببوسین.

مامی آرمیتا جون، ناز بشه آرمیتا چه قدر بزرگ و خوردنی شده.ماشالا خانومی شده برای خودش:*

ثنا جون شما خوبین؟ پسرتون خیلی نازه...ببوسیدش:*

مروارید جون خوبین؟ امیدوارم خوب باشید و دیگه مشکلی براتون پیش نیاد.هلیانه جون رو ببوسید.

همه تون رو دوست دارم.شب خوش
عید همگی مبارک...ایشالا که روزهای خوبی برای همگی شما در پیش باشه.

فریال جون، اسم "ایمان" خیلی قشنگه.

دوستایی که خیلی وقته ازشون خبری نیست مثل رعنا جون، ماریا جون، فرانک جون ، سپیده جون، سیما جون و همه و همه...خوب باشید :*
سلام دوستان خوبین؟

فقط اومدم یه سر بزنم و عید بزرگ میلاد پیامبر (ص) رو به همگی تبریک بگم.امیدوارم به همه امروز حسابی خوش بگذره.

فرزانه جون خوبین؟تانیای گل خوبه؟خودتونو ناراحت نکنین. به امید خدا همه چی درست میشه و اوضاع هم آروم.شما راست میگید با اینهمه خستگی سرکار دیگه نایی برای نوشتن برای آدم نمی مونه.موفق باشین.

فریال جون خوشحالم که بالاخره مرخصیتون شروع شد.حسابی استراحت کنید و به فکر پسر کوچولو باشید اسمهایی که گفتین همشون قشنگن ولی من ایمان و آریا رو بیشتر می پسندم.خوبه که شبها خوب میخوابید من متاسفانه مدتهاست که شبها نمی تونم خوب بخوابم و اخیرا هم بدتر شده.امیدوارم عروسی برادرتون حسابی خوش بگذره و اختلافات هم به خوبی و خوشی حل شه.شاید مادرتون ناخودآگاه این رفتار رو دارند و منظوری هم ندارند ممکنه با صحبت دوستانه همه مشکلات حل شه.امیدتون به خدا باشه.

فریماه جون منم از آشنایی با شما خوشبختم و ممنون از لطفتون.البته یه کمی هم احتمال هست که هفته ی آخر اسفند زایمانم باشه.به هر حال برای من اسفند و فروردین هر دو خوبند.آخه خودم هم متولد اسفندم.کاملیا جون چند سالشه؟خدا براتون حفظش کنه.

نسترن جون خوبی خانم گل و دوست داشتنی؟جلال الدین عزیز چطوره؟جواب آزمایش رو گرفتین؟امیدوارم همه چی خوب باشه.

ونوس جون,مانیا جون,ویداجون,لادن جون,لایم جون,ترافل جون,سوگند جون,سحرنازجون,ستاره جون,سبزه جون,somi جون,درنا جون,صوفی جون,مروارید جون,شادلی جون,توت فرنگی جون و سایر دوستان گل امیدوارم همه خوب خوب باشید.
2706