2733
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973705 بازدید | 14929 پست
سلام به همه شما دوستای ناز ناز نازم
خوبین بچه ها؟ نمی دونید دلم چقدر چقدر چقدر زیاد تنگ شده اصلا تا چند روز کامنتهایی که می ذاشتم در سایت ثبت نمی شد نمی دونم چرا؟ خلاصه با یه شگردهایی تونستم امروز بیام و کامنت بزارم. من الان بارسلون هستم. خیلی شهر زنده و خوبیه جای همگیتون خالیه. هر شب خلاصه رستوران و رقص و مهمونی ایناس. خاله ام اینا هم کلی اهل مهمونی و خوشگدرونی و ... هستن و واسه همین خیلی این جا خوش میگذره.
البته واقعا جای همه خیلی خالیه وای آمیتیس جون چقدر خوشحالم نی نی تون پسر شد آخه این جوری تنوعش بیشتره! یه دختر و یه پسرم تازه با هم کلی جور میشن. راستی مرجی جونم تو خوبی؟
شیلا جون شما چی بالاخره سزارین می شی یا طبیعی؟ بابا اگر سزارین میخوای زودتر به دکتر شادانلو بگو که برات وقت بذارن.
از آشنایی با همه دوستان جدیدم خوشحالم...ببخشید دونه دونه با همه احوالپرسی نمیکنم برای این که این اینترنت کافی نت هست نمی تونم پست ها رو دونه دونه بخونم اگر بتونم با کامپیوتر دخترخالم بیام اینترنت حتما مفصل با همه گپ میزنم.
دوستتون دارم هوارتا...بوس تا روزای آینده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامممممممممممممممم

وای ونوسی بالاخره تونستی بیااااااااای؟؟؟ خوش میگذرونی حسابی نه؟؟؟؟ جای مارو هم خالی کن! خوش به حالتتتتتتتتتتتتت!! منم میخوام!
بابا اونجا که اینترنت مفته زود زود بیا دیگه ...دلمون میتنگههههههههههه.... مواظب خودت باش

شیلا جون خوبی؟ آره حتما بگو سزارین میخوای دیگه بهت تاریخ بده ...

مروارید جونم کی برمیگردی ...دلم پوسید بابا!!! همتون دارین حالی به حولی خوش میگذرونیننننننننننن؟؟؟ من که دارم میترکم دیگهههههههههههه...خدا کی این دو سه هفته تموم میشههههههههه!!!!
2728
بچه ها سلام خوبید دلم واستون تنگ شده بود اومدم یک سری بهتون بزنم و حالتونو بپرسم امیدوارم حال همه شما و نی نی های گلتون خوب خوب باشه من و شوهرم شنبه وقت مشاوره ژنتیک داریم واسه اطمینان خاطر این کارو انجام میدیم بچه ها راستی من الان از تاریخ زایمانم 52 روز میگذره ولی هنوز پریود نشدم تا 40 روز لکه بینی داشتم و از 40 به بعد دیگه لکه ندیدم چرا پریود نمیشم شماها چی کی پریود شدید بچه ها میشه راهنماییم کنید مرسی
سلام عسل بانو جون خوبی؟
رفتی پیش خانوم دکتر یا نه ؟؟؟ نه من شمارشو نگرفتم ولی اگه بهش بگی فکر میکنم بده شمارشو ...
خانومی بچه هایی که زایمان کردن فعلا غایبن !! اومدن حتما جوابتو میدن ...مواظب خودت باش...
سلام به دوستان

من امروز پیش دکتر شادانلو بودم وارد هفته 39 شدم. آزمایش خون برام نوشتن،اگه خدا بخواد قراره سه شنبه سزارین بشم البته دوشنبه هم باید برم ویزیت و چکاپ با متخصص بیهوشی

2738
سلام به همه دوستان خوبم،

مروارید جون و ونوس عزیزم مرسی از اینکه که هر جا که هستید به یادمون هستید و احوالپرس امیدوارم که خیلی بهتون خوش بگذره.
مرجی جون ، خوبی خانومی؟ سامی گل چطوره؟ اگه اشتباه نکنم سه هفته دیگه مونده به زایمانت؟ این روزهای انتظار باید خیلی سخت و درعین حال شیرین باشه درسته؟ ویزیت های دکترت زیادتر نشده؟ دیگه نباید سونو بدی؟ مراقب خودت و نی نی ات باش.
بقیه دوستان هم امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشند. شیلا جون چه عالی هفته دیگه زایمان می کنی! امیدوارم که به سلامت زایمان کنی. مراقب خودت باش.
سلاممممممممممم... من چقدر فعال شدم این روزا!! همش پستای منه!!
مروارید جون پس کی برمیگردی؟؟؟؟؟

شیلا جون چه خوب پس چیزی نمونده ...دکتر شادانلو به من گفت اول 39 سزارین میکنه ولی انگار دیرتره نه ؟؟؟
چون به منم گفت هفتم هشتم مرداد ...اون موقع 39 تموم میکنم!! البته دقیق تاریخ نداده ...راستی معاینت کرد اخر؟؟؟؟ مگه دکتر بیهوشی هم ویزیت میکنه قبل از عمل؟؟؟؟ نمیدونستم ...خیلی خوبه اینجوری نوع بیهوشیم مشخص میکنه ...میخوای بیحسی بگیری یا بیهوشی؟؟؟ امیدوارم به سلامتی زایمان کنی....یادت نره برای ما هم دعا کنیا!!!

سلام هلیا جون خوبی؟ مرسی منو سامی خوبیم ...کمتر از سه هفته مونده ...هنوز تاریخ دقیق سزارین ندارم ...ولی اولای مرداد میشه فکر کنم...آره خیلی سخته این روزای آخر ...خیلی بدن درد دارم مخصوصا موقع خوابیدن !!! دلم خوش بود شکمم ترک نخورده ...این یکی دو روزه آخرش ترک خورد!!اینقدر که کش اومد !! با اینکه کرمم زده بودم ! اعصابم ریخت بهم!!! ویزیتامم هفته ای شده ..یکشنبه باید برم ....سونو هم دارم ولی هنوز نرفتم انجام بدم!! خیلی ذوق دارم نه؟؟!!!
سلام به همه شما دوستای گل و نازنینم "
بچه ها نمی دونید چه قدررررررررررررررررر دلم تنگ شده بود. آدم چند روز که نمیاد احساس می کنه چه قدر از همه چیز عقب افتاده! کلی پست نخونده مونده که باید برم سراغشون.
من هنوز هیچ پستی رو نخوندم فقط اومدم بگم برگشتم!
الان می رم پستهای هفته پیش رو می خونم میام جواب می دم.
دوستتون دارم
بچه ها خیلی سریع و اجمالی پستهای قبلی رو خوندم.
عسل بانو ، کیانا جون ، مامان آزی ، مامان جونمی ، نانی جان از آشنایی با همتون خیلی خیلی خوشحالم و امیدوارم همگی به سلامتی نی نی هاتون رو در آغوش بگیرید. مطمئن باشید با حفظ آرامش و خونسردی هیچ چیزی نیست که چاره نداشته باشه.
کیانا جون ، با این برنامه ی آلودگی هوا فکر می کنم دکتر شادانلو هم مثل بقیه دکترهای تعطیل کرده باشن، نه؟ حالا وقتت چی می شه عزیزم؟

شیلای عزیزم ، خانومی ان شاالله هفته دیگه این موقع شایان کوچولوی نازنینت رو در آغوش گرفتی و باید بیای سریع واسمون پست بذاری. مطمئنم همه چی عالی پیش خواهد رفت. من اواسط هفته 39 سزارین شدم خانومی ، درست مثل شما...ولی خب اگر زودتر دردت بگیره هم جای نگرانی نیست سریعاً باید مراجعه کنی که با توجه به ویزیتهای هفتگی و بررسی موقعیت جنین احتمالش زیاد نیست.

مرجی نازنینم ، خوبی قربونت برم؟! نمی دونی چه قدر زیاد دلم برات تنگ شده.... اصلاً این چند روز همش به فکر تو و بچه های نی نی سایت بودم ... چه قدر به همه تون عادت کردم و همتونو دوست دارم. عزیز جان، خوندم که گفته بودی بهت دلداری بدیم. عزیزم دلداری برای چی ؟ خیالت راحت باشه، البته درکت می کنم آخراش آدم همش درد داره و احساس سنگینی می کنه ولی اصلاً بهش فکر نکن و سعی کن هفته های آخر مدام سرگرم باشی. کتاب و مجله بخون و به نی نی سایت و اینترنت بیا و به چیزای بد و ناراحت کننده مثل اتفاقات این روزای مملکت اصلاً فکر نکن. عزیز دلم سونوت رو زودتر انجام بده و حوصله داشته باش. عزیزم بنا بر موقعیت جنین تاریخ زایمان تعیین میشه و اگر هفتم مرداد رو واست درنظر گرفتن مطمئن باش که احتمال بدنیا اومدن سامی جون تا پیش از اون تاریخ بسیار کمه... راستی عزیزجان باید قول بدی خیلی زود بیای و پست بزاری. منو که یادت نرفته، همون شب اومدم خیلی کوتاه براتون از همه چی گفتم.

هلیا جونم تو خوبی خانوم؟ مهمونی خوب پیش رفت...دلم برات خیلی خیلی تنگ شده بود خانم. اوضاع چطوره؟ همه چی خوب پیش می ره. آره دیگه اولین مسافرت هلیانه بود ، خیلیم سخت بود ولی خب دوست دارم از سن خیلی کم به سفر و موقعیت هایی که شاید آسون نباشن عادت کنه ، کاری که آمریکاییها انجام میدن و بچه هاشون معمولاً خیلی قوی تر و مستقلتر از بچه های ما از آب در میان.

کوچولوی مامانی نازنینم ، خوبی؟ چه خبرا؟ چقدر دلم تنگ شده بود دوست قدیمی من...! راستی جنسیت نی نی چی شد؟!!!!! نگفتی!!!!!!

آمیتیس جون ، خوبی گلم؟ کم پیدا بودی یه مدت! خوش حالم دوباره اومدی. مهم اینه که نی نی سالم باشه وگرنه واقعاً پسر و دختر فرقی نمی کنن. اتفاقاً به پسر یه دختر خیلی خوبه. مثل هلیانه و هرمز من. اسمش رو انتخاب کردی؟ حتماً بیا بهمون بگو...

ونوسی شیطون، چطوری؟ اسپانیا خوش می گذره؟ منم چند سال پیش با شوهرم یه سفر به اسپانیا و ایتالیا داشتیم که خیلی خوش گذشت و این رو قبول دارم که اسپانیایی های آدمهای بسیار خوشحالی هستن.
اگر بارسلونی و به خیابون رامبلا رفتی جای منو حتماً خالی کن ، ضمناً موزه پیکاسو رو هم فراموش نکن. ویدا چطوره؟

مامان جونمی جون، عزیزم بله دکتر شادانلو همونطور که کوچولوی مامانی و بقیه بچه ها هم گفتن محاسن زیادی دارن ، هم خانم هستن هم با تجربه و هم سنشون خیلی خوبه ، یعنی نه خام و کم سن و سال هستن و نه مسن و جوری که دیگه خلاقیتشون رو از دست بدن. خیلی دکتر خوب و مسلطی هستن ، خیلی راحت وقت می دن و ساعات کاریشون طولانیه. با دقت به حرفات گوش می دن و همه چی رو با موشکافی برات توضیح می دن. کلاً انتخاب خیلی خوبی هسستن و با رفتن پیششون وقتت تلف نمیشه. مطمئن باش از مراجعه بهشون پشیمون نخواهی شد.

سلاممممممممممممم مروارید جونم چقدر خوشحالم که اومدی ...دلم تنگیده بود ...حسابی خوش گذشت نه ؟؟؟ هلیانه گلی که اذیتت نکرد؟
سعی میکنم تحمل کنم این آخرا رو دیگه خیلی سخته ولی!!!امروز حتما میرم سونو دیگه !! یعنی امکان نداره تاریخ زایمان زودتر بشه نه ؟؟ آخه احساس میکنم تا اون موقع دیگه ترکیدم ...!!!
راستی من چند صفحه قبل چند تا سوال پرسیده بودم ..ولی هیشکی جوابمو نداد!!! مروارید جون ممنون میشم جوابمو بدی....سوالم اینه که بعد از عمل شکمتون رفت تو یا طول میکشه؟!! بعد شکم بند بستین؟؟؟ چقدر بعد از عمل؟؟ باید خودم بخرم یا بیمارستان میبنده؟؟!!
یه چیز دیگه اینکه بعد از عمل شکمتونو فشار دادن برای تخلیه خون یا توی بیهوشی فشار میدن ؟؟!
..یه چیز دیگه مروارید جون لباس لازمه برای بیمارستان ببرم حتما؟؟؟؟ آخه هیچی پیدا نکردم ! نمیدونم چی بخرم! بیرون رفتنم خیلی سخت شده برام ... ممنون میشم جوابتو ببینم ...مرسیییییییییییییییی...
هلیانه گلی رو ببوس// تونستی عکس جدید بزار ازش ببینیم چقدر بزرگ شده جوجه.....
راستی من عکسمو توی کلوپ گذاشتم ...ولی به جز کوچولوی مامانی و آیسا هیشکی نیومد دیگه !!! منتظر عکسای شما هم هستمااااااااااااا
به به !!!!!!!!جمعتون جمعه........همگی خوبید؟؟؟؟؟

شیلا جون من از همین الان ورود نی نی گلتون رو تبریک میگم.ان شاا... همه چیز رضابت بخش باشه.

وای ونوس جون جای ما رو هم خالی کن....حسابس خوش بگذرون.

بقیه همه خوبید؟؟؟؟؟؟
سلام به همه مامانای گل ، خیلی خیلی امیدوارم که همتون خوب باشید.
یه مدتی نی نی سایت بسته شده بود و من دیگه فکر نمیکردم حالا حالاها باز بشه واسه همینم اصلا دیگه سر ندزم تا این که اتفاقی امروز اومدم و دیدم بله، باز شده و من کلی عقب افتادم از پستها!

مروارید جون خیلی فکر خوبی کردید که دخترتون رو از این سن کم بردید مسافرت. من باشم که جرأت و انرژیش رو ندارم ولی شوشو از الآن مدام میگه باید سفر و مهمونی و ... رو واسه نی نی از سن کم شروع کنیم اونم با شما هم عقیده هست.

مرجی جونم خوبی عزیزم؟؟ کلوب کجاست؟ من چرا پیداش نکردم. میشه من رو هم دعوت کنی ، قول می دم عکس بذارم !!!! (چشمک)

کوچولوی مامانی جونم سلام ، شما خوبی؟ دلم خیلی تنگ شده بود؟ نی نی تون چه طوره؟ فسقلی داره کم کم بزرگ میشه ها!!! تو این مدتی که نبودیم جنسیتش مشخص نشد؟
راستی خوندم که جائی نوشته بودید یکی از اقوامتون استاد خانم دکتر شادانلو بودن. چه قدر جالب... پس حسابی از خانم دکتر شناخت داری ؛ خیلی این طوری خوبه...

راستی کیانا جون و بقیه دوستای گل، شک نکنید چون دکتر شادانلو و اقعا کارشون خیلی خوبه و تو کارشون خیلی دقیق هستن. دوستان در جریان مشکلات من هستن. واقعا تنها دکتری که تونست بهم کمک کنه و کمکم کرد تصمیم درست بگیرم دکتر شادانلو بود. اصلا در انتخابشون شک نکنید. خیلی در وقتتون صرفه جوئی میشه و در عین حال بهره مطلوب میگیرید.

آیسا جون شما خوبی؟ نی نی شما خوبه؟ راستی آیسا جون نی نی شما چیه؟ ببخشید که من از مرحله پرتم ، آخه حدود 1 ماه بود به سایت دسترسی نداشتم.

مرجی جون خوبی خانوم؟ پس دیگه زایمان نزدیکه! امیدوارم که به سلامتی سزارین بشی و مثل مروارید جون خیلی زود بیای و خبرش رو بهمون بدی که اوضاع چه طور بوده؟ به هر حال تعریف سزارین ها و کلاً زایمان های دکتر شادانلو رو که همه می کنن، راستی تونستی بالاخره دکتر رو به سزارین راضی کنی؟

شیلا جون خوبی عزیزم؟ دوست خوبم برات آرزوی زایمان خوبی رو می کنم. امیدوارم به سلامتی سزارین بشی.
خبرشو هم بهمون بده و ضمنن قول بده بعد از زایمان همچنان رابطه ت رو با ما حفظ کنی.

ونوسی ، حسابی خوش بگذرون. خوش به حالت. من تو گرمای تهران و این وضع خراب از خدام بود یه جای درست و حسابی بودم ولی چاره چیه که به خاطر این فندوق نمی تونم جائی برم! اما اشکال نداره ، سال دیگه این موقع انشاالله..!
2706